Coslys

Ár:   1770 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Biobolt, bio webáruház   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ecologic, Módosítva: 2012. február 1.

Lelőhely:   Biobolt, bio webáruház
Kategória:   Fog- és szájápolók

Teljeskörű ápolás a fájdalmas, duzzadt, vörös, vérzékeny ínyekre, valamint a forróra, hidegre, édesre és savasra érzékeny fogak számára. Az organikus Coslys fogkrém lúgos pH-jának, nyomelemekben és ásványi sókban gazdag természetes összetételének köszönhetően nyugtatja az irritált ínyt, csillapítja a gyulladást az érzékeny területeken és megelőzi a savas behatásokat. Gél formátumának köszönhetően nem dörzsöli az ínyt és a fogzománcot. Természetes mentakivonata segítségével friss lehelletet biztosít, és homeopátiás készítményekkel is kompatibilis. Mindazonáltal ajánlott 15-20 percet várni az étkezés és a homeopátiás fogkrém használata között. Nátrium-lauril-szulfátot és fluort nem tartalmaz.

Természetes alapanyagokból előállított (az összes összetevő 99,47%-a természetes eredetű, a növényi összetevők 99%-a, az összes összetevő 20+%-a organikus termesztésből származik).

Bagagabcsi

2016. november 3.

Első natúr fogkrém, ami maradéktalanul beválni látszik. Bár csak pár napja használjuk, eddig nagy sikere van. Íze enyhén mentolos, állaga inkább gél, mint krém, használata után tisztának érzem a fogam, kellemes íz marad a számban. Nem olcsó, de elvileg nincs benne semmi csúnyaság.
Update: régóta használjuk a terméket, még mindig elégedettek vagyunk vele. Az egyetlen natúr fogkrém, ami a férjemnek is hosszú távon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 3.

Floi

2016. április 10.

Nagyon jó ez a fogkrém! Kellemes az íze, kevés kell belőle, szépek az összetevői, hatékonyan tisztít, mi kell még? Az ára.. hát igen az húzós, éppen ezért cseréltem le a Dr. Chen aloe verás fogkrémjére, mert az ugyan nem bio, de ár-érték arányban sokkal jobb. Azért jár az 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

nesnes

2013. január 28.

Talán két éve használjuk, előtte sorra próbáltunk más bio/natur fogkrémeket. Összetevők miatt választottam. Maximálisan elégedettek vagyunk, az ára mellett is. Az első natur fogkrém, ami nem éreztük ki a sós ízt vagy a súrolópor szerű állagot. (Kritikus kamasz van a családban... :)) Friss, tartós tisztaság érzés és lehelet, nagyon takarékos. Alig borsószemnyi elég, a tubusból az utolsó gramm is kinyomható így számunkra hónapokkal tovább tart, mint a régi fogkrémeink. Jó szívvel ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 28.

natasa

2012. október 8.

A Farfalla mentás fogkrémnél már leírtam a fogkrémekkel kapcsolatos tapasztalataimat.
Ezt a fogkrémet neten rendeltem. Nagyon tetszenek az összetevők, kíváncsi voltam rá. Egy ideje nézegettem, de a 2000 Ft-os ára valahogy visszatartott.
De most mégis megvettem, és nem bántam meg!
A színe áttetsző-fehéres. Jól habzik (ez a natur/bio fogkrémekre nem nagyon jellemző), az íze is nagyon kellemes. A tisztító hatásával is elégedett vagyok. Remélem, tényleg jó lesz érzékeny fogakra, ínyre is. Eddig tetszik.

Frissítés: Újravásárlás kategória.:-) Tény, hogy nem a legolcsóbb fogkrém. De amúgy továbbra is ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 8.

De most mégis megvettem, és nem bántam meg!

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1