Colo

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Colo.hu-n 2290 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zimmbo, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Colo.hu, 2290 Ft

A tartósítószer mentes  algás-gyümölcsös- zöld agyagos pakolás ideális megoldást nyújt a zsíros, pattanásos vegyes bőr újjászületésére.

A hatóanyagokat úgy válogattuk össze, hogy segítsék csökkenteni a bőröd zsírosságát, szinte kiszívja a bőrödből a felesleges faggyút, anélkül, hogy szárítaná, kitisztítja és összehúzza a pórusokat úgy, hogy közben feltölti árványi anyagokkal, vitaminokkal.

Ár: 2290 Ft , Eladó: Colo.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Maverick

2017. november 9.

Hidratálta az arcom és kellemes volt utána, bár még keveset használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 9.

Hidratálta az arcom és kellemes volt utána, bár még keveset használtam.

laura20020201

2017. november 5.

Nagyon kellemes használni,jó krémes az állaga is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 5.

Nagyon kellemes használni,jó krémes az állaga is

redakkrisztinaa

2017. február 24.

Nem tudom mit érzek iránta. Ma használtam először . Kb egy fél teáskanálnyi , és egy kevés vízzel hígítottam. Szépen felvittem , hamar megszáradt kb 5 perc. 10. percnél mostam le , és konkréten a maszk nyoma az arcomon maradt egy nagy piros foltban. Nem viszket , nem is érzek semmiféle irritációt , tehát nem hinném , hogy allergiás lennék rá, de nem tudom hova tenni ezt a pirosságot , valamint hogy konkrétan ott maradt az a folt , ahova felvittem a terméket. A hatása tetszik , szépen mattít , és szépen tisztít. Egyenlőre 3 , aztán majd meglátjuk a továbbiakban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 24.

szandracska

2016. november 15.

A hétvégén végigpróbáltam a málnás arcradír+algás pakolás+marula hármast.
Az algásról a véleményem: szuper pakolás. Nem kell belőle sok (ha jól emlékszem 1 teáskanállal írja az útmutató, sajnos én picit eltúloztam :) ), ahogy szárad picit feszül, de ezen kívül nem irritál. Nagyjából 10 percig hagytam fent, mivel még sosem használtam agyagos pakolást, féltem, hogy érzékeny lesz a bőröm. Nem lett. A pórusaimat szépen kitisztította, de úgy, hogy közben nem szárította szét a fejemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

A hétvégén végigpróbáltam a málnás arcradír+algás pakolás+marula hármast.

Meszti

2015. október 24.

Hmm..Nagy bajban vagyok vele.Annyira biztam benne. Első használat után vegyes érzéseim voltak.
1.puha lett a bőröm.
2.felszívta a zsírz.
3.nem szárította ki.
DE!
Nekem a lemosás nagyon kellemetlen volt...Nyúzott..Brrr..
Sajnos mintha egy piros maszkot húztam volna a fejemre úgy 1-1,5 órára eltávolítás után..Méregtelenítő, de ez normális?!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 24.

1.puha lett a bőröm.
2.felszívta a zsírz.
3.nem szárította ki.
DE!
Nekem a lemosás nagyon kellemetlen volt...Nyúzott..Brrr..

zimmbo

2015. szeptember 24.

Első használat után nagyon tetszik! Külön jó, hogy adagonként kell porból kikeverni. Felkenve nem csíp, és utána nagyon puha lesz a bőr. Kevés, szép összetevő.

Ud: Továbbra is nagyon szeretem. Picit húz mikor megszárad, viszont nagyon szépen felszívja a zsírosságot a bőrről, utána szép, puha az eredmény. Zsíros arcra tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 24.