ColourPop

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   4,75 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: macooka, Módosítva: 2020. február 18.

Ár:   $8
Kiszerelés:   4,75 g
Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen puha, folyékony rúzs, építhető közepes fedéssel. Innovatív, krémes formulával, amely gránátalma, goji bogyó és szőlőmag kivonatot tartalmaz, ezzel táplálva az ajkakat.

14 árnyalatban kapható

ColourPop Lux Velvet Liquid Lipstick- Room service
Ár: 1800 Ft , Eladó: Lilcii
Állapot: Új, kézfejen swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel, Posta

dorax

2021. június 21.

A Drop a Hint csomagot vásároltam meg a Colourpop kínálatából, melyben a Genie és a Keep it Koi árnyalatok találhatók meg. Szerelem volt, az első pillanattól kezdve. A rúzsok púderes, halvány rózsaszín árnyalatúak, ami a személyes kedvencem a színvilágot tekintve. Könnyen felkenhető, egy ajakceruzával kiegészítve fantasztikus látványt nyújt. Igazán kellemes, hétköznapi viselet, ami nem szárítja ki úgy az ajkaimat, mint mondjuk egy Kylie vagy egy Mac rúzs. Mindenképpen ajánlani tudom a matt finish kedvelőinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 21.

ErikaErika2

2021. május 20.

En most rendeltem harmat (Fatale, Lucky Cat, Buttercup szinekben). A kepek csalokak, eloben pl. a Fatale es a Buttercup majdnem egyforma szinuek, csak kis arnyalatni kulonbseg van koztuk. Maga a ruzs nagyon kellemes viselet, nem szarit, hozzam nagyon illenek ezek a szinek, nem kirivoak. Eves utan ujra kell kenni persze, de ez nem a vilag vege. A legjobban a Buttercup-ot szeretem. Mondjuk idaig meg csak itthon kenegettem a szamat vele, mennyire birja a maszkot nem tudom, a Lux Lipstick eleg jol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. május 20.

macooka

2020. augusztus 21.

Nagyon érdekes formulájú rúzs ez, nagyon kedvelem. A Powder room szett van meg, amiben két árnyalat van, a "Can U Even" és a "Casual Dress". Bár a képen úgy tűnik, hogy van különbség a kettő között, de őszintén szólva én meg sem tudom őket különböztetni sokszor, mindkettő egy világos barnából indul, ami barackos barna színre szárad le. A finise selymesen matt, nem lehet érezni a szájon, egyáltalán nem szárít, kellemes érzés. A tartóssága nem egy Maybelline Superstay, de őszintén szólva nem is bánom, mert az bántóan szárítja az ajkakat. Inkább választom ezt, amit evés után ugyan újra kell kenni, de nagyon kellemesen táplálja az ajkaimat. Szerintem a későbbiekben még beruházok egy lilás-rózsaszínes árnyalatra is, kíváncsi vagyok azok mit tudnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.