Best of Beauty 2019

Cosmia

Ár:   560 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén micellás víz száraz és érzékeny bőrre. Tisztító, sminkeltávolító és nyugtató hatású.

Bőrgyógyászati és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelték. 100% hipoallergén.

Ginatural

2019. március 4.

Soha de soha ilyen nem fordult elő még velem!
Valamire iszonyúan belobbant a bőröm ettől a micellás víztől, az egész arcom égő vörös lett, ami még reggelre sem múlt el teljesen. Nem tudom mitől lehetett ez a hatás... talán a tömény poloxamertől? Hipoallergén jelzése miatt vettem le a polcról, pedig nem érzékeny a bőröm! Ez vaami borzadály! Jó lenne tudni mi okozhatta ezt a bellobbanást. A garnier micellás vizeit nagyon szeretem , azokkal semmi bajom nem volt azokat használtam eddig, abban is van poloxamer csak nem 2.összetevőként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Soha de soha ilyen nem fordult elő még velem!

osikitta

2019. február 27.

Olcsó és érzékeny bőrre ajánlott. Ezért vettem.
Ehhez képest már az első használat után kipirosodott az arcom tőle és kellemetlen érzést hagyott maga mögött.. Kapott még egy esélyt pár napra rá, de a hatása ugyan az. Valamelyik összetevő összeveszett a bőrömmel. Nálam kuka sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Olcsó és érzékeny bőrre ajánlott. Ezért vettem.

i.napcsi

2019. január 11.

Imádom és maximálisan meg vagyok elégedve,szintelen szagtalan,kiméletes,nem csíp a szemet nem irritálja és jól tisztít!Én mint minden hasonló terméket lemosok magamról,vagy magában vagy második lemosónak használom,lemosótej vagy olajos lemosó után,a bőrömnek tökéletes kíméletes tisztítás,az ára meg vicces!Mindenkinek ajánlom aki érzékeny vagy száraz bőrű hogy mossa le magáról a micellás vizet is és minden hasonló terméket amit a leírásban ""nem muszáj,nem kell"" leöblíteni,a hatásuk sokkal jobb és azt gondolom minden felesleges dolog ami nem kifejezetten ápoló,hidratáló annak nincs keresnivalója az arcon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

mangi21

2018. július 26.

Gondoltam a sminket lemosni jó lesz, arra jó is, de a homlokomat teljesen kikészítette, tele lettem pattanásokkal tőle. Kukába landolt. Azóta próbálom a bőrömet helyrehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Ennie86

2018. július 11.

Ugyan én sminklemosáshoz mást használok, de szeretem reggelente ezzel áttörölgetni az arcom. Kellemesen tisztít, nem irritál, és nem hagy ragacsos réteget. Nekem ennyiért nagyon bevált. :)

up: Sminklemosásra is teljesen bevált. :) Nem csípte a szemem és maradéktalanul lehozta a spirált/alapozót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Amulette

2018. június 4.

Igazából én csak a barátomhoz vettem egy ilyet a jó ára miatt, hogy legyen mivel sminket lemosnom, ha ott vagyok. Nekem erre a célra bevált, nem csíp, jól tisztít, nem hagy zsíros érzetet maga után, szerintem egész jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

javi

2018. május 17.

Nekem csak a kisebb változat van meg belőle és ennek örülök is. Az arcomról még jól leszedni a sminket, de a szempillaspirált annyira nem egyszerűen, és én nagyon nem szeretem gyötörni a szempilláimat (nem vízálló spirált használok, hanem simát). Talán kevésbé hagy ragacsos érzetet, mint a Garnier micellás víz, de muszáj ezután is megmosnom az arcom. Pozitívuma az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 17.

Katakonya

2018. március 24.

Leértékelve vettem 350 forintért, abszolút megérte az árát. Nem hagy ragacsos érzetet maga után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

krisztinafodor01

2018. március 12.

Azért vettem, mert nagyon érzékeny a bőröm, de nem egy nagy csoda. A sminket nehezen szedi le... A bőrömet szárítja. Ragacsos érzést hagy maga uán. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

eprecs

2018. február 17.

Na mondom milyen jó áron van, megveszem, hiszen egy micellás víztől nem sokat várok, csak hogy távolítsa el a sminket. Ezzel még nem is volt baj, de ami rá 1 percre következett az maga volt a pokol. Az arcom bevörösödött égett, csípett. Másnap reggelre pedig mind két szemem beadgadt tőle. Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre van, valamire durván allergizáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Hidratálók: Glycerin, PEG-40