ColourPop

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. július 18.

Ár:   $10

Súlytalan sminkfixáló, ami minimalizálja a pórusok méretét, sima bőrt ad és kontrollálja a kifényesedést, hogy hibátlan legyen a sminkünk egész nap. A mikrofinomságú permet nem zavarja a sminket, míg egy láthatatlan védőréteget hoz létre az olvadás, ráncosodás és kopás ellen. Alkohol- és olajmentes.

cherry19

2019. augusztus 12.

November óta használom minden alkalommal, amikor sminkelek (átlag heti 5x) de azt hiszem igazából most jöttem rá a nyitjára.
Szóval úgy vettem észre, hogy fényévekkel jobban működik, ha 6-7-et fújok belőle, mint hogyha csak 2-3-at. Félreértés ne essék kevesebbel is annyira elégedett voltam vele, hogy újravettem, szépen egybeolvasztja a rétegeket, kicsit segített mattan tartani a sminkem napközben, na de így konkrétan órákon keresztül kishíján tökéletesen fennmarad minden erőfeszítésem az arcomon a menthetetlenül zsírosodó bőröm ellenére is. Egyedül a szám felett tudtam úgy megizzadni a buszon, hogy áttört a spray által képzett rétegen. Az illata nekem tetszik, ilyen citronellaszerű kicsit, de nem tart sokáig, szórófeje is tökjó, nem hagy nagy foltokat az arcomon, ráadásul sokáig elég egy flaskányi. Kedvenc fixálóspraym, abszolút nyertes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Melcsibabyke

2019. július 7.

Nagyon jól fixál és egybemossa a rétegeket. Az illata ugyan számomra nem túl kellemes (kicsit citrusos, szúnyogriasztós), szerencsére gyorsan elillan. :D Ennek ellenére jár az 5*, ugyanis a nagy melegben is megállja a helyét a segítségével a sminkem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 7.

bdori

2019. április 28.

Nekem nagyon elnyerte a tetszésemet. Szebbé teszi az összképet, nem lesz olyan púderes végeredmény az arcomon. Tartósabbá is teszi a sminket, egyik nap sminkben aludtam el (tudom-tudom, shame on me), és még reggel is hozott le alapozót a micellás víz. Eddig nem is pattogtam ki tőle. Mivel nem használom minden nap, sokáig is elég lesz, remélhetőleg egy újabb ingyenes szállításig kitart :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Pseudoalteromonas Ferment Extract

Az Antarktiszon talált sárból kivont baktériumtörzs, mely hidratáló, sebgyógyító tulajdonságokkal is rendelkezik, sőt állítólag serkenti  bőrünk kollagén és elasztin termelését is. Az összetevő hatékonyságát sajnos független tanulmányok nem támasztják alá, a kutatási eredmények mind az összetevőt előállító és forgalmazó spanyol cégtől származnak. Részletesebb info: http://truthinaging.com/ingredients/pseudoalteromonas-ferment

Emulgeálószer, felületaktív anyag.