Cosmia

Ár:   499 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. november 19.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajformázók

B5-provitamint és PP-vitamint tartalmaz. Könnyen eltávolítható fésülésnél, maradványok nélkül. Védi a hajat az UV-sugárzással szemben.

Erika80

2019. november 23.

Számomra meglepően jól produkál. Már többször újravásároltam, mert ár-érték arányát tekintve remek választásnak vélem. A 4-es erősségűt szoktam venni, mert szükségem van az erős tartásra, de hála az égnek nem válik beton keménnyé a hajam tőle. Jól tart, valóban ad neki egy kis volument és kifésülésnél sem okoz probémát. A Taft hajlakkal meggyűlt a bajom amikor azt használtam, majd' kiszakadt az összes hajam mire kifésültem. Ezzel szépen át lehet fésülni a hajat, semmiféle maradványa nem lesz a hajon. Én szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 23.

Vitaminok: Panthenol, Niacinamide