Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. november 25.

Ár:   $16
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Helyreállító, bőrmegújító, hidratáló hatású tonik ásványvízzel. pH értéke 6.2.

Irritáló anyagokat és alkoholt nem tartalmaz.

BHeni43

2019. március 31.

Nem a legjobb választás volt. Nem érzek semmi hatást.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Nem a legjobb választás volt. Nem érzek semmi hatást.

oszibarack

2019. március 14.

Nekem is a semmi extra kategória volt. Megvettem, elhasználtam, elfelejtettem. Rosszat nem tett, de különösen jót sem, azt gondoltam, hogy a fújkálója majd nagyon hasznos lesz adagolásban, de nem volt az, mert egyáltalán nem olyan finom permetet fúj, amit vártam. Kicsit olyan volt, mintha vizet kenegettem volna, nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Aancsaa

2019. január 25.

Az esszenciával együtt használom, nagyon jó kis termékek. Szépen hidratálja a bőrömet, kipróbáltam a 7 rétegben is (7 skin method) és imádtam. Van, hogy csak ráfújom a bőrömre és hagyom beszívódni, vagy kézzel betapogatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

Naoto

2018. december 3.

Nekem ő olyan kis semmilyen. Nem éreztem különösebben hidratálónak, és most sem hiányzik, hogy már nem a rutinom része. Az is igaz, hogy rosszat nem tett, és egyszerű a használata, ezért nem pontozom le különösebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

Esztilla

2018. november 14.

Kicsit többet vártam tőle, azt nem mondanám, hogy nem csinál semmit, mert jó érzés a bőrnek lemosás után,,de nem hidratál, az tuti. Sajnos későn vettem észre, hogy a ph értéke iszonyat magas, nekem meg a c vitamin miattt pont alacsony kellene, így valószínű továbbadom. A pompás kiszerelés praktikus, fújok az arcomra és úgy tapicskolom be, illata nincs, az állaga picit ragadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

KisKormos

2018. október 5.

Ha egy picit szárazabb lesz a bőröm a két lépéses sminklemosás után, akkor ebből szoktam fújni. Olyankor elmúlik és visszaadja a bőröm rugalmasságát. Nem művel csodákat. Talán túl sokat sem kell várni tőle, de én szeretem fújkálni vele az arcom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

_zsulu_

2018. szeptember 24.

Szerintem felhagyok a galactomyces alapú cuccokkal, mert nekem ez sem csinált az ég világon semmit, csakúgy,mint a Secret Key first essence-e. Nyilván nem várok csodát egy toniktól, maximum annyit, hogy hidratáljon egy picit és előkészítse a bőrt, de nekem ez teljesen olyan volt mintha vizet fújnék magamra, bizonyos napokon még a bőröm is húzódott utána míg nem jött a következő lépés. Egyébként nyárra vettem, mert úgy gondoltam kellemes lesz fújogatni vele az arcom, hát nem volt az, a porlasztója borzalmas agresszív, erős foltokban köpte a cuccot a fejemre. Ketteske, mert nekem ez még frissítő permetnek is túl minimál, ezerszer jobb tonereim voltak már jobb áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Bettina96

2018. július 29.

Nagyon jó, nem irritál, szépen tonizál. Pont ezt vártam el tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

Nagyon jó, nem irritál, szépen tonizál. Pont ezt vártam el tőle.

anneshirley

2018. július 8.

Itt vettem a Krémmánián, de tévedésből, mert figyelmetlenségemben azt hittem, a galactomyces esszenciát ütöm le :) Ugyan a kedves eladó felajánlotta, hogy nyugodtan visszaléphetek, de inkább elvittem. Nem bántam meg, kellemes volt használni, nem okozott semmi rosszaságot, kicsit hidratált, ennyi. De lehet, hogy egy toniktól nem is kell ennél többet várni. Nem venném újra, de csak azért, mert ha valamilyen esszenciát is használok, nekem általában teljesen felesleges plusz egy lépésként egy tonik, aminek a hatása gyengébb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 8.

lzsoficim

2018. július 1.

Mérhetetlenül szerelmes lettem belé. Én pazarlósnak érzem arcra fújni, a tenyerembe szoktam, s ott tapicskolom fel az arcomra a terméket. Így kb 2 fújással megvagyok teljesen. Nehéz lenne megfogalmazni, pontosan mit tud, úgy általában szebb a bőröm, mióta használom. Nyugtatja a bőröm, ez egyértelmű, talán hidratálásban is besegít, illetve a bőrhibák is kevésbé harsogóak.Talán a rutinom többi lépését felerősíti, vagy összefogja, nem tudom, de mindenesetre nélkülözhetetlen lett számomra.

Háttér a bőrömről:
Annyit küzdök a bőrömmel, mint a fene. Mindentől eltömődnek a pórusaim, vagy kipirosodom, vagy kipattogok.
Millió éve kerestem egy olyan tonikot, amiben minimál összetevők vannak, cruelty free és az összetevőket bírja a bőröm. A COSRX termékeket eleve imádom, nem értem miért nem hamarabb rendeltem meg :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

Háttér a bőrömről:

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Butylene Glycol, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Élesztőgombából, fermentálással előállított összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az összetevő segít a bőrben tartani a nedvességet. In vivo megfigyelések szerint a GFF-tartalmú hidratálók segítenek megvédeni a bőrt a sérülésektől, ezáltal óvnak a külső hatások okozta kiszáradástól.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A kínai szenna magjából nyert kivonat. A kozemtikumokban bőrkondícionáló hatása miatt használják, mivel igen magas a poliszacharid tartalma. A Truthinageing szerint az összetevő hasonló, mint a hialuronsav, ezen kívül remek összetevő száraz bőrre, mivel filmképző tulajdonsága révén segít a bőrben tartani a nedvességet, gyulladáscsökkentő hatása révén pedig a pattanásokra is jó hatással van.