ColourPop

Ár:   $6   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Heloise, Módosítva: 2016. október 26.

Ár:   $6
Kiszerelés:   3,2 g
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

A népszerű ColourPop Ultra Matte folyékony rúzsok Szatén textúrájú vadonatúj változata, mely krémes és lágy ezért nem szárítja az ajkakat.

Ár: 1500Ft , Eladó: fannus9
Állapot: Uj, Helyszín: Sopron, fizetés: Posta
Ár: 1300Ft , Eladó: fruzzs
Állapot: 1x swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel XIII./VII.ker., posta/foxpost
wallflower87

2020. január 15.

Nagyon szuper termék, jó krémes állaga van de szépen lemattul és tartós. Kényelmes viselni, mivel nem képez száraz, agyagszerű réteget az ajkakon, mint a teljesen matt rúzsok, nekem például az Ultra Matte Lip változat emiatt nem jön be. Nagyon szép, trendi színekből lehet válogatni, az árnyalatok nevei is kreatívak. Nekem a Bare necessities (korallos nude), Alyssa (rózsaszínes nude) és a Calypso (barnás nude) vannak meg, mindegyik nagyon szép hétköznapi szín. Enyhe vegyszerszaguk van, ez lehetne kicsit jobb, de nem zavaró, mivel nem lehet erősen érezni. Ár-érték arányban a legjobb folyékony rúzsok között van számomra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Vicus

2020. január 5.

Dreamy árnyalatban van meg (KathleenLights kollab), ami egy közepesen sötét lazacszín, tehát narancssárgás az altónusa, semmiképpen sem rózsaszínes, ha valakinek kétségei lennének. CP oldalán megtévesztőek a színek, nézzetek swatchokat máshol. Nagyon szép a csomagolása, az applikátorral egész könnyű felvinni. Tartóssága 5/4, evést már nem bírja ki, megkopik kicsit a szám belső felén. Kicsit ragadósra szárad és picit szárítja is az ajkaimat. Finishe se nem matt, se nem fényes, tényleg szaténos. Formulájából adódóan csak puha, hidratált ajkakra érdemes felvinni, ha kicsit is cserepes, akkor lehet, hogy nem lesz szép az eredmény. Szeretem, de rá kellett jönnöm, hogy a krémes, stiftes rúzsokat jobban szeretem, mert kevésbé feltűnően kopnak. Mindenesetre örülök, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

2019. szeptember 30.

A Colourpop folyékony rúzsok közül csak és kizárólag a satin verziót használom. Az ultra matt nekem borzalmas csalódás, de a szatén finishűek fantasztikusak! Nagyon tartós, van egy pici fénye (nem holt matt), szépen kopik és egyáltalán nem szárít. kedvencem az Alyssa és a Frick N' Frack árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

katdly

2019. augusztus 11.

A 951-et és az és Aquarius-t rendeltem meg.
Mindkettőnek fura szaga van, de felkenés után már nem érződik.
A finishük nagyon jó, "szatinos", félig matt.
Állagra jók, krémesek, könnyű velük dolgozni az applikátornak köszönhetően. :)
A 951 egy barnásabb szín, fedése, tartóssága szuper.
Ehhez képest az Aquarius-nál, ami egy rózsaszínes-nude, azt tapasztaltam, hogy könnyebben lejön, illetve NAGYON beül az ajkam ráncaiba, távolról mondjuk nem látszik, de közelről nem lehet nem észrevenni. Valahogy nem lehet szépen felkenni, vagy én nem tudom.
Szerintem beszerzek még pár árnyalatot a későbbiekben, mert alapvetően tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

A 951-et és az és Aquarius-t rendeltem meg.
Mindkettőnek fura szaga van, de felkenés után már nem érződik.
A finishük nagyon jó, "szatinos", félig matt.
Állagra jók, krémesek, könnyű velük dolgozni az applikátornak köszönhetően. :)
A 951 egy barnásabb szín, fedése, tartóssága szuper.
Szerintem beszerzek még pár árnyalatot a későbbiekben, mert alapvetően tetszik!

abicicaaa

2019. június 25.

Magic Wand árnyalat boldog tulajdonosa vagyok, bar nem felhotlen a kapcsolatunk.
Az arnyalat rajtam tokeletes, neutralis nude barnas beutessel, a neten latott swatchokhoz aligha van koze.
Minden szep es jo lenne, de ez ragad gyerekek. Meghozza nagyon. Ahogy beszelek, egyszeruen látom ahogy osszetapadnak az ajkaim es nagyon nem nyujt esztetikus latvanyt.
Ezt tudtam orvosolni azzal, hogy nem teljes reteget kenek fel, hanem kisebb mennyisegekben beletapogatom ajkamba a terméket, ameddig el nem erem a kivant pigmentaltsagot. Minimálisan meg igy is ragad, de mar tűrhető.
Bocsi, de a lovelys folyekony ruzsom magasan gyoz, 3x annyi mennyiseget kapok ugyanennyiert, es nem ragad. Dehat sajnos abbol 5 szin van, colourpopbol pedig vagy 20.
Legszivesebben 3 csillagot adnek de annyi gyönyörű szin van belole, hogy elnezem ezt a hibat.
Amugy lehet csak en kaptam rosszat? Masnak ugy látom nincs ilyen problemaja :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Amugy lehet csak en kaptam rosszat? Masnak ugy látom nincs ilyen problemaja :(

Grett

2019. március 20.

Ha már volt egy matte, gondoltam legyen satin is, így a Magic Wand színre esett a választásom. Ami a számon van és ami swatch az két külön dolog, de erre számítottam kb. ebben a tudatban rendeltem meg, a mattnál is így volt. Én szeretem, sokkal jobb viselni mint a mattot, puhább a szám és szép nude-barnás árnyalata van, mindenhez megy. :) Kicsit talán a Nyx Suede Cream Lipstick Sandstorm -jához hasonlít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Julcsiturkyy

2019. január 21.

A dream team ruzsait mondhatom magaménak.
Dreamy egy barackos nude. Elsőre sok,viszont egy idő után megszokta a szemem. Az állaga csodás. Matt,de mégis kényelmes. Kicsikét ragad. Nagyon szeretem.
A rever egy vibráló narancsos piros. Szép,de nem nekem.
Összességében eddigi legjobb folyékony rúzsaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

A dream team ruzsait mondhatom magaménak.
A rever egy vibráló narancsos piros. Szép,de nem nekem.
Összességében eddigi legjobb folyékony rúzsaim.

GyongyiCsoban

2018. november 16.

Mess Around színben próbáltam, a szín nekem túl sötét volt, nem is igazán jött ki az a szép barnás színe, de ez gondolom egyéni probéma :D
Nekem szép mattra száradt, nem az a nagyon "poros" matt, de számomra épp elég volt :)
tartósabb viszont lehetne!! :(
Ki fogok még próbálni más színt is, mert árban is nagyon jó amúgy.
tartósság miatt 4 csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

tartósabb viszont lehetne!! :(
Ki fogok még próbálni más színt is, mert árban is nagyon jó amúgy.
tartósság miatt 4 csillag

Sharklady87

2018. szeptember 27.

Nekem magasan ez a kedvenc folyékony rúzs formulám. Tény, hogy nem szárad mattra, de emiatt nem kényelmetlen és cserébe nem is fényes, szóval majdnem matt a hatása. Az egyetlen problémám az, hogy nagyon sok régi kedvenc színemet kivonták és egyre kevesebb közöttük az izgalmas, a nude és piros 50 árnyalata engem nem igazán hoz lázba. Remélem a Colourpop hamarosan visszahozza a Colour-t a termékei közé mert kezd túlságosan is uncsi lenni a színválaszték, ami a jó minőség és ár mellett igazán kár. Az applikátor lehetne jobb. Ár érték arányban szerintem nagyon jó rúzs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

viktoria10

2018. június 29.

Nagyon szeretem a Colourpop rúzsokat, nekem a Satin formula jött be a legjobban, bár igazából a többivel sincsen problémám :) Bátran merem ajánlani mindenkinek

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 29.

Emolliensek: Isododecane, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Silica Silylate
Szilikonok: Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Színezékek: CI 42090, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 27 Lake, Red 28 Lake / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Red 7 Lake / CI 15850, Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.