Colorescience

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Alicece, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. március 24.

Ár:   20 000 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• 100%-ban ásványi alapú fényvédő szer:
  • Széles spektrumú, SPF 50/PA+++
  • Víz- és izzadságálló (40 percig)
  • Vegyi anyagoktól mindenkor 100%-ban mentes ásványi alapú fényvédő hatóanyagok
  • Hidratál és antioxidánsokban gazdag
  • Víz- és izzadtságálló (80 percig)
  • Kényelmes, könnyen használható ecset, melyet bárhova magaddal vihetsz
  • Az antimikrobiális szálak hozzájárulnak az ecset védelméhez és megőrzik a frissességét
  • Hipoallergén, nem okoz pattanásokat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Monicapandaa

2022. április 2.

Nagyon nagy beharangozás után úgy döntöttem nekem ez kell! Szerencsére barátnőm meglepett vele szülinapomra, így szép kis összegtől (27.000ft) kíméltem meg magam. A MEDIUM árnyalatot kaptam azzal a baráti megjegyzéssel, hogy a FAIR színű nagyon világos és szinte láthatatlan. Az első gond már a használat előtt jelentkezett. Kb szét kell verni a kis tubust,hogy egy pici kis púder meginduljon az ecset felé. Amikor ez megvan az első húzással azon a ponton az arcon ahol először érinti az ecset minden púder ott is marad. Nem lehet vele szépen dolgozni se smink fölött sem magában. Az ecset olyan kemény hogy szinte karcolja (az amúgy nem kifejezetten érzékeny) bőröm. A szin nekem rohadt sötét. Világos bőrű vagyok de nem az a fal fehér típus. Ettől viszont úgy néz ki a fejem mint valami narancssárga indián harcosnak.
Maga az ötlet jó lenne, csak a megvalósítás nem sikerült. Remelem valahogy tovább fejlesztik mert nagyon ritka az 50 faktoros púderes színezett fényvédő.Bár most meg drágább is (azt hiszem 33-35.000 forint)
Biztos,hogy nem veszem újra, a maradékot amim van bronzosítónak még elhasználom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 2.

Cseniko

2021. november 16.

Régóta vágytam rá, tervem az volt, hogy napközben sminkelt arcra ezzel fogom tudni ismételni az 50es fényvédelmet, netán fed is és nem kell púder vagy színezett fényvédő…
Mindenfelé próbáltam tájékozódni róla, itthon nemigen van tapasztalat leírva vele kapcsolatban.

Vègül beruháztam. Fedése nulla, annak felejtős.
Fogalmam nincs felviszem e mindenhova rendesen, de a legrosszabb undorító szúrós szálú kellemetlen az ecsete!!!

Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 16.

Vègül beruháztam. Fedése nulla, annak felejtős.

Hatalmas csalódás.

Alicece

2020. november 5.

A fènyvèdo napkozbeni ujrakenèsère vettem. Egy hosszu nyàri sèta vagy a tengerparton toltott napon estleg sportolàs kozben amikor nagy a leègès veszèje egyszeruen csak ujra festem a fènyvèdom. Nem èrzodik de vèd mint egy fal. Alap darab ès mentes a kàros osszetevoktol. Nyaralni e nèlkul sehova! Mindig ott lapul a tàskàmba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Quercus Robur Wood Extract

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.