Cosmia

Ár:   699 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: krembarbi, Módosítva: 2019. november 18.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Hajápolók

Hajápoló olaj száraz hajra. Alkoholmentes.

kisenikoke

2020. március 9.

A legrosszabb termék amit valaha vásároltam.
Ki konkretan meg ki sem lehet mosni a hajambol egy szokásos samoonozassal sem.
Meg csak a bőröm sem issza be.
kuka.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 9.

A legrosszabb termék amit valaha vásároltam.
Ki konkretan meg ki sem lehet mosni a hajambol egy szokásos samoonozassal sem.
Meg csak a bőröm sem issza be.
kuka.

Minthos

2019. április 14.

Hát...nekem nem nagyon jött be. Túl sűrű, ha sokat kenek, akkor az egész hajam olyan, mintha zsírban mostam volna hajat, ráadásul nem is javít valami sokat. Kegyelem kettes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 14.

Virgi

2019. április 4.

Nagyon sok hajvegapoló olajat próbáltam már, de ez a termék mindet lekörözi. Nagyon sűrű, látványosan rendbe hozta a hajamat, napi használat mellett is hónapokig tartott mire elfogott a hosszú hajamra. Mindenképp újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Argan levelének a kivonata. Az argan olajjal ellentétben nem igazán van infó arról, hogy a levél kivonatnak milyen hatása is van, a CosIng bőrjavító összetevőnek kategorizálja.