Corsodyl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes szájöblögető oldat 0,2%.

A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogíny-, fogágy- és foggyökérgyulladás gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését.

Javasolt
- Ínygyulladások esetén
- Fog- és szájsebészeti műtétek előtt és után a fertőzésveszély csökkentésére
- Afta vagy műfogsor okozta gyulladás esetén
- Szájhigiénia fenntartására azokban az esetekben, amikor a fogmosás nem lehetséges

Hatóanyag: klórhexidin-diglükonát 0,2% w/v.

Kiszerelés: 300 ml

Babalupe

2019. május 25.

Fogorvos ajánlotta a terhességem alatt, mert gyakran vérzett az ínyem. Néhány nap mulva a probléma megszűnt és a fogérzékenységem is csökkent. Elég erős íze van, de kibírható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

rhaenys

2019. április 25.

Vészhelyzetben ez segít, pár nap alatt rendbe rakja az ínyemet. Több embert ismerek akik allergiásak lettek rá, nálam szerencsére ilyen nem volt, de legalább nekem adtàk az övéket :’D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

karaibrahimgil

2019. január 1.

A férjem elhasznált egy flakonnal, és elégedett volt vele, mert megszűntette a fogínygyulladását. Viszont észrevette, hogy elszínezi a fogait, ezért a másikat már én próbáltam ki: hát, lehet, hogy a problémás ínyen segít, de olyan elviselhetetlen, idegen hatású ízérzetet hagy maga után órákig, hogy azt semmiféle étel vagy ital fogyasztása nem szünteti meg.
Szóval probléma esetén 5*, a színező hatás miatt -1, az íz miatt szintén -1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 1.

Szóval probléma esetén 5*, a színező hatás miatt -1, az íz miatt szintén -1.

sziluetta

2018. december 28.

Aftára ezt ajánlotta a patikus, tényleg gyorsaban gyógyult a használata mellett. Azóta ezt használom, ha megsértem az ínyem, vagy kijön egy afta, így árban is simán jó, mert sokáig elég. A hétköznapokban egyszerűbb és olcsóbb szájöblögetőt használok. Nekem nem színezte el a fogaim, bár nem használom gyakran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

katagi

2018. december 28.

Hát, nekem olyan durván elszínezte a fogaimat, mintha nem is jártam volna fogkőleszedésen egy hónapja... Megint mehetek vissza fogdokihoz fehéríteni, mert ez így nem állapot. >_<

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Evelyn31

2018. október 5.

Fogorvos ajánlotta. Elsőre elég tömör és arcba vágó de hatása tökéletes. Tényleg érezhetően teszi a dolgát,más termékekkel ellentétben. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

dunaimano

2018. szeptember 22.

Csak ezt használom. Nagyon markáns íze van, és először kicsípte a nyelvemet is, órákig zsibogott még utána. Aztán hozzászoktam, mostmár semmi ilyen problémám nincs. Azt nem vettem észre, hogy az ínyem gyógyulna tőle, bár rosszabb sem lett. Jól fertőtlenít, afta ellen max megelőzésre jó nekem, a már kialakult aftáimat nem tünteti el.

Update: Nem véletlenül a fürdőszobám kötelező kelléke, és a szájápolási rutinom mindennapi darabja. Sajnos nem tudok afta ellen mit csinálni, de ezzel szuperül meg tudom előzni. Legutóbb mikor elfogyott, és csak néhány nappal később jutottam el boltba, amíg nem szereztem be az új üveget naponta jöttek az újabb afták. Amikor ezt használom, nincsenek aftáim... Nekem sajnos ezt minden nap kell a megelőzés végett alkalmazni, de megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

Hecate

2018. június 13.

Fogorvosom ajánlotta mikor nagyon gyulladt volt az ínyem. Gyorsan segített, elégedett voltam vele. (Számomra ízlelési gondot vagy kimarást nem okozott - igaz kis mennyiséget használtam mindig egy-egy alkalomra, utána pedig vízzel is öblögettem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 13.

nitotera

2018. június 13.

Szajvizek kozul kedvencem. Eddig probaltam tobbet pl listerinet es dontodentet, egyik sem tetszett, dontodent gyenge volt, listerine meg szetmarta a szamat, ez valahol a ketto kozott van. Erzem hogy mukodik, de nem marja ki a nyalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 13.

koni

2018. május 30.

Az ínyem volt csúnyán begyulladva és teljesen jól rendbe tette. Egy negatívuma van...hogy kimarta a nyelvemet...abba a pár hétben míg használtam nem éreztem az ízeket, pedig az előírtakhoz képest több vízzel higítottam már a vége felé. Ettől függetlenül megadom az 5 csillagot, mert amint abbahagytam a használatát helyrejött a nyelvem és az ínyproblémámat pedig orvosolta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1