Corine de Farme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maurusz, Módosítva: 2018. június 11.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egy különleges kozmetikai formula szennyeződést megkötő molekulákka. A micellák hatékonyan semlegesítik a szennyeződést, akár a smink által felvitt, akár a napi élet során bőrünkre kerülőket.

95%-ban természetes eredetű összetevőkkel. Hipoallergén.

6vilag

2019. január 12.

Szerettem volna egy géles arclemosót, ami ápolja is és nem szárítja a bőrömet. Bámészkodtam az "M" drogériában, próbáltam feldolgozni azt a rengeteg infót, terméket, amik közül választhatok. Ez a természetes anyagokat tartalmazó polcon volt, és igen kedvező áron akkor. Előtte nem hallottam erről a márkáról.
Nos, ez remekül tisztít és tényleg nem szárít. Az illata parfümös valóban, de a jó fajtából, nagyon kellemes. Jó az adagoló, kellő mennyiség landol a tenyeremben. Nekem az első ilyen típusú arclemosóm, de nagyon jól bevált. Sminket nagyon ritkán használok, fogalmam sincs még, hogy azt hogyan távolítja el, de nem is sminklemosónak vettem.
Azért vettem, mert egy kíméletes , de jól tisztító, szappanmentes lemosót szerettem volna és érdekelt ez a "micellás dolog" is. Eddig nálam jól teljesített, nem bánom, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 12.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. június 10.

Update: Továbbra is csak megerősíteni tudom, hogy egy jól tisztító, szárító érzetet nem eredményező géles állagú arctisztító, viszont ahogyan az összetevőlista is mutatja, van benne parfüm, akit ez irritálhat, vegye fontolóra a választásnál. Kényelmes és higiénikus a kiszerelése, azaz marad az öt csillag.

2018.04.08. Nem tudtam, hogy a Tesco-ban is kapható, én egy parfümériában vásároltam - de ha így van, annál jobb! Szuper, hogy pumpás a kiszerelése, nagy mennyiség, sokáig elég lesz. Nagyon tetszik az illata, ami lemosás közben érezhető. A kezdeti tapasztalataim kedvezőek, ezért megelőlegezem az öt csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 10.

Hidratálók: Glycerin, Ethylene Glycol