Cosrx

Ár:   9999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 8990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2023. október 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: HelloSkin, 8990 Ft

A 96% csiganyál tartalmú hidratáló esszencia megakadályozza, hogy a bőr veszítsen a nedvességtartalmából, így sima, egészséges bőrképhez segíti hozzá, anélkül, hogy elnehezítené a bőrt és eltömítené a pórusokat! Jótékony hatással van a bőr sérüléseire és javítja a rugalmasságát. Egyedülállóan magas, 96%-os koncentrátumban tartalmaz csiganyál szűrletet, ami segít alapjaiban helyreállítani a bőrt, miközben feltölti nedvességgel és támogatja a védekezőképességét.

Legendás kozmetikumok: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Ár: 8990 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 6550 Ft , Eladó: Cosibella.hu
Fizetés: utánvét, kreditkártya, banki átutalás, online fizetés, Szállítás:GLS, Magyar Posta, Packeta Csomagpont
Ár: 6500 Ft ; 7000 Ft , Eladó: dpatricia92
Állapot: Bontatlan , Helyszín: Bp, 11. ker , fizetés: --
Ár: 9000 , Eladó: zsani15
Állapot: 1szer próbált , Helyszín: Miskolc, Tiszaújváros, fizetés: Banki utalással, postán vagy személyesen

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Liza210713

2024. február 25.

Sokkal egységesebbnek és hidratáltabbnak érzem a bőröm mióta használom ezt a terméket. Nedves arcra érdemes felvinni, hamar beszívódik. Rásminkelve se kukacosodik. Viszont én mindenképpen azt ajánlom, hogy külföldről rendeljétek be. Fele annyiba fog úgy kerülni. Számomra újra vevős termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 25.

BD77

2024. február 20.

Egy kedves barátnőm ajánlotta, magamtól valószínűleg nem próbáltam volna ki :D Kellemes használat, sokáig elég ha nem locsolja ész nélkül az ember, bár az árát azért az itthoni boltokban sokallom. Reggel-este használom, jól feltölt, nem ragad, sminkelni is lehet rá, nem kukacosodik, más hatóanyaggal sem veszekszik. Nem csodaszer, viszont ad valami kis pluszt, illetve rosszat semmiképp nem tesz, szerintem újra fogom venni- ha a pénztárcám is engedi, de kizárólag külföldről berendelve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

CsengeT96

2024. február 20.

Egy ideig próbálkoztam vele mire rájöttem, hogy ettől lett tele az egész homlokom apró pattanásokkal. Sajnáltam nagyon, mert szépen feltöltötte a bőröm de számomra így használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 20.

nastya0978

2024. február 13.

Nagyon jó, szépen hidratálja a vízhiányos/aknés bőröm. Utána a snail krémet használom és másnap reggelre ragyogó és puha a bőröm!
Biztosan újravevős! Koreashopot ajánlották itt mások, megnéztem és beszereztem onnan mindent a rutinomhoz majdhogynem féláron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 13.

Glara

2024. február 6.

Imádom imádom imádom! Újravettem már, komálja a bőröm. Engem feszesít is, hidratál is, semmi negatívumot nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. február 6.

keserutimi

2024. január 30.

Nem rossz esszencia, de igazából semmi extra. A glass skin effekthez jó. Nem látom, hogy ruganyosabb lenne tőle a bőröm. Elhasználgatom, de újravenni nem fogom. Eléggé túlhypeolták a skinfluencerek😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 30.

lillad2000

2024. január 30.

up: valószínű, hogy tőle jöttek ki apró pici piros dudorok az arcomom,főleg az orcámon. most egy picit hanyagoltam, múlnak, majd idővel újra előveszem és megnézem.
ingyen jutottam hozzá a dm pontjaimból, vagyis őt választottam, és nem bántam meg. nagyon szereti a bőröm, kellemes, egy rossz szót nem tudok rá mondani, azóta minden nap használom, alig nyúlok máshoz helyette

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 30.

bambuszka

2024. január 27.

Eddig a COSRX csigás krémet használtam, de kíváncsi voltam, hogy ez milyen. Imádom a csomagolását, nagyon igényes és könnyen adagolható. A krémet mindig spatulával vettem ki a tégelyből, szuper hogy ehhez nem kell ilyesmi. Láthatóan szebb a bőröm, ha az esti rutinban csiguszos terméket használok, imádom a COSRX ezen két termékét. Minden egyes esti rutinom része, extrán kisimítja a bőröm. Azt is észrevettem, hogy tényleg hamarabb múlnak el az esetlegesen elkapart pattanások utáni sebek, piros foltok a bőrömön. Imádom, a rutinom kirobbanthatatlan tagja lett.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 27.

Jenni999

2024. január 24.

Nagyon jól hidratál, tonik után viszem fel rögtön a reggeli rutinomban! Illetve estére szoktam néha magában. Reggelre konkrétan kisimul az arcom és az esetleges gyulladt aknékat is csökkenti

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 24.

Ppangi

2024. január 24.

Sajnos elég drága lett,de néha ki lehet fogni egész jó akciókat. Mindig olyankor veszem,teljes aron inkabb lemondanék róla. Szeretem az állagát, nagyon jól hidratál, könnyen beszivódik. Mintha simább lenne utána a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. január 24.

Antioxidánsok: Arginine
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Arginine
Vitaminok: Panthenol

Cukorrépából kivont aminosav származék, amit főleg mint szuper hidratáló összetevő használnak a kozmetikumokban. Különlegessége, hogy egy ozmolita, ami képes a sejtek vízháztartását fenntartani. További pozitívuma, hogy sok más hidratálóval szemben nem tapad, sőt kifejezetten kellemes és selymes érzete van. Irritáció ellen is segít védeni, emiatt arra is használják, hogy pl. lemosókat gyengédebbé tegyen. A Cosing szerint továbbá antisztatikus (pl. a haj összetapadását gátló), hajkondicionáló és viszkozitásnövelő tulajdonsága is van.

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.