Corsodyl

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dm26, Módosítva: 2015. június 2.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

victorika

2014. november 21.

Tüneti kezelésnek jó, hiszen valóban csillapítja a fogíny vérzését, de idővel mindenképpen el kell menni eltávolíttatni a fogkövet! Nekem órákra megmaradt a maró érzés a nyelvem hegyén, de a dolgát tette, hiszen nekem egy elég csúnya gyulladást kellett vele kikezelnem!

Ophelia

2014. március 6.

Engem kikészített a használatát követő ízérzékelés-mentesség, pedig direkt lefekvés előtt használtam. Másnap egész délelőtt még vizet inni is kellemetlen volt, nemhogy enni. Még ha nem éreztem volna semmit, az is jobb lett volna, de benne maradt a számban ez a fura utóíz majdnem egész napra, csípte a nyelvemet... Soha többet. Ezek után a hatására sem voltam kíváncsi, képtelen lennék használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

Vorsi

2014. január 23.

Elégedett vagyok vele és nagyon örülök, hogy megvettem, már sokadik alkalommal. Az íze erősen mentolos, ez tény, hosszú ideig nem bírom a számban tartani, mert csíp, de nem is kell. Hasznos torokfájás idején, bármilyen gyulladást hamar elmulaszt, én minden héten kb egyszer használom, akkor is, ha semmi gond, fertőtlenítés miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 23.

Bebek

2014. január 10.

Nekem csak a nyelvemet csípte, de nem brutál módon, szóval kibírható. Ízeket ugyanúgy éreztem a használata után is, szóval ebből a mellékhatásból nem tapasztaltam szerencsére semmit. Az ínyem jobb lett, de nem tudom, csak ennek vagy a fokrémnek vagy az együttes használatnak köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 10.

skorpió

2013. szeptember 14.

Szájban levő gyulladásokra valóban hasznos, de csak rövid ideig, kúra szerűen szabad használni! Szájban levő sebeknél csíphet is!
Hosszabb használat alatt szinte teljesen eltünteti az ízeket, és sárgítja a fogakat. Aki érzékeny az erőteljes mentolos ízre, az használja hígítva, vagy az enyhébb verzióját vegye meg, mert brutál erős töményen!
Kettest kap, mert amennyi előnye van, kb annyi hátránya is. Ma már vannak jobb öblögetők is ennél.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

floracska6

2013. április 14.

Az igaz, hogy kiiktatja az ízlelőbimbók működését egy fél napra (ezért tanácsos lefekvés előtt használni, reggelre már érzel ízeket...többnyire :) viszont nekem minden bibit helyre tesz 2-3 használat után. Szerintem ezt a szájöblögetőt inkább csak erre a célra ajánlatos használni és mindennapos használatra célszerűbb valami "mezei" szájvizet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 14.

lumiukko

2013. február 4.

Kis korom óta használom, ha kijön 1-1 afta a számban. Nem öblögetni szoktam vele, hanem fültisztítópálcikát belemártom, és azzal ecsetelem le az aftát, ahányszor csak eszembe jut 1 nap. Lényegesen megrövidíti a gyógyulási időt, illetve kevésbé is fáj a használata után. Múltkor éreztem, hogy jön ki 1, bekentem 2-szer/3-szor, és el is múlt rögtön. Szájöblögetésre én nem használnám, főleg a mellékhatásait tudva. :S De erre, amire használom, nekem elég jó, úgyhogy a 4-est megajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 4.

Szaszcow

2012. december 29.

A fogorvosom ajánlotta bölcsességfog feletti ínyeltávolítás után (bár nem ezt, hanem az alkoholmentes verziót), hogy ezzel öblögessek, de külön kiemelte h maximum 1 hétig.. Úgy voltam vele, hogy majd meglátom beválik-e.. Azt a hetet kibírtam, de borzasztó rongy íze volt.. Mivel ez nem finomságnak készült, nem is kell, hogy jó íze legyen, nem az a cél. Nekem nem volt panaszom elszíneződésre, se ízérzékelés átmeneti elvesztésére. Egy hét alatt annyi eredmény következett be, hogy nem gyulladt be a fogam körüli terület, ami jónak mondható. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 29.

cuni.geo

2012. december 25.

gyakorlatilag a használata alatt kiiktatja az ízlelő bimbók működését, nagyon csíp, és sárgítja a fogakat, de mindenki ezt tanácsolta hogy használjam mert jó gyulladáscsökkentő. nem vagyok kutató, nem tudom megállapítani hogy ez mennyire működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

virike9

2012. december 25.

jó kis cucc ez, ha van valami bibi a számban egy fültisztító pálca segítségével ezzel szoktam ecsetelni, általában két használat után mindig elfelejtem, hogy kéne kenegetni, de igazából addigra rendbe is jön minden szóval én nagyon szeretem : ) bár az íze cudar, öblögetni sose bírnék vele, de arra amire használni szoktuk itthon, arra nagyon jó : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 25.

Hidratálók: Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Tartósítószer.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.