Comptoir sud Pacifique

Ár:   19 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: necra, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   19 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Kókusz illat fügével bolondítva

Comptoir sud Pacifique Coco Figue 2 ml minta
Ár: 800Ft , Eladó: bettina.tarin
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Érd, fizetés: Csak személyes átvétel lehetséges Budapesten vagy Érden, fizetés készpénzben
Diana82

2017. december 17.

Nagyon régen, kb. 15 évvel ezelőtt lehetett kapni egy cottage nevű tusfürdőt, aminek imádtam az illatát, de sajnos kivonták a forgalomból. Most ennyi év után rátaláltam erre a kis fügés finomságra, aminek nagyon hasonló az illata, mint az említett tusinak. Nagy az öröm gondolhatjátok :) Most nyáron igazi főnyeremény, ma a 30 fokban teszteltem és nagyon kellemes viseletnek bizonyult. A kókusz jelenléte miatt én a nyárra asszociálok egyébként is, de kíváncsi leszek, hogy hidegebb időben hogyan viselkedik. Maga a parfüm lehetne amúgy intentívebb és a hatósugara is elég szerény, ezt inkább a saját boldogságomra fújom magamra.

Elfújkáltam a kis mintámat és ezzel a rózsaszín köd is felszállt...Sajnos nem lett vásárlás belőle, mert egyet kell értsek azzal, hogy a kókusz nagyon mesterkélt benne, zavaróan mű! A füge pedig csak a kifújás utáni percekben érezhető, aztán megmarad ez a szintetikus édeskés kókusz illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 17.

melwin

2017. október 23.

A kókuszos illatok az egyik kedvenc "csoportom". De inkább a fanyarabb és realisztikusabb kókusz, ami vonz. A fügés illatokat is kedvelem, volt párhoz szerencsém. Ez az illat éles ellentétben áll minddel. A nyitás erősssen szintetikus, ahol a kókusz dominál. A parfüm élettartama alatt egyszer sem tudom kiérezni a fügét. Lehet rajtam egyáltalán nem működik, se a füge húsát, se levelét, pedig tudom mit keresek. Az átváltozás során tényleg inkább az édes, vaniliás, tejes kókuszt érezni, ami nekem még mindig szintetikusan érződik. Ha már kókusz, akkor sokkal inkább Coccobello, vagy Virgin Island Water, vagy Juste un Reve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 23.

jomosono

2017. május 31.

Nálam a P .Sud-ok közül a " first " .
Imádom minden pillanatában,üveg szaglászása közben ,kifújáskor ,és órák után is.
Fantasztikus gourmand illat. Felfújáskor talán egy kicsit a fügét érezni ki jobban,mint a kókuszt ,aztán puhul , finomodik összeolvad a két finomság .......... , és utána egy jó nagy adag vanilia is társul ehhez a csodához .
5 CSILLAG!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 31.

Nálam a P .Sud-ok közül a " first " .
5 CSILLAG!

necra

2016. március 18.

Én a Coco extremert bolondulok, így ez csak második lehet a sorban :) A kókusz illat keveredik egy édes kis pikáns illattal.

Az ára jelenleg 25ezer körül van :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.

Az ára jelenleg 25ezer körül van :(

Alkoholok: Alcohol Denat.