Cosmia

Ár:   799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2017. július 24.

Lelőhely:   Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Micellás sminkeltávolító gél búzavirággal és hibiszkusszal, frissítő hatással. Minden bőrtípusra.

Vattával törölje át az arcát, a szemeket és az ajkat a smink és a szennyeződések eltávolítására. Nem szükséges leöblíteni.

Bőrgyógyászati ellenőrzés mellett tesztelték.

kdorottya03

2019. július 13.

Egyszeruen fantasztikus! Szuper! Amulok es bamulok! Nem fuztem hozza nagy remenyeket, de orulok, hogy vegul megvettem! Nagyon szeretem a micellas gel lemosokat, amiota a Garnier bevezette. Az volt az elso ilyen, amit hasznaltam es imadtam, mert leegyszerusitette es leroviditette a smink lemosasat es vegre nem kellett hozza vattakorong. Sot! Zuhanzas kozben a sminket is lemostam. Aztan egyszer csak nagyon szaraz lett a borom es kerestem valami mas ilyen gelt, ami nem szarit. Evekig hasznaltam a Bioderma sensibio lemosojat, az lett az igazi kedvenc! De megint valtozott a borom - talan helyrejott - es kerestem valami hasonlo, de olcsobb alternativat. Probaltam a Mixat, Lirenet es most vegul ezt. Azt kell mondjam ez legalabb olyan jo, mint a Bioderma! Szinte meg hozza sem kezdtem a lemosashoz csak felkentem, de mar hult helye volt a sminknek!!:) Csak simogatni kellett a szemem es minden szepen le is jott pillanatok alatt! En ezeket mindig ugy hasznalom, mint egy sima arclemosot, bevizezem az arcom, nyomok a kezembe es “atdorzsolom” vele az arcom. Majd ezutan a tenyleges arclemosommal is megmosom az arcom. En mindig mindegyiket igy hasznaltam, mert ezek inkabb sminklemosok, mint arclemosok es igy mindegyik mukodik, persze a Mixa es Lirene csipte kicsit a szemem es azok nem szedtek le elsore a sminket, tobbszor kellett lemosni, ez viszont igen es nem kell belole sok egyaltalan! Plusz ami nagyon fontos, hogy az INCI-je is nagyon szep az ara mellett!;)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 13.

Dee

2019. május 4.

Igazság szerint szeretem de nem a hatás miatt, inkább az állaga lett szimpatikus. Smink eltávolítására nem találtam alkalmasnak, viszont mint egyszerű arctisztító a nap végén vagy éppen elején primer felvitel előtt tökéletes. Semmi extrát nem vettem egyblent észre tőle se jobb se rosszabb nem lett a bőröm. Meg tudnék lenni nélküle is így nem biztos hogy újra veszem, de örülök hogy kipróbáltam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 4.

off06

2018. augusztus 28.

Nagyon bejött a Garnier zöld micellás gélje, és mivel sehol nem találok mostanában, gondoltam teszek ezzel egy próbát. Hiba volt. Nagy hiba. Még nem használom egy hete, de ma reggelre tele lett az arcom pici pattanásokkal. Soha nem volt még ilyen. Úgyhogy valami borzasztó összetevő biztos van benne. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Kispitypang

2018. április 21.

Szerintem ez nem egy jó termék, nagyon sokat kell belőle használni, hogy tisztának érezzem az arcomat, és még valahogy akkor sem érzem, hogy igazán tiszta lenne. Olyan furcsa, nyálkás érzést hagy maga után és leginkább nem csinál semmit. Csak reggeli arctisztításra merem használni, és csak olyan reggeleken, amikor előtte este rendesen megtisztítottam az egész arcom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

vador

2018. április 15.

Nekem egyszerűen csak megtetszett a nem habzó, de nem is krémes (=zsíros bőrre is kellemes) lemosó gondolata, pont ezeket vadászom a mindentől (is) kipirosodó bőrömre.
És az a helyzet, hogy tökéletesen bevált, reggel-este bevethető, szépen tisztít, de nem szárít és/vagy irritál. Sminket leszedni soha nem próbáltam vele, mert arra tökéletesen elégedett vagyok az olajos lemosás metódusával és nem akarom cincálni az arcom ilyen vattás szerencsétlenkedéssel.
Ha nem valami alternatív micellás víznek vesszük, akkor ez egy nagyon jó termék, én most vettem a második flakonnal, stabil helye van a bőrápolási rutinomban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Amadea

2017. szeptember 18.

Kíváncsiságból szereztem be, tetszett a buborékos-géles állag, és a Garnier argánolajos micellás víz vége felé jártam.
Sajnos nem jött be. A sminket eltávolítja, de ég tőle a szemem és a bőröm, egyelőre nem tudom, melyik összetevő okozza az irritációt. Elhasználom ecset-és kézmosásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 18.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol