Compeed

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Lábápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kalota, Módosítva: 2014. május 5.

Kategória:   Lábápolók

• Segít megelőzni a vízhólyag kialakulását
  • Azonnal csökkenti a kidörzsölődést.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Virág-os

2020. június 10.

Off és mégsem: nekem a tapasz volt.

Első munkanapra igyekezve félúton éreztem, hogy nagy baj lesz, nem fogom túlélni a napot a körömcipőben.
Majd a kosaramban landolt S.O.S. segítségként és megváltotta számomra aznapra a világot.
Nem túlzok: leszívta a hólyagot és a felrakásáig emlékszem csak kellemetlenségre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Off és mégsem: nekem a tapasz volt.

fairynorah

2019. augusztus 7.

gyakorlatilag teljesen ugyanaz a "kórtörténet",mint az előttem íróé: az a csoda ha vmi nem tör fel :'D megláttam, megvettem, az ára sem érdekelt, és lekopogjam idén nyáron gyakorlatilag megúsztam a hólyagokat. Annyira hiszek benne, hogy ha repülővel utazom is bepréselem a 10 folyadékos keretbe :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

vadvirag919

2019. június 1.

2-3 éve nyúzom ugyanazt a tubust, szóval mondhatjuk, hogy gazdaságos. :D Tavasszal intenzíven használom, nyáron alkalmanként, cipő függő. Azt vettem észre, hogy ahogy rákenődik pl a gyakran balerinacipő szélére, így egy idő után a bőrömre nem kell kennem, nem töri fel.
Na de ez egy isteni áldás egyébként, nekem MINDEN MINDENHOL képes kitörni a lábam, hólyagosra véresre, akkor is ha már évek óta hordom... (Az a típus vagyok, akinek azért kell sok cipő, hogy ne ugyanott törje ki a lábát mind. :'D) Viszont amióta ezt használom radikálisan csökkent a sebtapasz függőségem: nullára. A cipő felvétel előtt szoktam bekenni a kritikus pontokat, majd ha szükséges nap közben frissítem (de általában nem kell). A fájó hólyagok helyett ezzel a módszerrel max csak vörös nyomódást produkál a lábam, ami nekem hatalmas előrelépés... :D :D
Viccen kívül nagyon jó a cucc, szemrebbenés nélkül újravásárolnám, ha elfogyna. Még a fele megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 1.

Guppi

2018. június 28.

Nyáron a táskám elengedhetetlen darabja. Nekem akkor működik jól, ha preventive bekenegetem a lábfejem azokon a rèszeken, ahol tudom, hogy a szandál/cipő ki szokta dörzsölni. Persze azèrt egy hosszabb sètához kevès, de a kellemetlensèget enyhíti ilyenkor is. A stiftes kiszerelèse praktikus. Bár az árát sokallom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 28.

Alkoholok: Stearyl Alcohol, Octyldodecanol
Emolliensek: Hydrogenated Vegetable Oil, Stearyl Alcohol, Octyldodecanol