Cosmio

Ár:   100 Ft és 300 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   10 g és 30 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2020. április 9.

Ár:   100 Ft és 300 Ft
Kiszerelés:   10 g és 30 g
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Fehér kozmetikai pigment, dekorkozmetikai termékekbe, szappanokba. A termék mikroszemcsés, nem minősül nanoterméknek. A szemcseméret 0,4 μm-től 1,37 μm-ig terjedő tartományban mozog.

Figyelem! A terméket a fenti felhasználásra ajánljuk, napvédő készítményekbe nem.
A fizikai fényvédők alkalmazásával kapcsolatban ugyanis kockázati faktort jelent, hogy a bevonat nélküli titán-dioxid-szemcsék UV-sugárzás és víz jelenlétében fokozzák a káros szabad gyökök keletkezését (ún. fotokatalitikus aktivitás). A fényvédő céljára gyártott szemcséket a gyártók semleges bevonattal látják el, így teszik használatukat biztonságossá. A kereskedelemben kapható sima titán-dioxid pigmenteken nincs ilyen bevonat.

Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891