Cosmio

Ár:   250 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2013. február 7.

Kategória:   Egyéb

BDIH pozitívlistájában is szereplő, naturkozmetikai készítményekben engedélyezett fém-oxid pigmentek. Egymással keverhetők. Elsősorban dekorkozmetikai készítményekbe, szappanokba ajánljuk.

Tartalma: 5 g

Adagolásra példa: egy ajakápolóhoz kb. 0,2-0,3 g. Kiadós, óvatosan adagolni!
Szappanokba először oldjuk fel kis mennyiségű olajban és úgy adjuk a szappanmasszához. Nem fakuló, szép színeket lehet elérni, de itt is figyeljünk a mértékletes adagolásra.

INCI:

• rozsdabarna, bordó hatás: CI 77491
  • selyemfehér: CI 77891
  • kék: CI 77007
  • zöld: CI 77288

(A kép csak illusztráció, és nem a terméket ábrázolja.)

mstindigo

2013. június 6.

A rozsdabarna nagyon jó, tényleg szép színt ad, de nem olyan sötét, mint gondolnánk, pl. ajakírben kiemeli a száj színét, elég természetes a hatása. A selyemfehér viszont semmit nem ér. Selyemfényű testápolót akartam csinálni, de bármennyit szórtam bele, egyszerűen semmi nem látszott belőle a bőrömön...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

Színezékek: CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891, Ultramarines, Chromium Oxide Greens / CI 77288

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.