Colo Mini

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Brendon, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Colo.hu-n 2690 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csillabrth, Módosítva: 2017. május 19.

Lelőhely:   Brendon, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Colo.hu, 2690 Ft

A könnyű testápoló tej gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön. A levendula és a vanília édes illata álomba ringatja a gyerekeket. Elsősorban érzékeny, ekcémás bőrre. A termékben csak natúr és bio összetevők találhatóak, amelyek csökkentik a gyulladást és a bőrpírt, és biztosítják a hidratálást, a selymesen puha bőrt. A bio levendula virágvíz, a bio kókusz, a bio jojoba, bio aloe vera, bio körömvirág és a nagy adag panthenol  a garancia arra, hogy az érzékeny  bőr élvezni fogja a gondoskodást.

A krém mentes az allergén anyagoktól, parabéntől, PEG-től, és egyéb kőolajszármazékoktól.

Ár: 2690 Ft , Eladó: Colo.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

Evique

2018. július 28.

Nagyon könnyű az állaga, hamar beszívódik, ezenkívül lehet, hogy többeknek erőteljes a levendula illata, de nekem kifejezetten bejön. Elsősorban a pici fiamnak vettem, de nagyrészt jómagam használom, főleg az arcomra. Szépen lehet rá sminkelni, ezért alapnak is kiválónak mondanám. Én szeretem. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

m_maya

2018. február 7.

Tényleg nagyon könnyű testápoló, egyből beszívódik a bőrbe, és ez nekem pont megfelel. Viszont nagyon erős a levendula illata, már-már zavaró, ezért vonok le pontot. Az illata miatt nem hiszem, hogy újra megveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 7.

Felhasznalo888

2017. augusztus 2.

Szintén ajándék termékmintát kaptunk belőle én pedig kézkrémnek használtam eddig.
Finom, intenzív levendula illat, gyors felszívódás és valóban folyékony állag, ennek ellenére még a kézfejem is pihe-puha lett és maradt is egy jó ideig tőle.
A nagy kedvencem a testápolásban viszont továbbra is a hipoallergén fürdető/testápoló krém marad, illetve ősztöl tavaszig a Makadámia feszesítő testvaj.
Nem hiszem, hogy megrendelném, a citrusos kézkrém jobban bejött.
Jó termék, de nálam nem abszolút kedvenc a kategóriájában.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Nem hiszem, hogy megrendelném, a citrusos kézkrém jobban bejött.
Jó termék, de nálam nem abszolút kedvenc a kategóriájában.

pancsolos84

2017. február 13.

Valóban könnyű, nagyon folyékony testápoló. Ezért masszív ápolásra nem is alkalmas. De gyorsan beszívódik, viszont erős illata sokáig tart. Nekem hangulat kell hozzá, csak a levendula érződik rajta. Nem újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 13.

Plum

2015. szeptember 3.

Nagyon-nagyon szeretjük ezt a testápolót! Sokadik flakont használjuk el...pedig nem vagyunk gyerekek:) Ajánlom mindenkinek akinek fontos, hogy mit ken magára, nekünk bejön, hogy garantáltan természetes anyagok vannak benne. Nagyon gyorsan beszívódik, nyugtatja a bőrt és úgy van szuper levendula illata, hogy az nem emlékeztet a nagyi szekrényének szagára. Szerintem, mi egy jó darabig nem cseréljük le! Mindenkinek nagyon ajánlom és szuper a webshop ahol rendelhető: http://www.colo.hu/

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid