Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló, mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

ginterzsofi

2020. július 31.

a terhessegem kezdeten abbahagytam a rendszeres savas hamlasztast, es a panikomban arra jutottam hogy ez most jo idoszak lesz a csiganyalat tesztelni. estenkent csak ezt a szerumot hasznalom lassan 6 honapja, es azota nincsenek mitesszereim, a borom joval hidrataltabb mint volt, es ugy latom hogy hosszu tavon a hegek utan marado foltokat is kezeli. vegan szempontbol sajnos nem idealis a csiganyal mint ingredient de hatekonynak tenyleg hatekony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 31.

Anouk

2020. július 12.

Nekem ez nem nagyon jött be, fehér pici pattanásokat okozott, pedig amúgy a hidratáló hatását nagyon szerettem. Majd testre elkenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 12.

Bozizu

2020. július 6.

Alapvetően problémamentes a bőröm, ezért csak pár naponta használom, hogy picit felturbózzam vele a rutinom. Erre bevált, újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 6.

Telihold

Korcsoport: >54
2020. július 3.

A másodikat használom belőle, és még mindig nem tudom eldönteni, hogy hányadán állok vele. Néha mintha nehezen szívódna a bőrbe, máskor azonnal eltűnik. Nappalra egyértelműen sok az én bőrömnek. A Benton Aloe-propolisz géllel használom együtt esténként. Csodaszernek nem mondanám, de tény, hogy egy hónapok óta betokozódott csúnyaságot kifordított a helyéről, és nyom nélkül gyógyult. (A szemem környékén volt, hozzá sem lehetett volna férni.)
A férjem nagyon szereti, ő napi szinten használja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2020. július 3.

A férjem nagyon szereti, ő napi szinten használja.

Saci22

2020. június 20.

Nagyon nagy adag, nagyon magas koncentrációban tartalmaz csiga nyálat, nincs semmi szaga ha valaki ettől félne, az állaga ragacsos ameddig a bőröd be nem szívja, de szerintem ettől csak vicces lesz. Én mindig a második arclemosó után az aktív összetevő előtt használom, hogy előre hidratáljam kicsit a bőröm mielőtt egy erősebb összetevőt kennék rá. Nagyon szeretem, sokáig elég, ha barátomnak vannak száraz foltjai vastagon be szoktam kenni és 1-2 nap alatt teljesen elmúlnak. A rutinomba tökéletesen beillik egy rossz szavam nem lehet rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 20.

nori753

2020. május 31.

Eddig is használtam csiganyálkát (dmből, müllerből), de ez messze felülmúlja az eddigieket. Tökéletesen beszívódik, nem hagy hátra semmilyen réteget.
Az arcomon kétoldalt ételérzékenység miatt mély patik voltak (a mai naig jönnek elő, ha félreeszek valamit) és a hátrahagyott sebeket most ezzel gógyítgatom.Két hete használom minden második este és mára a pirosság már teljesen eltűnt, nincs gyulladás az arcomon, a sebeknek nyilván többidő kell, de nagyon ígéretesnek tűnik. Biztos újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 31.

grizus

2020. május 26.

Szeretem és most azt mondom, újra fogom venni, de lehet, hogy csak azért, mert elfogult vagyok a csiganyállal (bár ez elég hülyén hangzott). 5 hónap után még a 2/5-e megvan. Jók az összetevők, hyaluron is van benne, szerintem hidratál, de nem csodaszer, ezért négy csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 26.

btoth25

2020. április 12.

Télen ő a megmentője az én kis csóri, vízhiányos, száraz bőrömnek :D Hihetetlen mennyire megszépíti a bőrömet reggelre. Más csiganyálas terméket is próbáltam de még mindig ő a nagy Ő :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 12.

balazskrisztii

2020. március 29.

Sok van benne, de gyorsan fogy, mert beszippantja a bőröm. Szokatlanul sokat "kér belőle" és ezek mellett kicsit feszül is utána. A látvány szép, az érzés nem annyira tetszik, nem fogom újra venni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

ziadrienn

2020. március 29.

mérges vagyok magamra ,hogy ezt megvettem ,mert abszolut semmi ,de semmi hatása

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 29.

mérges vagyok magamra ,hogy ezt megvettem ,mert abszolut semmi ,de semmi hatása

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak