Comptoir sud Pacifique

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 7.

Illatösszetevők: vanillia, cukor, sárgabarack, kenyérfa, papaya

Blackxentric

2020. február 29.

Zsibis vásárlásom mellé kaptam ajándékba belőle egy mintát. Vaníliás barack illata van. Nem túl édes, nagyon kellemes és eléggé tartós. Számomra nyár illata van. Nem futnék el, ha valaki adna egy üveggel ajándékba :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

jomosono

2020. február 15.

Nagyon szeretem ......... 11 féle Pacifique Sud nagy üveges parfim van,mind isteni fincsi tartós Francia Polinéziára emlékeztető finomság..
Szerintem ennél a Sud parfümnél igenis észlelhető azonnal a barack zamata,finom vanilia burokkal átölelve
Különben engem emlékeztet,egy régi fenyőfa alakú autó illatosítóra.Régen imádtam azt is,és ezt is!!Az egyik kedvenc Pacifiqom...
5 CSILLAGOT NEKI!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 15.

5 CSILLAGOT NEKI!!!

tothdalmika

2016. november 9.

Nagyon finom, eleinte trópusi gyümis, de egy fél óra eltetével maga a tökéletes vanília illat. Nekem boldogságérzetet ad, nagyon tetszik. (1 hét alatt majdnem egy 10 ml-s fújóst fújtam el :D ) Tartóssága közepes, ruhán jó.

Ha valaki tud tuti beszerzési helyet (ami nem az iparfi/noti) az kérem ossza meg! Vagy ha valaki tudna még adni fújósban/megunta és eladná a sajátját, annak is nagyon örülnék! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

klau810614

2016. április 19.

Rajtam barackos vanília puding az elején aztán egy finom komfortos vanília illat lesz jó pár órán keresztül :)
Nem lett szerelem nekem ez már túl émelyítő ,hiába vagyok édesszájú :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

Nem lett szerelem nekem ez már túl émelyítő ,hiába vagyok édesszájú :D

mplaura89

2016. február 8.

Igazán kellemes illat, szeretem a CSP illatait, bár egyáltalán nem tartósak, és ehhez képest még drágák is, de vannak jól összeválogatott párosok, olyan food jellegű illatok. Ez a kis drága is ilyen, bár én nem sok barackot érzek benne, inkább csak édes vaníliát, de azt jó töményen. Engem a gyermekkoromban kapható "süti-baba" nevezetű, akkoriban oly' divatos baba illatára emlékeztet. Nagyon krémes, nagyon édes, talán túl az....nyáron nagyon tömény, inkább télen hordható darab. Azért lehet élni nélküle:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 8.

illatvarázs*

2015. december 8.

Nekem ez a téli szombatok és vasárnapok otthoni, komfortos illata. Nem is osztom meg mással, csak a férjemmel és a gyerekeimmel, na meg a váratlanul betoppanó vendégekkel. Hiába vagyok túl a negyvenen (jaj Istenem!:-)), akkor is harmóniában van velem.
Rajtam a barack az elején érződik, de hamar elillan és aztán már csak a vanília dominál. Nem buta, hanem finom, puha, enyhe, alig érezhető fűszerességgel párosulva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 8.

zita.czinege

2015. december 8.

Nagyon fincsi illat. És 30 fölött is szeretem! Pont hogy nem az a nagyon tini illat. Igaz, nem is egy nagyvad az éjszakában.
Most december van, minden nap ezt használom dolgozni. Kellemesen melengető, jókedvre-derítő finomság. Persze vaníliában is vannak jobb és érdekesebb kompozíciók, de van amikor egy kis játékos vidámság kell csak! Elég tartós, olyan 6 órát kibír, a hatósugara közepes. Egyedül az ára, ami elszomorító, 20.000 FT körül van egy üveg :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Moncsi044

2015. december 7.

Vanília -barack papaya... Érdekes illatvilág,ami nálam trópusi vonalba megy teljesen át.. Édes, illatkavalkád.. ami számomra igen zavaró! Letisztulás után , gyönyörű tiszta vanília, remek tartóssággal, de addig is el kell viselni, a számomra zavaró illatorgiát... Számomra, vannak tőle sokkal kifinomultabb - füstösebb Gourmand illatok ezen a vonalon, így nem szerettük meg egymást..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 7.

bellehercegno

2015. augusztus 26.

Nem értem necra véleményét,a Coco Extreme egy tömény kókuszos illat,emez pedig vanília és barack,ahogy a neve is sugallja :) Két teljesen különböző parfümről beszélünk,csak a gyártó azonos,nyilván nem ugyanaz a hatásuk ;) Egyébként egyáltalán nem "pinksugaros",bár édes,az tény,de még bőven a számomra viselhető kategória,pedig a P.S. és társaival ki lehetne kergetni a világból. :) Kedves,szerethető,tartós hétköznapi illat.Vanília rajongók biztosan nem fognak csalódni benne! :) Nekem hiányzott belőle valami plusz csavar,bár nyilván vannak olyanok,akik a letisztultsága miatt kedvelik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 26.

necra

2015. május 16.

Hááát nem tudom. Tegnap kaptam meg. Első kifújáskor tiszta Pink Sugar és utána sem hozza azt a hatást, mint a Coco Extrem. En maradok annál. Az illat, amúgy kellemes, bár semmi barackot nem érzek rajta

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citral