Cosrx

Ár:   7499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a HelloSkin-n 7000 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2022. március 7.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Vedd meg online: HelloSkin, 7000 Ft

96% csiganyál tartalmú hidratáló, mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Ár: 7000 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 4500 , Eladó: glittergh0st
Állapot: Képen látható, Helyszín: Budapest IX, fizetés: Személyesen Budapest, vagy Foxpost, posta

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

tsolya

2022. augusztus 10.

Az esti rutinom állandó darabja. Sokáig szemeztem vele, főleg az ára miatt nézegettem távolabbról, de erre váltottam be a pontjaimat, így ingyen jutottam hozzá. Nagyon megszerettem, nagyon szépen hidratál. Hűvösebb időben krém alá tettem nyáron viszont azt vettem észre, hogy önmagában is szuperül teszi a dolgát. 1-2 pumpányi elég az arcomra, így nagyon sokéig elegendő, ezt nézve pedig maximálisan megéri beruházni rá, ha valaki még gondolkozna raja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 10.

fannikeller

2022. augusztus 5.

Esti rutin fix része már több, mint egy éve. Húzós ára van, de napi 1x 3 pumpálásnyi használattal nekem több, mint fél évig elég a kiszerelés, szóval teljesen megéri. A legelső használatkor fintorogtam, most meg el sem tudom képzelni nélküle az esti rutint. Nálam ez ilyen plusz hidratálás ugyan, nem az alaprutin része, de marad még biztosan sokáig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 5.

Massacre

2022. augusztus 3.

Este használom, nagyon száraz a bőröm de semmi gondom nincs ezzel a termékkel. Kevés is elég belőle mert tényleg olyan nyálkás de szépen beszívódik. Tetszik, hogy ilyen nagy a kiszerelése, a negyede fogyott el kb 3-4 hónap alatt. Nemtudom mennyire csodaszer, inkább ilyen nem árt de nem tudom használ-e termék, de nagyon szeretem, van hogy szérum sem kell a bőrömre annyira jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 3.

Kamea

2022. július 1.

2022. 07. 01. update: Tegnap fogyott el, tehát kitartott több, mint 4 hónapig. Már meg is bontottam az újabb flakont. Egy ideje pedig kenem reggel és este is arcra, nyakra, dekoltázsra. Csodaszer.

2022. 02. 22. Amikor nem is olyan régen hallottam, hogy némelyik celeb csiganyálat ken magára, magamban csak jót mosolyogtam és konstatáltam, hogy én soha! (Nemhiába mondják ám, hogy soha nem mondd azt, hogy soha!)
Mígnem pár héttel ezelőtt szembejött velem @gladiola véleménye erről a termékről. Szeretem a Chanel parfümökről írott véleményeit, sokat segítettek nekem a többnyire vakvásárlásaim során.
Szóval így vetettem bele magamat az itteni vélemények olvasgatásába és nagy kedvet kaptam a termék kipróbálására. Kicsit félve ugyan a csalódástól, de még aznap este elhoztam az utolsó darabot az itteni DM polcairól. Féltem, hogy nem tudok majd megbarátkozni a termék állagával.
Az állag egyébként teljesen szagtalan, színtelen és bizony-bizony nyúlós is. Nagy meglepetésemre azonban, teljesen el tudok vonatkoztatni attól, hogy mit kenek az arcomra, a nyakamra, a dekoltázsomra. Azóta nagyon megkedveltem a terméket és nekem is a reggeli rutinom alapdarabja lett. Ha elfogy a Revox peptides szérumom, akkor szerintem reggel és este is a rutinom részét fogja képezni. Csodálatosan hidratálja, pihe-puhává varázsolja az arcbőrt. Önmagában nem tesz csodákat, de az arcápolási rituálém részeként jelentősen megtámogatja a többi termék sikerességét. Egy kitűnő csapatjátékos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. július 1.

vadvirag919

2022. június 17.

Egy meglehetősen kicsi mintám volt belőle két estére, és ritkán van wow élményem, de ez megadta. Egy nyálkás átlátszó, kicsit még ragacsos cuccról lévén szó nem semmi. Nappalra kösz, de nem… estére viszont gyere bébi! Ééés reggelre voilá! Sima, hidratált, homogén bőr. Pie.vel minden lány álma. Ha megvettem nagyban mindenképp updatelek.
(Ühmmm ez egy gyulladáscsökkentő hidratáló. A ‘fiatalítás’, meg a pigmentfoltok más hatóanyagra tartoznak, ld peptidek, retinolok és c-vitamin.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 17.

dodoskin

2022. június 13.

Szerintem az árához és hatékonyságához képest túl nagy a hype. Gyorsan felszívódik, hidratál, és elég sokáig kitart ez a mennyiség, de ezen kívül bőr fiatalítás, pigment foltok, pattanások terén nekem semmit nem csinál. Nekem nem lesz újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

sancs

2022. június 10.

Már egy üveggel majdnem elhasználtak, de ezt a terméket nem tudom hova tenni. Együtt használom a hidratólkrèmjèvel, azonban nehéz megmondani, hogy működik-e. Az ár èrtèk arányban számomra nem a legolcsóbb kategória, de nagyon gazdaságos. Egy dolgot vettem èszre vele kapcsolatban, mióta használom nem volt egy pattanásom sem menszesz előtt,ami nálam èvek alatt megfigyelhető volt. Ja ès talán kevésbé hajlamos pirosodásra az arcom a règi pattanásaimból származó hegek mentén.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 10.

hogolyo91

2022. május 20.

Egyértelműen szebb a bőröm, amióta használom.
Persze egy komplett rutin része, de a kombinált bőrömnek mind a zsíros, mind a túlérzékeny része szereti.
Azonnal kissé nyúlós állaga van, de nagyon gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 20.

Egyértelműen szebb a bőröm, amióta használom.
Azonnal kissé nyúlós állaga van, de nagyon gyorsan beszívódik.

svekits

2022. május 14.

Valószínűleg tudnék élni nélküle, de nem akarok. Imádom használni plusz hidratáló rétegként este krém alá, illetve nappal fényvédő alá. Néha keverek bele hialuronsavat is. Segíti a sebgyógyulást, nyugtat, hidratál, reggel-este locsolom magamra. Kényelmes viselni, nem kukacosodik krém/smink alatt, nem nehéz, nem ragacsos. Nagyon tuti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 14.

Ancsa6

Korcsoport: >54
2022. május 14.

Szeretem a csiganyál tartalmú termékeket, jól hidratálnak, szebbé, fiatalosabbá teszik az arcbőrt. Ez is ilyen, ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. május 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.