Cosmia

Ár:   560 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pünyike, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Hipoallergén micellás víz száraz és érzékeny bőrre. Tisztító, sminkeltávolító és nyugtató hatású.

Bőrgyógyászati és szemészeti ellenőrzés mellett tesztelték. 100% hipoallergén.

lenochka

2020. június 29.

Nem csíp, nagyon olcsó és gyengéd. Használat után abszolút nem hagy ragacsos érzést, nagyon puhává teszi a bőrt és abszolút nem éreztem irritációt.
Akik érzékeny vagy száraz bőrrel rendelkeznek azoknak ajánlom ezt a terméket, hiszen irritáció mentes volt a használat. Fantasztikus termék hihetetlen jó áron!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Yette

2020. június 7.

Nállam mint sminklemosó elbukott, a szempillapirált csak szétkente a bőrömn, de nem tudta leszedni rólla. Az alapozót se képes szépen eltávolítani nyomokban a bőrömön maradt :( .Persze ha szétcsiszatolom a bőrömet leszedi, de én azt várom el egy arctiztítótól, hogy kíméletesen tisztítson. Márpedig ha nyúznom kell a bőröm miközben tisztítom, az minden csak nem kíméletes.
Használata után pár percre bepirul a bőröm, majd szépen megnyugszik. Semmilyen réteget nem hagy az arcn. A szememet viszont nem bántja, nem csíp. Nem tudom mi válthatja ki ezt a reakciót a bőrömből, mert tényleg szép, minimál INCI-e van a terméknek.
Szeretném szeretni, de ez nállam a tipikus olcsó húsnak híg a leve eset.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Szeretném szeretni, de ez nállam a tipikus olcsó húsnak híg a leve eset.

hamireni

2020. május 31.

Teljesen rendben volt, jól tisztít. A frissítő változatát jobban szereti a kombinált bőröm, de emiatt nem vonok le pontot, mert teszi, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

Dreana

2020. március 8.

Eddig ez a legrosszabb micellás víz, amivel dolgom volt, a bőröm majdnem leégett a fejemről, most már 2 óra alatt jobb lett hála a krémemnek, ami próbálja nyugtatni az arcbőröm. Ezt még a WC-ben lehúzni sem merem, hogy lehet egy ilyen terméket piacra dobni? :(Soha többet nem fogom keresni semmilyen terméküket!!! Teljesen fel vagyok háborodva!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 8.

virumiru

2020. január 3.

Szószerint az egyetlen micellás víz, ami nem csípi a szememet! Mondjuk ilyen szép incivel nem is csoda. Az ára is nagyon baráti:) A dolgát nagyon ügyesen teszi, aki egy sima, szép összetevőjű mici vizet keres, annak bátran ajánlom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Ginatural

2019. március 4.

Soha de soha ilyen nem fordult elő még velem!
Valamire iszonyúan belobbant a bőröm ettől a micellás víztől, az egész arcom égő vörös lett, ami még reggelre sem múlt el teljesen. Nem tudom mitől lehetett ez a hatás... talán a tömény poloxamertől? Hipoallergén jelzése miatt vettem le a polcról, pedig nem érzékeny a bőröm! Ez vaami borzadály! Jó lenne tudni mi okozhatta ezt a bellobbanást. A garnier micellás vizeit nagyon szeretem , azokkal semmi bajom nem volt azokat használtam eddig, abban is van poloxamer csak nem 2.összetevőként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Soha de soha ilyen nem fordult elő még velem!

osikitta

2019. február 27.

Olcsó és érzékeny bőrre ajánlott. Ezért vettem.
Ehhez képest már az első használat után kipirosodott az arcom tőle és kellemetlen érzést hagyott maga mögött.. Kapott még egy esélyt pár napra rá, de a hatása ugyan az. Valamelyik összetevő összeveszett a bőrömmel. Nálam kuka sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Olcsó és érzékeny bőrre ajánlott. Ezért vettem.

i.napcsi

2019. január 11.

Imádom és maximálisan meg vagyok elégedve,szintelen szagtalan,kiméletes,nem csíp a szemet nem irritálja és jól tisztít!Én mint minden hasonló terméket lemosok magamról,vagy magában vagy második lemosónak használom,lemosótej vagy olajos lemosó után,a bőrömnek tökéletes kíméletes tisztítás,az ára meg vicces!Mindenkinek ajánlom aki érzékeny vagy száraz bőrű hogy mossa le magáról a micellás vizet is és minden hasonló terméket amit a leírásban ""nem muszáj,nem kell"" leöblíteni,a hatásuk sokkal jobb és azt gondolom minden felesleges dolog ami nem kifejezetten ápoló,hidratáló annak nincs keresnivalója az arcon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 11.

mangi21

2018. július 26.

Gondoltam a sminket lemosni jó lesz, arra jó is, de a homlokomat teljesen kikészítette, tele lettem pattanásokkal tőle. Kukába landolt. Azóta próbálom a bőrömet helyrehozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Ennie86

2018. július 11.

Ugyan én sminklemosáshoz mást használok, de szeretem reggelente ezzel áttörölgetni az arcom. Kellemesen tisztít, nem irritál, és nem hagy ragacsos réteget. Nekem ennyiért nagyon bevált. :)

up: Sminklemosásra is teljesen bevált. :) Nem csípte a szemem és maradéktalanul lehozta a spirált/alapozót.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Hidratálók: Glycerin, PEG-40