Corsodyl

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patika   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. március 5.

Lelőhely:   patika
Kategória:   Fog- és szájápolók

Alkoholmentes szájöblögető oldat 0,2%.

A Corsodyl alkoholmentes szájöblögető oldat antibakteriális hatása révén több órán keresztül védi a fogakat és a fogínyt azon káros baktériumoktól és kórokozóktól, amelyek a fogkőképződés, a fogíny-, fogágy- és foggyökérgyulladás gyakori kiváltói. Hatóanyaga a fogakon és a fogíny peremén védőréteget képez, és megakadályozza a baktériumok fog felszínéhez való kötődését.

Javasolt
- Ínygyulladások esetén
- Fog- és szájsebészeti műtétek előtt és után a fertőzésveszély csökkentésére
- Afta vagy műfogsor okozta gyulladás esetén
- Szájhigiénia fenntartására azokban az esetekben, amikor a fogmosás nem lehetséges

Hatóanyag: klórhexidin-diglükonát 0,2% w/v.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

d.anett89

2022. április 24.

Nyelv piercing szúrás után,ezt ajánlották a szalonban. Nekem be vált

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 24.

Nyelv piercing szúrás után,ezt ajánlották a szalonban. Nekem be vált

kitti01301

2022. április 24.

Gyakran szokott kijönni aftám és ez illetve a gingisol pár nap alatt eltünteti és nincs az a fájdalmas szenvedés hetekig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 24.

szilvia.bano

2022. március 9.

Gyakran vannak aftáim, és mindig elhúzódott a gyógyulás. Eddig a Dentinox fogzáskönnyítő gélt használtam fogínyérzékenységre és aftára is. Sajnos megszűntették, és más lidokaint is tartalmazó fogínygélt sajnos nem lehet kapni. Gondolom mert megterheli a babák szervezetét. Én nem hiszem, hogy megterhelné, viszont tompítja a fájdalmat, mellesleg nagyon kellemes íze volt. Másrészt bármilyen életkorú ember használhatja, lehetne csak sima fogínygélként is árulni, aminek nem kifejezetten a babák a célcsoportja. Úgyhogy ezt választottam, mert olcsóbb volt, mint amit a gyógyszertárakban lehet kapni fogínyre vagy aftára. Ha már nincs benne idokain, legalább ne legyen drága. Azok ilyen 2500-3000 Ft-ba kerülnek, és nem biztos, hogy ennél jobbak. A Salprogel, mivel nem lidokainos sajnos csekély mértékben vált be, és volt még a Mivolis torokspray a dm-ből, amit használtam erre, az nem rossz, de szintén erre kevés. A Corsodylt 2-3 alkalommal használtam, egyből tompította a fájdalmat, a hatása hosszan tartó és fél nap után a fájdalomvéglegesen megszűnt. Amikor elkezdtem használni már nem fájt annyira durván az afta, de azért még nehéz volt enni-inni, beszélni. Az íze valóban erős, mentolos és viszonylag hosszan megmarad a szájban, de nem zavar, és a hatása miatt abszolút megéri. A fogaimat sem színezte el. Csak azt sajnálom, hogy nem ismertem előbb, akkor megspóroltam volna magamnak sok szenvedést az aftákkal. Egyébként anyukámét próbáltam ki, mert ő viszont fogínyre használja, neki beépített fogai vannak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 9.

i.napcsi

2021. december 2.

A létező legjobb de tudni kell hogy töményen nem szabad minden nap használni ahogy a fogorvosom mondja a túl sok tömény használat az egészséges bacikat is kinyirja De ha valami száj-torok-fertőzés-gyulladás áll fenn akkor esténként töményen egy percig gargalizálva csodákat tesz,egyébként meg higgitsd fel vízzel és hetente egyszer egyszer használhatod!Különösen ajánlom kemoterápia mellé,és minden olyan esetben amikor nem lehet vagy tudsz fogat mosni,illetve fertőzés veszélynek vagy kitéve rendkívül hatásos!Igen töményen elveszi kicsit az íz érzékelés de kit érdekel végre valami ami hat és nem csak illatos meg fancy csomagolás hatás meg semmi!Jár neki az 5 pont már nagyon sokszor bizonyított!Covid fertőzés alatt is minden este evvel öblögettem hogy a fertőzést meg a plussz tüneteket csökkentsem,nekem bevált!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 2.

Voros

2021. december 2.

Az íze kellemetlen, nem elviselhetetlen. Bizsergő érzést hagy maga után, és egy jellegzetes ízt a szájban, ami az izerzekelest is befolyásolja. Viszont a gyulladással csodákat tesz, az ára sem vészes. Viszont feleslegesnek tartom ezt a nagy kiszerelést, mivel nem állandó használatra van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 2.

szandi060

2021. október 27.

Bölcsességfog eltávolítása után használtam, nagyon lerövidítette a gyógyulási folyamatot, maximálisan meg vagyok vele elégedve.
Sokan lepontozták, mondván hogy nem segített az ínygyulladásban/ fogmosás helyett. Terápiás szájvíz lévén NEM rendszeres használatra van, és főleg nem fogmosás, fogorvos helyett. Az ízlelés eltompulása jelentkezhet használat alatt, de ez a kúra után elmúlik. A fogműtét napján még tilos, de másnap már érdemes elkezdeni használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 27.

Eoryorsi

2021. július 17.

Begennyesedett a bölcsességfogam arra ajánlotta a fogorvos. Másnap már lejjebb ment a duzzanat, és nem is fájt annyira. Szerintem szuper termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 17.

b.Rose57

2021. június 16.

Foghúzás után használtam, az asszisztens hölgy ajánlotta, de felhívta rá a figyelmemet, hogy csak addig használjam, amíg be nem gyógyul a seb, máskülönben komolyabb irritációt okozhat, illetve besárgítja a fogakat. Nekem sokat segített, igaz nincs kellemes íze, zsibbasztó hatása van, de szerintem ezt el lehet viselni annak érdekében, hogy segítse a gyógyulást, és megakadályozza az esetleges fertőzések kialakulását.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Katonakrisztike00

2021. február 14.

Lassan egy hete használom, paradontax fogkrémmel és puha sörtéjű fogkefével reggel és este. Az ínyem nagyon sajnos nagyon be van gyulladva. Világ életemben hajlamos voltam a fogíny betegségekre. Eddig nem láttam nagy változást. Nem igazán szeretem használni mert nagyon erős és az izlelő bimbóim szó szerint kioffolta egy fél napra de már nem annyira csúnya az ínyem mint amennyire szokott.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 14.

DianaS

2020. október 26.

Mikor nem volt elég csak a fogmosás akkor használtam vagy ha épp nem tudtam megmosni, folyamatos használat mellett túl sok. Nagyon erős tényleg mint egy érzéstelenítő, ritkán nyúltam érte.
Az íz kevésbé elviselhető amit maga után hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 26.

Az íz kevésbé elviselhető amit maga után hagy.

Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1