Coppertone

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agica10, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fényvédők

Tartós védelmet nyújt, fotostabil, vízálló (legalább 80 percig), izzadtságálló, antioxidáns tartalmú.

nreka

2019. szeptember 4.

Az SPF50-es változatot használtam másfél hónapig. Nem szerettem. Nehezen kenhető, fehér nyomot hagy a bőrön. Nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

agica10

2012. július 3.

A legjobb fényvédő, amit valaha használtam. Tökéletesen beszívódik a bőrbe, bekenés után pont úgy érzem magam, mintha semmit sem kentem volna a bőrömre, mégis tökéletes fényvédelmet ad, pedig csak spf15-ös. Extrém körülmények között teszteltem: reggel felkentem magamra, majd egész nap a tűző napon, víznél és vízben voltam és estére még csak ki sem pirosodott a bőröm. Ajánlom mindenkinek, ha olyan helyen jár, ahol be lehet szerezni, érdemes készletezni is belőle. Én már csak kényszerből veszek magamnak néha mást.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Oleth-3 eu 5 2

Kíméletes felületaktív anyag (surfactant), mely lehetővé teszi az olaj és zsír feloldását és lemosását.