ColourPop

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   0,55 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. március 4.

Ár:   $8
Kiszerelés:   0,55 ml

Filces szemhéjtus, precíz heggyel. Intenzíven pigmentált, nem kenődő formula.

7 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

candices

2021. május 7.

A legjobb szemhéjtus amit valaha használtam. Sajnálom, hogy ilyen nehezen beszerezhető, legszívesebben nem használnék soha többet mást ezen kívül. A keféjével nagyon precíz vonalat lehet húzni. Picit ráncolódik a szemem körül a bőr és mindig problémám volt vele, hogy a tusvonal nem tökéletes soha emiatt. Ezen kívül a legfeketébb tus amivel találkoztam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Kittykkovesdi

2020. október 3.

Nekem a fekete van meg, az egyik legjobb drogériás tus, amit eddig próbáltam. Nagyon meg vagyok vele elégedve, nagyon pigmentált, extrán tartós és vízálló! Ja és könnyű használni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

lexyweaver

2019. június 23.

Eddig csak a sárga van meg, még egy fehéret biztosan venni fogok. Pigmentált, nagyon precíz vonalat lehet vele húzni, nem túl kemény a hegye és egész nap tart a szemhéjamon, melegben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.