Corsodyl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes szájöblögető oldat 0,2%.

A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogíny-, fogágy- és foggyökérgyulladás gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését.

Javasolt
- Ínygyulladások esetén
- Fog- és szájsebészeti műtétek előtt és után a fertőzésveszély csökkentésére
- Afta vagy műfogsor okozta gyulladás esetén
- Szájhigiénia fenntartására azokban az esetekben, amikor a fogmosás nem lehetséges

Hatóanyag: klórhexidin-diglükonát 0,2% w/v.

Kiszerelés: 300 ml

Katonakrisztike00

2021. február 14.

Lassan egy hete használom, paradontax fogkrémmel és puha sörtéjű fogkefével reggel és este. Az ínyem nagyon sajnos nagyon be van gyulladva. Világ életemben hajlamos voltam a fogíny betegségekre. Eddig nem láttam nagy változást. Nem igazán szeretem használni mert nagyon erős és az izlelő bimbóim szó szerint kioffolta egy fél napra de már nem annyira csúnya az ínyem mint amennyire szokott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

DianaS

2020. október 26.

Mikor nem volt elég csak a fogmosás akkor használtam vagy ha épp nem tudtam megmosni, folyamatos használat mellett túl sok. Nagyon erős tényleg mint egy érzéstelenítő, ritkán nyúltam érte.
Az íz kevésbé elviselhető amit maga után hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Az íz kevésbé elviselhető amit maga után hagy.

Adrienn7

2020. október 16.

Egyszer használtam, bőven elég volt... A nyelvem este óta fel van dagadva, zsibbad és az oldalán hólyagok jöttek ki... Nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

NeonPink

2020. szeptember 30.

Utálom, mert 2-3 óráig használat után borzalmas bármit is fogyasztani, vagy csak úgy elviselni a szám belsejét. A többi szájvíz nem okoz ilyen kellemetlenséget ilyen hosszasan.

VISZONT

Bármilyen gyulladásra, aftára, sérülésre, sebre, íny vérzésre a leghatásosabb. Messze a legjobb az összes közül! A legnagyobb aftát is elmulasztja max 2 nap alatt, de már másnapra sokat javít a helyzeten. Én mem használom minden nap, túl sok, túl erős lenne. De mindig van itthon.
Különben én mindig mindenhol 1900Ft körül látom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

VISZONT

Különben én mindig mindenhol 1900Ft körül látom

Annacska25

2020. április 23.

A fogorvosom ajánlotta fertőtlenítés céljából. Nagyon gyorsan lehúzta a gyulladást és azonnal csökkentette a fájdalmat. Kiválóan összehúzza az ínyemet, szuper fogápoló termék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

gittus0924

2020. április 6.

Volt egy balesetem nemrég (felszakadt a szám és több kisebb seb lett a számon belül) és az orvos ajánlotta ezt a szajvizet. Kb 2 hétig használtam folyamatosan napi 2x, aminek hatására nekem is elszinezte a fogszabalyzom gumijait. DE: a nagyon ronda sebeim ezalatt teljesen begyogyultak és nem is fertozodtek el. Nálam ez bőven felulirja az elszíneződést, úgyhogy megkapta az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Bandita13

2019. október 10.

Ez egy csoda! Bölcsességfoggal járó problémákra vettem meg. A fájdalom nem múlt el ugyan, de enyhítette azt. Megnyugtatja a lüktető ínnyet. Erős az íze és nekem a nyelvemet is csípi, de mindegyik szájvíz szóval ezért nem vonok le tőle pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

oszieva

2019. augusztus 12.

Aftára nagyon hatásos. Vagy ha nincsen idő/lehetőség fogmosásra. Erős íze kicsit már-már csípős.
Tartós használat után elszínezte a fogamat, a fogorvosom nem javasolta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Tartós használat után elszínezte a fogamat, a fogorvosom nem javasolta.

Babalupe

2019. május 25.

Fogorvos ajánlotta a terhességem alatt, mert gyakran vérzett az ínyem. Néhány nap mulva a probléma megszűnt és a fogérzékenységem is csökkent. Elég erős íze van, de kibírható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

rhaenys

2019. április 25.

Vészhelyzetben ez segít, pár nap alatt rendbe rakja az ínyemet. Több embert ismerek akik allergiásak lettek rá, nálam szerencsére ilyen nem volt, de legalább nekem adtàk az övéket :’D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1