Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   $17
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló, mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Duende

2019. március 18.

Állag: Átlátszó, nyálkás, gél állagú esszencia
Forrás: Ebay, eladó: iamlove-shop, ár: $14.05.
Használat: 2018.06.24-n rendeltem, de még mindig van belőle (kb 1/5-e). Esténként használok 1-2 pumpányit, mikor mennyit igényel a bőröm. A pattanásra hajlamos bőröm szereti, kordában tartja, felkenés után közvetlenül ragacsos, de a bőröm beszívja hamar, hidratálót használok még fölé, Reggel is próbáltam, nagyon hamar átfénylek...
Összegzés: szereti a bőröm, én valami miatt mégsem szeretem használni, azért is fogy ennyire lassan. Folthalványító hatása nálam nem jelentkezik, arra a C vitamin és a niacinamid jobban beváltak. Egyelőre nem fogom újravenni, kipróbálok valami mást helyette.

Rendeltem anyósom érett, száraz bőrére is - ő imádja, a ráncaival csodát tesz.

Duende
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 18.

Állag: Átlátszó, nyálkás, gél állagú esszencia
Forrás: Ebay, eladó: iamlove-shop, ár: $14.05.

Rendeltem anyósom érett, száraz bőrére is - ő imádja, a ráncaival csodát tesz.

missmici

2019. február 26.

Körülbelül csodát művel a pattanásaimmal és az utána lévő foltokkal, ráadásul még hidratál, nyugtat is. Esti rutinban használom egy másik esszencia után, szérumok előtt. Nagyon könnyű, géles formula, kicsit ragadós marad utána a bőröm, de nem zavar, mert sminkelés előtt sosem használom. Egy flakon kb. 7-8 hónapig elég nekem napi egy pumpálásnyi adaggal, szóval nagyon megéri!

missmici
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Noncs

2019. február 10.

Jó állaga van, gyorsan beszívódik és szép hidratált és rugalmas lesz tőle a bőröm. Vízhiányos bőrre tökéletes.

Noncs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

wokky

2019. február 8.

Átlátszó, nyálkás, gél állagú esszencia már már szérum (hatóanyag koncentrációja is igen magas). A COSRX Galactomyces esszenciája után használom, 2-3 réteget is beiszik belőle a bőröm. Nagyon szépen feltölt, puhává varázsol, csökkenti az irritációt.
Ami miatt ezer csillag: hosszabb időre elutaztam és minden termékből kifogytam, ezt leszámítva. Több mint egy hétig reggel este csak őt használtam (+ fényvédőt) és az extra száraz, érzékeny bőrömet végig rendben tartotta. Életmentő :)

wokky
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 8.

Pirkko

2019. február 6.

Nagyon szeretem. Koreából rendeltem, jól meg is vámoltak, de abszolút megérte így is. :)
Tisztítás utáni első lépésként használom. Nagyon puha, hidratált bőrt eredményez. Engem a ragacsossága sem zavar.
Biztos, hogy fogok még beszerezni belőle.

Pirkko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

Biztos, hogy fogok még beszerezni belőle.

asszembocicsoki

2019. február 5.

ISTENI! :) A bőröm csak úgy issza, rugalmas és puha lesz tőle. Irritáció zéró, simán kenem szemkörnyékre, szájra is. Illata alig van, az állaga elég mókás (konkrétan nyújtható csiganyálka) de én imádom. Hagyni kell neki egy kis időt amíg beszívódik, de ezen kívül semmi bonyodalom nincs vele. Sminkelni lehet rá - ha egyáltalán kell, mert szépíti a bőrképet -, én azért hidratálok fölé így télen.
Hatalmas kiszerelés, jó áron.

asszembocicsoki
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

Hatalmas kiszerelés, jó áron.

DNM

2019. február 2.

1 pontot az állaga miatt vonok le, számomra visszataszító. Viszont tényleg hat, pár nap alatt javult a bőröm állapota. Kevés kell belőle így a flakon biztosan sokáig kitart. Ha erre viszem fel a hidratáló lotiont és krémet, felerősíti a hatásukat. Szerintem nagyon megéri megvenni. Yesstylerol jott, 30 nap alatt.

DNM
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

motetta

2019. január 20.

Nagyon szeretem, bar az allaga nagyon erdekes, mert tenyleg kicsit sürü es nyulik is:) amikor viszont felkenem, akkor nem ragacsos es nagyon hamar beszivodik. Smink ala nem javaslom, de az esti rutin egyik lepesekent nagyon jo. Börregeneralodast nagy mertekben elosegiti.

motetta
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 20.

Soulwalker

2019. január 14.

Nagyon szeretem, az esti rutinom oszlopos tagja, reggelre puha es sima bort eredmenyez es mintha a foltokat is halvanyitana, pattanasokat is mulasztana.

Soulwalker
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

artep

2019. január 7.

Szuperül hidratál mindenféle zsírosítás nélkül, nagyon jól esik a vízhiányos bőrömnek. Az állaga nagyon tetszik, és bár hagy egy pici ragacsos réteget, ez hamar elmúlik. Többször újravettem már.

artep
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 7.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak