Corine de Farme

Ár:   1170 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gedit60, Módosítva: 2016. május 18.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Parabén-, alkohol-, színezék-, ftalát- és phenoxyethanol-mentes, 98%-ban természetes anyagokból készült.

preszi

2016. május 1.

Egyik kedvenc krémem volt, az egyetlen ami tökéletesen beszívódott a bőrömbe, kellemes érzést hagyva, nem ragad, nem nehéz. Naná, hogy megszűnt a drogériában ahol vásároltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 1.

TaBePa

2016. április 12.

Nagyon érzékeny a bőröm, egy része nagyon száraz, T-vonalban pedig sokszor kis pattanások jelennek meg. Nagyon nehezen találok krémeket, egy ideje igyekszem bio termékekkel próbálkozni. Ez a krém lett számomra a legjobb! Kiválóan hidratál, diszkrét illata van, könnyű rá sminkelni. Reggel és este is tudom használni. Sajnos DM-ben nem kapható már, évekig próbáltam helyettesíteni, míg végül megtaláltam a módját, hogy rendelni tudjak. Így csak ezt használom, amíg csak lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Vicus

2015. november 16.

Nagyon szuper kis krém, biztosan újra veszem.

Update: Végül nem vettem újra... Egyrészt, mert észrevettem ezt az összetevőt: Methylisothiazolinone, aminek a leírásánál pedig azt találtam, hogy valamilyen tartósítószer, amit ma már leginkább csak lemosható termékekben használnak. Ez eléggé elszomorított, pont ilyen egy ilyen jó kis "természetes" krémben. Másrészt pedig idő közben észrevettem, hogy miután felkenem a krémet, kissé melegség árasztja el az arcbőrömet, mintha tiltakozna. Nem tűnt jó jelnek, ezért búcsút intettem ennek a krémnek, szerencsére pont el is fogyott. Az összetevőért levonok egy csillagot, de a hatása ettől függetlenül szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Nagyon szuper kis krém, biztosan újra veszem.

MissC

2015. október 23.

Pár évvel ezelőtt, amikor nagyon problémás volt a bőröm többet is elhasználtam belőle, és nagyon szerettem, nem is tudom, hogy miért hagytam el... lehet, hogy ismét visszatérek rá, bár ha jól látom, már csak online tudom megvásárolni, de ez nem okoz gondot, mert tudom, hogy mit kapok a pénzemért cserébe :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 23.

bogczi

2015. augusztus 11.

Nagy csata volt a mienk, összességében hiába működött egy darabig, az arcom egyszerűen nem bírja a shea vajat, sajnos más termékekben sem. Nagyon sajnálom, hogy nem vált be, szép az INCI-je, egyszerű, de a shea vaj rettentően zsírosít és rengeteg mitesszert okozott az államon és az orrom tövében. :(
1 hónapig próbálkoztam, eleinte zsírosított, aztán egy ideig nem, végül rengeteg fekete kis mitesszerem lett tőle és felkenés után 2-3 órával szabályosan zsírban úszott az arcom, nagyon durván. Megmostam, akkor éreztem, hogy jé, de finom puha még mindig, de 2 óra múlva megint zsíros lett. Biztos, hogy ettől, mert a rutinom nem változott másban, meg az étkezésem sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

Blueberry

2015. február 15.

Mikor ki szerettem volna próbálni, akkor szüntették meg, ezért mindig más krémek után kutattam. Viszont annyira "birizgált", hogy végül rátaláltam egy online bioboltban és megrendeltem.
Kellemes illatú, hamar beszívódó krém. Második helyen szerepel a glicerin, ez látható és érezhető rajta, amit én sajnos nem igazán szeretek, DE el tudom nézni, mert fantasztikusan hidratálja a száraz területeket, a zsíros területek nem fénylenek tőle jobban. Ami miatt meg végképp megszerettem, hogy NEM OKOZ PATTANÁSOKAT, MITESSZEREKET! Talán még gyógyítja is a pattanás helyeket, hisz vannak benne olyan összetevők is. Jó rá sminkelni, szépen terül rajta az alapozó/BB krém. Valóban nagyon jó krém, tényleg!!!
Most pedig kifosztom az összes webáruházat, ahol még előfordul, ne keressétek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 15.

pomme

2015. január 3.

Kicsit sűrűbb állagú és más illatú (alig érezhető illata van), mint a hidratálós verziónak. Télen nappalra is tudom használni a normál bőrömre, nyáron inkább éjszakai krémnek jó. Gyönyörűen lehet erre is sminkelni, és kb fele annyiba kerül, mint a pumpás hidratálós testvére. Ajánlom mindenkinek, akinek érzékeny és/vagy foltokban vízhiányos a bőre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 3.

kisko

2014. szeptember 15.

Örülök, hogy lehet online rendelni, mert már csak egy fél tubusom van. Ez a jó értelemben vett semleges krém, Nyáron leégés, télen szélkifúvás, egycsapásra megnyugtatja az arcot. Elhiszem, hogy sheavaj van benne, mert ahhoz hasonlóan kicsit lezárja az arcbőrt, de csak minimálisan, könnyű az állaga. Remélem sokáig lehet még kapni, nagyon sajnáltam, hogy kivonták drogériákból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

lujzi

2014. május 7.

télen a központi fűtésnek köszönhetően az amúgy kombinált bőröm hajlamos a kiszáradásra bizonyos helyeken. ráadásul most hormonális okokból pattanásaim is lettek, emiatt úgy éreztem, kell egy minél egyszerűbb (értsd nem 100 nagyon hasznos összetevőjű) krém, ami remélhetőleg megnyugtatja a bőrömet és hidratál (valamint minél natúrabb). ezen feltételek mentén a krémmánia alapján erre a krémre esett a választásom. nos, a pattanásaim eltűntek, a száraz területek ugyan nem, de rengeteget enyhült a helyzet. amire nem számítottam, hogy semmi utánfényesedéssel nem kell számolni, ráadásul jó és szinte natúr krémek tekintetében árban is igen kedvező. nekem a tubusos kiszerelés is plusz pont, elvből nem veszek már tégelyeset egy ideje.

update: két hónapja használom úgy, hogy mást nem változtattam a rutinomban, és mostanában több dicséretet kaptam, hogy mennyivel szebb a bőröm. nem mondom, hogy kizárólag a krém miatt, de biztos vagyok benne, hogy van szerepe benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

v.szilvia789

2013. december 29.

Volt idő, amikor csak ezt az egy krémet viselte el a bőröm, mert a hajfesték allergia annyira kiütött, hogy az arcom is viszketett a hajvonal, a fül körül. Kipróbáltam előtte bio, natúr arckrémeket is, de egyik sem segített, végül ezzel próbálkoztam és végre megnyugtatta a bőrömet. Két tubussal használtam el, sokáig elég volt, kevés kellett belőle. Sajnálom, hogy már drogériában nem lehet kapni, csak rendelni lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol