Cote d'Azur

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. október 1.

Ár:   2000 Ft

Erika80

2019. október 2.

Első benyomásként: az üvege egész aranyos ezzel a kis piros szalaggal. Az illata kifújáskor erőteljesen gyümölcsös-virágos. A rózsabors, bogyós gyümölcsök és a málna a számomra leginkább érezhető jegyek. Aztán ez egy darabig ül a bőrömön, uralkodó jegyei inkább ezek, rajtam legalábbis, majd aztán virágosabb illatba csap át. Lecsengésében az anyaillat jön elő, de nem émelyítő formában, nem túlzóan.
Én nem mondanám, hogy ebben a parfümben nagyon kirajzolódna a rózsa illata. Vannak más illatok, amiben tényleg rózsa a rózsa... Tehát aki nem rajong a kimondott rózsás illatokért, de szereti a gyümölcsös-virágos vonalat, annak érdemes kipróbálnia.
Szerintem egynek nem rossz, de nem is nyerte el a rajongásom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 2.

Szerintem egynek nem rossz, de nem is nyerte el a rajongásom.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool