Corsodyl

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2015. június 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

Hecate

2019. december 9.

Fogorvosnőm ajánlotta gyulladt ínyre. Nem olcsó, de nagy kiszerelésű és kevés elég egyszerre belőle. Nekem valóban hatott és szájöblítőként is megfelelő. Viszont az íze nem a kedvencem, de viseltem a gyógyulásért.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 9.

livtyke91

2019. június 14.

Nekem sajnos nem mulasztotta el az ínygyulladásom, de mint szájvíz jól funkcionált, és az íze is kellemes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Giside

2018. november 23.

Nagyon maro hatasu, csipi a nyalkahartyat sajnos. En keptelen vagyok 1 percig oblogetni. Es a szep feher fogazatom enyhen be is barnult. Es most voltam polirozason.
1 hetig hasznaltam de az utolso napok ztan ismet begyulladt az inyem. Igy most ecsetelni fogom az erintett teruletet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 23.

baranyfelhobodorito

2017. november 25.

nagyon klasszul működik herpeszre, meg mindenféle anyámkínjára, csak sajnos nekem még úgy is borzasztóan besárgította a fogaimat, hogy célzottan, fütisztító pálcikával vittem fel az ínyemre :c

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 25.

juventina07

2017. május 9.

Legjobb dolog!Én nem napi szinten használom.Ha aftád van uagy bármi az ínyeden fülpiszkálót belemártod az érintett részre teszed és el is múlik..Bölcsességfogra is nagyon hatásos,csökkenti a fájdalmat.Többi öblögető nyomába sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 9.

cooleva

2017. május 1.

Nagyon kedvelem én is. Eléggé fogínyvérzős típus vagyok és mindig ezt használom rá. Egyedüli negatívum, hogy számomra nagyon erős az íze, szinte maró, de mivel nagyon hasznos, ezt elnézem neki! :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 1.

FranciC

2017. március 6.

Bármi fog gondom van, először ezt használom. Amíg elérek a fogorvosig, csillapítja a fájdalmat. Amikor a bölcsességfogam begyulladt, ez segített, amikor kiműtötték, ez tette helyre. Csak ajánlani tudom, igazi csodaszer! Hallottam, hogy folyamatos használat mellett elszürkítheti a fogakat. Bő fél évig használtam folyamatosan, és ezerencsére semmit sem észleltem ebből a mellékhatásból.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

veresadrienn

2016. december 15.

Hát ez egy csodaszer. Sokadik alkalommal gyulladt be a bölcsességfogam. Egy kolléganőm ajánlotta ezt a szert, hogy 2-3 nap alatt elmulasztja. Hát nem hittem el, hogy este kipróbáltam és reggelre a fájdalmam 90%-a elmúlt. Szerintem már csak 2-3 alkalommal használnom és ennyi. Ára nem sok a mennyiséghez és a hatékonysághoz képest. Tényleg eléggé csíp és sokáig érzem a keserű ízt a számban, de ez semmiség a fájdalomhoz képest, amit éreztem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

SzChristie

2016. december 2.

Régebben elég gyakran begyulladt az ínyem, ettől alig néhány használat után elmúlt. Most már nincs ilyen problémám, de használom, mert az íze is kellemes és a szájüregemet is nagyon frissnek érzem tőle. Már sok szájvizet használtam, de ez a legtutibb!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

luli81

2016. augusztus 24.

Kemoterápiás kezelés alatt,mikor fekélyes volt a szám,nekem ez vált be a legjobban.Természetesen felhigítottam különben szétcsípett volna.
Kb.2 deci vízhez öntöttem fél kupaknyit.Nekem többet segített ez,mint amit a dokik adtak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.