Comptoir sud Pacifique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   100 ml és 150 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dottir, Módosítva: 2019. április 30.

Kiszerelés:   100 ml és 150 ml
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Biarritz időtlen vonzereje és kifinomultsága egy klasszikus illatban. Virágoskertek mélyén sós hínárillattal pezsdítő atlanti fuvallat ejt rabul. A rózsaszirmok és fehérvirágok érzéki akkordjai benzoinnal, szantállal és vaníliával összefonódva egyedi lenyomatot hagynak.

Dottir

2019. május 2.

Hú, ezt mennyire szeretem! Tengeri illat rajongó vagyok, a Comptoir illatait különösen imádom. Magamnak rendeltem eredetileg, majd anyukámnak adtam, mert fiatalabb voltam, és dámásnak, túl elegánsnak éreztem magamhoz. Végül visszakerült hozzám.:( Erőteljes benne a benzoin és rajtam az ylang-ylang, a magnólia is szépen bejelentkezik, és az egészet átjárja a tengerillat, hínár, só, homok. Mintha a tengerben virágok nőnének. Édes, de nem émelyítő, krémesen lágy és a tengeri jegyeknek köszönhetően mégis üde illat, nem győzök betelni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Benzyl Salicylate, Benzyl Benzoate, Citronellol, Coumarin, Limonene, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Lyral

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.