Corine de Farme

Ár:   1750 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ChicRaspBerry, Módosítva: 2016. június 8.

Huncut, vidám illat, gyümölcsös illatjegyekkel, a görögdinnye, az őszibarack és a málna illatával. Igazi különlegesség.

BrienneLannister

2016. június 4.

Nagyon finom lágy illatú tavaszi/nyári illat. Én nagyon szeretem, egyetlen hibája,hogy nagyon hamar elpárolog az illata, többször újra kell fújni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 4.

yebu

2013. augusztus 6.

én kis koromban nagyon szerettem, de ahogy az összetevőket elnézem a gyerekemnek nem venném meg:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Lyral, Limonene