Cosmia

Ár:   399 Ft és 799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: Fannii15, Módosítva: 2018. július 6.

Ár:   399 Ft és 799 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 500 ml
Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Normál és kombinált bőrre való micellás víz, mely eltávolítja a sminket, szennyeződéseket és frissíti az arcbőrt.

Gigi95

2019. október 19.

Kellemes illat, olcsó. Amúgy nem vártam tőle csodát, de a célnak megfelel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

Kellemes illat, olcsó. Amúgy nem vártam tőle csodát, de a célnak megfelel!

Julifoldvari

2019. július 14.

Ár-érték arányban ott van a szeren, de csodát ne várjatok tőle. Ha épp nem lesz kedvem kísérletezni, simán újraveszem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

ilovex

2019. május 12.

Ó istenem. Annyira megörültem, mert olcsó és viszonylag nagy kiszerelés, ami zsíros bőrre ajánlott. Nekem alapvetően rettentően strapabíró bőröm van, extrém módon zsíros és problémás, szóval úgy voltam vele, hogy nem okoz gondot. Aha. De.. kipattogzott tőle a fejem.. :( Szemsmink lemosásra illetve ecsettisztításra elhasználom, de többet sajnos nem veszem meg. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

R3kaBarta

2019. május 10.

Eddigi legjobb, pedig sokat próbáltam már. Nem csíp, könnyen lejön a smink és nem zsírosodik a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 10.

vkata96

2019. április 17.

Korábban a rózsaszín hipoallergén verziót vettem, de most csak ilyet találtam. A parfümön kívül nem nagyon különbözik, azt meg igazából ha most nem látnám az inciben nem is tudnék róla, mert én egyáltalán nem érzek rajta semmilyen illatot. A sminket ez is leszedi szépen, nem lesz ragacsos. Nem tudok rá negatívumot mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 17.

Mosizso

2019. március 5.

Hát nálam már majdnem elfogyott egy üveg ilyen... ezt a kollégiumban használom otthon garnieres van. S észre vettem hét közben az egyik szemem mindig elkezd bepirosodni... most azt hiszem hanyagolom ezt, mindent hanyagoltam már szóval lassan biztos vagyok, hogy ez a ludas a kozmetikai termékek közül amit használok. :( Kár, mert amúgy ár-érték arányban tök jó lenne. Van valakinek még hasonló tapasztalata?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

bluejay8

2019. január 3.

Tényleg frissítő a használata, a sminket is leszedi alapvetően (kivéve a vízállót, szempillaspirált pl.)..., bár én a használata előtt mindig arcot mosok Garnier arclemosó géllel, ami leszedi a nagyját.
A szememen kevésbé merem bátran használni, bár nem csípte eddig.
Nem okozott irritációt vagy pattanásokat.
Az ára baráti, sokáig elég, ha nem napi szinten használod és nem pocsékolod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 3.

A szememen kevésbé merem bátran használni, bár nem csípte eddig.
Nem okozott irritációt vagy pattanásokat.
Az ára baráti, sokáig elég, ha nem napi szinten használod és nem pocsékolod.

gaadrienn

2018. november 23.

Az ára miatt vettem meg, mert ugye nem minden rossz, ami olcsó. Na, hát ez romba döntötte a pozitivitásomat. A vízálló sminket nem igazán akarja leszedni, és mintha egy kicsit irritálná a szemeimet utána. Inkább maradok a Garnier micellás vizeknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 23.

Babsszi

2018. november 19.

Tökéletes szerintem, gyorsan és alaposan lehozza a sminket, nem irritálja se a bőrömet se a szememet, nincs zavaró illata, ár-érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

lavandaire

2018. szeptember 5.

Már csak ezt használom. Régen még megvettem a Garnierest de ez szerintem ugyanannyit tud. A sminket nagyon szépen leszedi, nem irritálja a bőrömet és az illata is tetszik. Az ára nagyon baráti. Mindenképpen újra fogom venni :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.