Cosrx

Ár:   $17   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: mrsgrob, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2018. október 5.

Ár:   $17
Kategória:   Hidratáló krémek

96% csiganyál tartalmú hidratáló, mely egész nap védi a bőrt a kiszáradástól. Parabénmentes.

Kielemeztük a hónap krémjét: Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Naftalin

2020. február 22.

Ahogy előttem is írták, önmagában ne várjunk csodát ,viszont egy megfelelő rutinban teljes mértékben képes kifejteni a hatékonyságát. Tavaly augusztus óta használom, még mindig megvan kb az egynegyede, napi 2 pumpányival. Az arcom két oldalán, az arccsontom alatt hajlamos vagyok mitesszerekre és stresszes időszakban bizony nyomkodásra, ez és a nyári meleg a bőrömet teljesen kikészítette.Konkrétan papírvékony lett azokon a területeken, folyamatos gyulladásban, ezáltal borzasztó érzékeny volt, tág pórusokkal és természetesen szép foltokkal (Bocsánat, ha valakit zavar ez a részletesség, hátha akad sorstárs, azért írom le.) Egészen addig idegenkedtem a csiganyáltól, de annyira el voltam keseredve, hogy gondoltam megrendelem, ha másért nem, legalább hűsíti.
Kár, hogy nem tudok fotót mutatni az akkori meg mostani állapotról, de egyszerűen ég és föld a különbség. A pirosas-lilás foltok ma alig látszanak, a bőröm szépen fokozatosan újra felépítette magát, már teljesen olyan, mint amilyennek lennie kell. A pórusok méretét is csökkentette valamennyivel és kevesebb csúnyaság jön ki,mióta használom.
Én hialuronsavas szérummal keverve használom, előtte befújkálom az arcom rózsavízzel, erre pedig jöhet a hidratálókrém, nekem így nagyon bevált. Jó szívvel ajánlom mindenkinek, a kitartó használat itt tényleg megtérül!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

eszterszekely

2020. február 22.

Nemrég kezdtem el használni, úgyhogy a hosszútávú hatását egyelőre még nem tudom értékelni, viszont önmagában egyébként sem biztos hogy nagy csodákat kell várni tőle. Ezzel kezdtem el felépíteni a koreai rétegzős rutinom. Eddig csak arctisztítás, hámlasztás és hidratáló krém volt, ezt szeretném kibővíteni.
Kissé tartottam az állagától a korábbi vélemények alapján, de ha nem nyújtogatja az ember az ujjbegyei közt gyakorlatilag fel sem tűnik hogy nem egy átlagos gél. Illata nincs, könnyen beszívódik, nem képez filmréteget a bőrön, egy percen belül jöhet is a következő réteg. Hegre is kenem, állítólag nagyon hatásos. Ha csodákat fog tenni updatelek.

Update: nagyjából 5 hónapja használom napi 2x2 pumpálásnyit és még több mint az egyharmada megvan pedig eleinte úgy tűnt nagyon gyorsan fogy. Szeretem és újra fogom venni de azért kipróbálok más esszenciákat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 22.

Johanna989

2020. január 19.

Reggel és este használom a bőrömre a hidratáló krémem előtt. Tetszik, hogy hialuronsav is van benne. Nagyon szépen feltölti a bőrömet. Ha elfogy biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

vanoemi8

2020. január 12.

Az itteni es egyeb weboldalak egybehangzo pozitiv velemenye alapjan kezdtem el utána kutakodni, majd rovidesen meg is vasaroltam, es jaj de nem bánom! Augusztus eleje ota hasznalom es imadom. Melle image termekeket hasznalok, es egyutt az osszkep (őt hasznalom elsokent reggel este a hidratalo ala) egyszeruen szuper! Ugy feltolti az arcom, ahogy eddig meg mas semmi. Raadas meg felig van, pedig minden nap hasznalom! Ujravevos nagyon szuper termek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

GyongyiCsoban

2020. január 8.

Semmi pozitív változást nem vettem észre, pedig elhasználtam egy üveggel. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 8.

Semmi pozitív változást nem vettem észre, pedig elhasználtam egy üveggel. :(

Lolychan

2019. december 29.

A Kiehl's Midnight Recovery szérumával szoktam együtt használni. Szintén esti rutinos. A kettő együtt szuper párosítás. Remekül feltöltik az arcom, puha és sima lesz. :) Reggelre sokkal szebb az arcom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

bojti11

2019. december 4.

Hű de jó kis cucc! A 3x ennyibe kerülő, hatástalan EL Advanced Night Repaire után igazi meglepetés volt. Nagyon szépen feltölti a vízhiányos bőrömet. Nappalra csak ezt használom mert annyira jól hidratál, hogy elég a smink alá. Este még hidratálót teszek rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

epipremnum

2019. november 16.

Nagyon szeretem használni. Nekem kicsit húzós az ára de eddig meglepően lassan fogy pedig napi 2x2 pumpálásnyit használok, augusztus elején bontottam fel és még több mint a fele megvan. Az egyetlen problémám (ami persze nem a termék miatt van), hogy nem tudom, hogy mennyire hatásos, hiszen több terméket is használok hidratálásra. Az biztos, hogy ilyen puha és hidratált még sosem volt a bőröm, de ha elfogy biztosan kihagyok pár hetet és akkor kiderül. Addig is jár neki az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

szabinka90

2019. november 16.

Imádom! Csupa jót tesz a bőrömmel, sokszor használom arctisztítás és toner után magában is, krém nélkül, mert éppen eléggé hidratál így is. Pattanásaim nem lettek tőle, az érzékeny bőrömet nemhogy nem bántja, de szépen feltölti, egészséges kinézetűvé teszi. Kedvenc Cosrx termékem, szerintem minden bőrtípusra jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 16.

cattitude

2019. november 12.

nagyon jól hidratál és nyugtat. állaga nem vészes szerintem, szaga nincs, nem úgy, mint a Benton lábszagú csiganyálának (pedig a csigának nincs is lába??? mondjuk a méheknek van). sajna én nem vettem észre folthalványító hatást, de nem annyira bánom, a hidratálás, feszesítés magáért beszél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Betaine, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak