Cosrx

Ár:   8140 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: WorkingClassGirl, Módosítva: 2020. július 8.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

10% d-panthenolt tartalmazó arckrém napi használatra, mely nem csupán hidratálja a bőrt, de a bőrbarriert is erősíti.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

postareb

2022. január 21.

Csodás illata és állaga van, általában nappal szoktam használni. Az árát egy kissé húzósnak tartom, viszont nem kell belőle sok. Már a második tubust használom és biztosan újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 21.

mrsgrob

2021. október 8.

Erősebb retinolra váltottam ami jobban irritálja a böröm, az érzékenyebb részeken piros foltos lettem. Vannak jól ápoló, nyugtató krémeim de csak ez volt az amelyik eltüntette a piros foltokat. Rétegzős rutinban használom egész arca és szeretem. Hűvös-hideg időben pláne így erős retinollal nekem ideális kombinált-száraz bőrre. Éjszakára is használom ha extra pirosodást látok, de nappalra szeretem mert láthatóan nyugató hatással van a hidegben könnyen kipirosodó bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 8.

liladiva01

2021. április 27.

Húzós ára ellenére - kb. 10 ezer Ft.-ért - megvettem, mert akartam egy jó hidratálót, de nekem nem vált be. Viszonylag kevés kell belőle, mert könnyen szétterül az arcon, de nekem kicsit túl tömény állagú, nehezen beszívódó, a discogömb effekt megvan vele, nem érdemes smink alá, kicsit hasonlít a shea vajra. Egyetlen pozitívuma számomra az a kellemes citrusos illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

WorkingClassGirl

2020. július 8.

Nagyon tetszik! Szuper összetevők, és hámosodást segítő krémek között ritka, hogy ennyire könnyű állaga legyen, és mindezt úgy, hogy nem egy olajmentes gél, hanem igenis egy szuper krém, ami lipideket is tartalmaz. Kifejezetten zsíros bőrre is bátran ajánlanám. Most rendeltem 2 új tubust, mert annyira bevált, nappali és esti rutinba is beilleszthető, tretionoin és fényvédő alá is nagyon szeretem használni.
Azt azért hozzátenném, hogy a panthenolnak nálam nincs semmi nagyon látványos, extra hatása, de teszi a dolgát a krém, irritáció kezelésére/megelőzésére bevált.
Itthon is forgalmazhátnák, mert koreából rendelni mostanában nem nagy öröm

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

Itthon is forgalmazhátnák, mert koreából rendelni mostanában nem nagy öröm

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Propanediol, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Ph szabályozó és maszkoló (nem kívánt íz és illat semlegesítése) segédanyag.