Cosrx

Ár:   $16   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hilneot, Módosítva: 2019. március 18.

Ár:   $16
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kizárólag fizikai fényvédő összetevőkkel készült termék, amely nagyon kíméletes a bőrrel. A könnyű textúra gyorsan felszívódik, nem hagy fehér réteget a bőrőn. Centella asiatica, a tárkony és a lótusz kivonataival nyugtatja az érzékeny és irritált bőrt.

Ircsike

2019. november 13.

Új vagyok még a tudatos bőrápolás terén. Az első fényvédő, amit használtam az a Bioderma Photoderm volt, hatalmas csalódás. Aztán jött ez a finom illatával, könnyed állagával. Imádom, nem fehérít, ha jól eldolgozom, egész nap kitart, nem kell újra kennem. Minimálisan mintha feszülne tőle a bőröm. Meg vagyok vele elégedve összességében. Ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

viszvirag1

2019. november 6.

Trópusi nyaralásunkra is vittem magammal. Állta a strapát, egyáltalán nem égtem le, nem jöttek elő a szeplőim sem. Nekem az illata nagyon bejön , zöld teás . :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 6.

FodorPapBarbara

2019. október 29.

Az elmúlt 1 hónapban borzalmas hormonális pattanások lepték el az arcomat, szinte semmi nem használt az arcomra ami eddig..
Éppen elfogyott a La Roche SPF-em, és már régóta szemezgettem a koreai fényvédőkkel, mivel sok 50-es fényvédőt kapni náluk. Azért esett a Cosrx-re a választásom, mert már használom a márka hialuronsavas eszenciáját, ami egy csoda. Szóval gondoltam teszek egy próbát.
Nem tudom hogy ő az ok, vagy alapból most belsőleg is kezd helyreállni a hormonrendszerem, de amióta őt használom a hatalmas gyulladt pattik folyamatosan húzódnak vissza...
Nagyon szeretem az állagát, külön jó hogy fizikai fényvédő, nekem annyira nem hagy fehér foltot maga után, bár igaz hogy elég fehér a bőröm alapból is.
Sokkal mattabb hatást kapok mint a La Roche fényvédővel. Hamar beszívódik, nem ragacsos.
1 negatívumot tudok mondani, az pedig az illata vagy szaga hívjuk ahogy akarjuk. Az elején magának a krémnek felkenéskor zöld tea illata van, ami nem zavar, viszont ahogy elmegy a zöld tea illat, kijön az a tipik naptej szag amit én nem szeretek, és azt érzem elég sokáig a nap folyamán.
Egyébként abszolút 5 csillag nálam a termék, eddig ez a legjobb fényvédő amit használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

Stella1993

2019. július 28.

A márka termékeivel eddig mindig meg voltam elégedve, és amúgy is fényvédőt kerestem, így nem volt kérdés hogy megrendelem amikor megláttam akciósan szettben a sárga társával együtt. Beváltotta a reményeimet, azt hiszem maradok is ennél. Erőteljes, gyógynövényes illata van, viszont nem hagy fehér réteget és nem fénylik át az arcom tőle ha rásminkelek.Nyaralni is magammal vittem, órákig voltam a napon (természetesen néha újrakentem) és a szeplőim egyáltalán nem jöttek elő. Egyetlen hátránya számomra, hogy baromi kevés van a tubusban :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Amadea

2019. július 20.

Nagyon szeretem a Cosrx termékeit, ezért nagy lelkesen megrendeltem, hogy a nyaraláson menőzhessek az új, fizikai szűrőket tartalmazó fényvédőmmel. Korábban kémiaiakat használtam, egyik se irritált, de a krémmániásokban mindig mocorog a kíváncsiság, hátha talál a bevált temékeknél még jobbat, még szebb összetevőkkel bírót.
Enyhén fanyar, zöld teás illatú, könnyű krém, egyszerű eloszlatni, nem hagy fehér réteget (vigyázat, Hófehérke vagyok, nem tudom, sötétebb bőrön is így lesz-e) és nem cuppan rá irgalmatlanul, eldolgozhatatlanul a bőrre. Nem szárított, nem irritált, kifejezetten kellemes volt használni. Még nem sminkeltem rá, nem tudom, hogy reagál az alapozókra, de úgyis ki fogom próbálni és akkor update-elek.
Ja, és persze nem égett le az arcom, sikerült a lényeget a végére hagynom.:) Tehát nagyon elégedett vagyok vele, egyedül a kiszerelése (amúgy csőrös kupakja van, tök jó) elkámpicsorító egy kicsit, 35 ml az egész flakonka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 20.

ercsike76

2019. június 19.

Nagyon lágy, könnyed állagú krém (inkább lotion mert hígabb, mint egy krém), gyorsan felszívódik. Marad utána egy fél matt bőrhatás, úgy vettem észre, hogy izzadásálló is emiatt (egy órás kettlebell edzést is kibírt rajtam). Pattanást, kiütést nem okozott, az illata is nagyon finom, friss. BB krémmel próbáltam ki, szépen terül rajta, nem csúszik el rajta. Jelenlegi kedvenc napvédőm, jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 19.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Pinus Pinaster (Maritime Pine) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Nymphaea Alba (White Water Lily) Flower Extract
Hidratálók: Cyclomethicone, Butylene Glycol, Glycerin, Aluminum Hydroxide, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract

Emulgálószerként és stabilizálószerként használt szilikon féle, amit leggyakrabban a magas fényvédelmet nyújtó termékekben találhatunk. A CosIng besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Trópusi és szubtrópusi helyeken honos moringa oleifera növény magjának a kivonata. A növény csaknem minden részének számos gyógyászati haszna van.  A magból készült kivonat Purisoft márkanéven ismert, amely a moringa magból kivont peptideket jelenti. Az összetevőnek két fő hatása van a bőrre: növeli a tisztítók hatását (arctisztítókban használva) és védi a bőrt a külső környezeti károktól, például a cigarettafüsttől (arcápolókban használva).

Búza fehérjéből előállított aminosav. A bőrre nyugtató, gyulladáscsökkentő és regeneráló hatással van.

A fehér tündérrózsa virágának kivonata. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású összetevő.