Best of Beauty 2019

Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló, mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Ginatural

2019. június 24.

Na ennek a terméknek a felénél járok és mostanra totál belezúgtam. Lassabb folyamat volt de mindenképp szerelem lett és marad is mert júniusban tuti megrendelem az utánpótlást, hogy nyárra biztos legyen. Az állaga nyálkás, mi más is lehetne😊😋 engem nem zavar. Nagyon szeretem használni, nálam a tisztítás/ tonizálás után ez jön. Az arcom issza, a hüvelykujjamon volt egy hónapok óta nem szűnő száraz terület, ami volt hogy berepedt és vérzett is. Minden este és reggel bekentem vele és csodák csodájára napról napra javult, már teljesen helyrejött. Szőrtelenítés után is ezt használom: hónaljra valami áldás nálam, mert ott nagyon érzékeny a bőröm és mindig tiszta piros és irritált húzódós a szőrtelenítés után... vagyia volt eddig! Egy szó mint száz imádom és nálam multifunkciós termék.

Update: úton 2 újabb üveggel! Azt hiszem ezt nem is kell tovább ragozni (amúgy nekem majdnem napi használat mellett 3 hónapig tart ki)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

pankalany

2019. június 18.

Egy szó: imádom. Sokáig őrlődtem megvegyem-e mert a csigáktól az életben eléggé undorodom... Aki szintén ettől tart annak üzenem: ne parázzatok.

Állagában sokkal nyálkásabbra számítottam, de igazából csak egy zselés cucc amit ha mondjuk két ujj közé csippentve próbálsz "kihúzni", kicsit nyúlik, ennyi. A hatása viszont eszméletlen. Egészséges, feszes a bőröm, olyan rugalmas mint még soha. Bónusz pontot is kap mert nincs sok pattim, ha egy-egy a nehéz napok előtt nagy ritkán megjelenik hipp-hopp nyomtalanul el is tűnik ennek a csodának a hatására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

pniki93

2019. június 17.

Több flakonnal elhasználtam már. Rétegzős rutinba nagyon szépen beilleszthető, pattanások után maradt sebek és foltok hamarabb gyógyulnak. Amikor használtam, akkor nem volt meg az a "húúúúha!" hatás, de azóta sem találtam ennyire jó esszenciát, már kifejezetten érzem a hiányát. Jelenleg a Tiam csiganyálas water esszenciáját használom, ami árban jobban megéri, de hogyha azt elfogyasztottam, vissza fogok térni őhozzá. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

smkati

2019. június 13.

A hatóanyagtartalma miatt tartottam a termék konzisztenciájától, nemes egyszerűséggel undorodtam tőle. Itt is sokan írták, hogy nyúlik, meg nyálkás, meg nyálas... - Elvégre csiganyálas.
Miután legyőztem ezt a viszolygást (a dacosan magát petyhüdtnek, fáradtnak tartó arcbőr meggyőző tud lenni), fél évvel ezelőtt megrendeltem. És nem bántam meg! - Mivel zavaróan fénylik tőle az arcom, csak éjszakára használom, az esti rutin része a toner, szérum, illetve a csiganyálas krém társaságában; reggel kisimult, telt a bőröm. Természetesen itt több elem együtthatásáról van szó, de önmagában is meggyőző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Bettiiyy

2019. június 3.

Hatalmas reményekkel voltam a termék felé, úgyhogy alig vártam, hogy használhassam. Nos, a második napon az egész szám környéke rettenetesen pattanásos lett, így eléggé elkeseredtem. Viszont egy nap alatt begyógyult a többsége, amin viszont csodálkoztam. Közben kiderült, hogy hormonális probléma volt.
Már egy hete használom, úgy vettem észre a pattanásokból visszamaradt pigmentfoltokat mintha halványította volna. Az arcom pedig mintha egyenletesebb lenne. Nem rossz, kíváncsi vagyok, mit tud a bőrömön, ha nincs ennyire rossz passzban, de nagyon jól kordában tartja a hormonális, fájdalmas aknémat, amit ráadásul meg is szadiztam. Sokkal gyorsabban végigmegy ez a folyamat, ha közben kenegetem ezzel az arcomat. Én kettő pumpálásnyit használok az arcomra. Sokaknál olvasom, hogy egy nyomásnyi nekik elég, de én nem tudom olyan gyorsan szétkenni, egy pillanat alatt benyeli az arcom, pedig nagyon hidratált.
Viszont akkor is újravenném, ha az arcomra semmit sem használna, mivel az egyik nagy szomorúságomra valami csodaszer. Glutén- és laktózérzékeny vagyok, és az egyik fagyizásom után annyira felpuffadtam, hogy szétrepedt a hasamon a bőr. (Sose gondoltam, hogy ilyen létezik pár óra leforgása alatt, de más magyarázatot nem találtam.) Úgyhogy ronda, vörös csíkok pihennek a hasamon, és ezekre gondoltam rákenem. Szemmel láthatóan halványodnak. Egy pumpálásnyit teszek rá, és nagyon örülök, hogy ennyi eszem van. Láthatóan szebbek, pedig még csak négyszer kentem rá. :)

Update: Volt az arcomon már régóta egy mély, betokosodott pattanás, amit lehetetlen kinyomni, és csak áll ki a fejedből, és azt hiszed, életed végéig ott lesz. Nos, ez másfél hetes szorgos kenegetés után előbuggyant. Ennek a számlájára írom, mivel mást nem változtattam a bőrápolási rutinomon, mióta ezt használom. Illetve eddig jele sem volt annak, hogy ez a mélyen ülő pattanás az elkövetkezendő 200 évben le akarna fáradni az arcomról, úgyhogy egyértelműen ennek az esszenciának tulajdonítom a csodahatást.

Update 2: Tegnap egész nap kint voltunk, és megsütött a napfény melege. A ruhám szegélyénél mindenhol vörös csíkok voltak rajtam. Nagyon fájt.(Szerintem a férjem nem kent be mindenhol rendesen naptejjel.) Este bekenegettem magamnak a leégéseket ezzel az esszenciával. Jó érzés volt, mert a fájdalom enyhült, reggelre pedig halvány rózsaszínné szelídült, és már nem is fáj. Úgy tűnik, sikerült találnom egy jó elsősegélyt leégésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Agnyecko

2019. május 31.

Minden a Benton csigás tonikjával kezdődött... végre rájöttem, hogy vizes-géles állagú koreai tonikok, esszenciák, szérumok és ampullák észnélküli (ezt úgy értem, tetszőleges számú) rétegzésével egyszerűen csodát lehet művelni a bőrrel. Beszívódnak, nem ragadnak, simítanak, feltöltenek.
Ez a csigás esszencia is része a mostani rutinomnak, és nagyon-nagyon szeretem, szinte látom, ahogy táplálja a bőröm. Nyilván a többi termékkel együttesen használva állíthatom, hogy életemben nem volt ilyen szép, telt, sima, egészséges, ránctalan az arcom, mint most, pedig egy ideje se c vitamint, se retinolt nem használok egyáltalán.
Még a mérges ráncom is olyan sima,mint tini koromban, pedig az nem tegnap volt. Vmelyik nap a folyosón mondta egy kolléganő, hogy milyen kislányos (!) az arcom. (Tuti nem hízelgésből.)
Szóval anti agingben utazva nekem ezek a frissen felfedezett csodaszerek, mindenkinek nagyon ajánlom ezt az esszenciát is!

a

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

a

Stanczi

2019. május 24.

Ragacsos, mégis könnyed esszencia, ami pik-pak felszívódik a vízhiányos bőröm csak úgy issza, remekül hidratál. A cosrx AHA hámlasztója után kicsit kipirosodott a bőröm, de ez nagyon szépen lenyugtatta. Remélem hosszabb távon a pigmentfoltokat is halványítja majd a hámlasztóval párban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

veronka052194

2019. május 24.

most rendeltem és retinolos hidratáló helyett szeretném használni nyáron. remélem halványítja majd a patifoltokat/ pgmentfoltokat.

Ciniminike

2019. április 17.

Mindenki odavan érte, amit én nem nagyon értek. Száraz, érzékeny bőrömre kevés, több rétegben felkenve sem érzem, hogy olyan szuper mód hidratálna. A kupakját 2 hét után sikerült tönkretenni. Nyúlós, átlátszó folyadék, tényleg olyan mintha nyálat kennél magadra. Az én bőrömmel semmit nem tesz, nem is javítja, nem is rontja, ha végre elhasználom ezt az üveget biztos nem veszem újra, nem látom értelmét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 17.

pandarin

2019. április 11.

Hidratáló alá használom és nagyon szeretem. Magában nekem kevés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 11.

Hidratáló alá használom és nagyon szeretem. Magában nekem kevés.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak