Cosrx

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 7000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2021. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: HelloSkin, 7000 Ft

96% csiganyál tartalmú hidratáló, mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Ár: 7000 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 5000 , Eladó: zsofi932
Állapot: kétszer próbált, Helyszín: Eger, fizetés: Személyesen Egerben vagy posta (előre utalás után)
Ár: 6500 Ft/db (+pk) , Eladó: selmeczireka
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Posta vagy Foxpost, személyes átvétel leírás szerint

jurase87

2021. július 21.

Én a vízhiányra hajlamos bőrömet fürdetem ebben. Mindig használok alá, fölé vagy mellé hidratáló krémet. Nagyon tetszik az állaga, könnyű vele dolgozni a rutinban. Gyorsan beszívódik, és ad egy kis természetes ragyogást a bőrnek. Újravevős mindenképp!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

A.Csenge

2021. július 16.

Imádom!
Általában napi kétszer használom, elég néhány csepp belőle.
Egyáltalán nem visszataszító, gyorsan beszívódik. A bőrömnek jobb lett tőle a tartása, hidratál, és mintha a bőrfelszínemen is javítana.
Tapasztalatom szerint nem az a termék, ami az első alkalmazás után "csodát" művel, hanem több alkalommal kell használni, rendszeresen.
Eddig kissé undorodtam a csigáktől, de már szeretem őket. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Imádom!
Általában napi kétszer használom, elég néhány csepp belőle.
Eddig kissé undorodtam a csigáktől, de már szeretem őket. :)

rose

2021. július 16.

Update: 3 év használat után is betonbiztos helye van a rutinomban, megérdemli az 5 csillagot. Nagyon szépen nyugtat és hidratál, microcurrent kezeléshez is szuper vivőanyag. Elvileg cruelty-free is, nem utolsó szempont, hogy ne stresszeljék agyon a csigákat csak azért, hogy nekünk legyen mit a bőrünkre kenni.

Tonizálás után használom éjszakára, igazából egyhavi használat után sem látok semmilyen látványos hatást, de nem csíp, nem irritál, az állaga sem taszít, szóval használom rendületlenül. Utána még kerül rá egy réteg éjszakai hidratáló, tehát az én vízhiányos bőrömre nem elég, viszont a húzódó érzést önmagában is megszünteti. Összességében szeretem, újravenném, 4 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Drzsu

2021. július 11.

Kozmetikusom ajánlotta. Szépen behidratál. Nem ragad, gyorsan becuppan a bőrbe. Sminkelni is szépem lehet rá. Egy csillagot azért vonok le, mert a pumpa elég hamar elromlott, így másik flakonba kellett áttölteni, de ettől még ajánlom :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 11.

0824

2021. július 4.

Nagy kedvencem ez a termék. Nagyon szeretem. Tavaly október óta használom. Már az elején csökkentek a foltok. Korábban sokszor kipirosodott az arcom, ami azóta nem jellemző. Szebb az arcom tőle. Most rendeltem meg a harmadikat. Én reggel, este használom az arctisztítás után. Még a nedves arcomra viszem fel,szinte fürdetem benne. Nem olcsó, de mivel jó a hatása, nekem megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 4.

Sztellus

2021. július 3.

Kellemes esszencia. Nem nagyon nyűgözött le, de bajt nem csinált. Legközelebb a bentonos csigás esszenciát fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

Krisztina5

2021. július 1.

Nagyon szeretem. Kiválóan hidratálja az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

Nagyon szeretem. Kiválóan hidratálja az arcom.

Kiscsillag92

2021. július 1.

Sok jót olvastam erről a termékről, egyértelmű volt, hogy kipróbálom. Nagyon szerettem volna szeretni, de nekem nagyon nem jött be. 2 használat után hatalmas, gyulladt, fájó pattanásaim lettek, amelyeket nagyon nehezen tudtam elmulasztani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 1.

eszterszekely

2021. június 15.

Nemrég kezdtem el használni, úgyhogy a hosszútávú hatását egyelőre még nem tudom értékelni, viszont önmagában egyébként sem biztos hogy nagy csodákat kell várni tőle. Ezzel kezdtem el felépíteni a koreai rétegzős rutinom. Eddig csak arctisztítás, hámlasztás és hidratáló krém volt, ezt szeretném kibővíteni.
Kissé tartottam az állagától a korábbi vélemények alapján, de ha nem nyújtogatja az ember az ujjbegyei közt gyakorlatilag fel sem tűnik hogy nem egy átlagos gél. Illata nincs, könnyen beszívódik, nem képez filmréteget a bőrön, egy percen belül jöhet is a következő réteg. Hegre is kenem, állítólag nagyon hatásos. Ha csodákat fog tenni updatelek.

Update: nagyjából 5 hónapja használom napi 2x2 pumpálásnyit és még több mint az egyharmada megvan pedig eleinte úgy tűnt nagyon gyorsan fogy. Szeretem és újra fogom venni de azért kipróbálok más esszenciákat is.

Nagyjából fél év kihagyás után újrarendeltem. Olyan megnyugtató, hogy megint van a polcomon. :) Azt hiszem már nem is mondok le róla. Iherb-ről vagy ebay-ről majdnem fele ennyiért lehet hozzájutni. Örülök, hogy a drogériákban is elérhető már, de majd' 8 ezret valószínűleg azért nem adnék érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 15.

MagdaLiza

2021. június 12.

IMÁDOM IMÁDOM ÉS IMÁDOM. Mindig újra fogom venni, és áldom a napot mikor először megvettem. Hidratál, regenerál, imádja a bőröm. Reggeli rutin elengedhetetlen része. Szerintem vegyétek, vigyétek. Csiganyálat mindenkinek! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak