Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: phoenix, Módosítva: 2013. április 3.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Fürdőtermékek

Teokleia

2019. szeptember 9.

Hatalmas adag, az árát maximálisan megéri. Elsőre szárazon nekem nagyon erős, cukros hatású volt az illata, de vízben ez lágyul, finoman gyümölcsös és tartós. Tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 9.

grd39

2016. november 26.

Abszolút megéri az árát, a méretéhez képest egyáltalán nem drága, mégis teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

mrs.criss

2014. február 25.

vmi isteni illata van!! akciósan vettem 1200 ft volt az auchanban (1,3 kg).hatalmas adag :) és az egész fürdőzés alatt illatozik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 25.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140