Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2015. november 23.

Ár:   $16
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Felfrissíti a fáradt bőrt, fokozza a rugalmasságot, hidratál.

LizzC

2019. június 8.

Nyugtat, hidratál. Szkeptikus voltam vele, (mármint, hogy mennyire lesz más, mint ha simán vizet spriccelnék az arcomra) de meggyőzött. Epilálás után a lábamra is fújtam, életemben először nem jöttek elő vörös pöttyök a lábamon. Újravenni, folyamatosan használni nem fogom, ahhoz nekem túl drága, de aki vacillál rajta, annak bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 8.

GyDorka

2019. május 2.

Szuper tonik! Szépen frissíti, nyugtatja a bőrömet, nagyon gyorsan beszívódik. Nappalra és éjszakára is nagyon jól működik, bármilyen hidratáló alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

NDCsilla

2019. február 10.

Remek tonik, szuper összetevőkkel. A hidratáló hatás mellett szépen lehúzza az esetleges gyulladást is az ázsiai gázlónak köszönhetően. A pumpás kiszerelès azon túl, hogy nagyon praktikus, jól is működik. Teljesen színtelen és szagtalan. Nagyon gyorsan beszívja a bőr. Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 10.

ursuska

2019. január 8.

Szerintem nehéz tonereket értékelni, mert nyilván nem ez váltja meg a rutinunkat, viszont szuperül ki tudja egészíteni, de nem látványos. Direkt azzal a szándékkal váltottam erre, hogy szeretném a centellát egy tonik formában bevezetni a rutinomba. Imádom a spricnijét, nagyon jól porlaszt, nem úgy, mint az utazáshoz vett spray üvegcsém. :/. Összetevői mesések. Őszintén, a használat hónapjai alatt alábbhagyott lelkesedésem feléledt, ahogyan ezt az értékelőt írom. :D Elképzelhetőnek tartam, hogy még visszatérek hozzá, de a tonikokat szeretem (persze megfontoltan) válogatni, még nem tudom, mi lesz, ha ez elfogy. :) Szóval azt tudom tanácsolni, ha szeretnéd egy nyugtató, picit hidratáló permettel felturbózni a rutinodat, akkor érdemes kipróbálni, de egy toniktól ne várjátok a problémák megoldását, ez a kategória inkább a kényeztetés, kiegészítés kategóriájába esik. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

gabiba

2018. szeptember 17.

Kedves barátném lepett meg vele és nagyon örültem neki, mert imádom a centellás termékeket!!! Jól hidtarál és nyugtatja az irritált bőrt. Fújkodtam rendesen, sokszor egész testre is. Sztem fontos, ha nem is minden nap, de heti többször a teljestestes tonizálás. 5-6 hónap alatt fogyott el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Dana1983

2018. július 20.

Sajnos nálam is allergiás reakciót váltott ki: vörös lett a bőröm és kiszáradt. Az Ethyl Hexanediolra tippelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

anna990

2018. június 30.

A márkától először az AHA/BHA tonert használtam, és imádtam, nekem rétegezésre is tökéletesen bevált, azonnali, nagyon látványos eredménye volt. A kíváncsiságom nem hagyott nyugodni, ezért beszereztem ezt is, miután a másik elfogyott. Arra tippeltem, hogy nagyon hasonló a kettő, csak ez nyugtatóbb és hidratálóbb. Annyira látványosan nem vált be, mint az AHA/BHA, de nem is rossz, arcmosás után használom második lépésként, egy kicsit csillapítja az arcom szomját. Nem esett le tőle az állam, újravenni sem fogom, de elhasználom, ami még megmaradt, rosszat nem tett a bőrömmel :) Lehet, hogy nekem voltak magasak az elvárásaim, annál többet nem biztos, hogy kell tudnia, mint amennyit nyújt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

pilla91

2018. június 1.

IMÁDOM! A nyári időszakra vettem meg, mert nem akarom minden nap az AHA-7 tonert használni. Szuper a szórófej, pihe-puhi lesz tőle az arcom, egyől lehet rá rétegezni, nagyon-nagyon tetszik! A reggeli rutinban a toner után a galacomyces szérumot használom, tökéletesen hidratálja a bőrömet a kettő együtt. Vágre nem érzem azt, hogy leizzadom a hidratálómat.. :) Szerintem érdemes kipróbálni. Vlszínüleg hónapokig elég lesz, de tuti, hogy újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 1.

Amadea

2018. március 9.

Annyira örülök, hogy megvettem! Remekül nyugtatja a lemosás után húzódó bőrt, szemvillanás alatt beszívódik, olyan csiklandós, pezsegő érzéssel, mintha a bőröm fizikailag is kifejezné, hogy tetszik neki. Reggel és este is ideális, mert nem zsírosít és azonnal lehet rá rétegezni. Én nyakra és dekoltázsra is fújkálom a mennyisége miatt. Az állaga és a hatása miatt szerintem bármelyik bőrtípus használhatja.
A centella nagyon izgatja a fantáziámat, elvileg képes gátolni az atrófiás hegek képződését és növeli a kollagén termelését - oké, nem várok csodát és hogy új bőrt növesszen nekem, de hátha segít egy picikét.
Salomé blogján olvashattok a centelláról magyarul: https://tudomanyosszepseg.com/2017/05/20/viszlat-csiganyal-hello-centella-asiatica/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 9.

Alexa02

2017. december 19.

Sajnos allergiás reakciót váltott ki nálam, méghozzá nagyon durvát, nem csak piros, puffadt lett az arcom, de olyan száraz lett a bőröm (és a szemem körül is) és égett, mint még soha. Először nem voltam benne biztos, hogy ez a termék okozta, mert olyan szépek az összetevői és mert használtam vele egy időben még egy új terméket és a másikat gyanusítottam inkább, de azt kihajítottam, ezt pedig pár hét múlva megint elővettem és ugyanazt a bőrirritaációt hozta elő nálam, mint az első alkalommal, amikor igazán ijesztően néztem ki. Persze ez nem azt jelenti, hogy rossz ez a tonik, hiszen nyílván nem lesz rá mindenki allergiás, de nekem nagyon káros valamelyik összetevője és sajnos nem tudtam róla. Kár, mert minden tulajdonsága megvan, ami miatt szerethettem volna. Eladtam minden esetre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.