Best of Beauty 2019

Cote d'Azur

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 2 065 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2019. január 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 2 065 Ft

Trussardi Donna parfümutánzat

Kiadás éve: 2011

Illatcsalád: orientális-virágos

Illatösszetevők: citrom, yuzu, jázmin, lótusz, szantál, pacsuli, vanília,

Ár: 2 065 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Erika80

2019. január 15.

2014.okt. 17. Bárki megérzi rajtam, tetszik neki az illat. Nem tudom milyen az eredeti, de ez kellemes, egyáltalán nem édes illat, bár nekem nem vált kedvenccé. Nem az én világom úgy érzem.

Update: (Feltöltéskor elrontottam, nem az edt hanem az edp változat ez.. bocsánat!)
No de jöjjön a frissítés. Régebben volt ebből a verziómból is és egy kis könnyed, friss, lágy illatnak tartottam. Majd nem vettem újra. Teltek az évek és elkezdtem vágyódni kicsit utána, hogy néha jól esne egy-egy nap érezni magamon az illatát. Főként majd tavasszal és nyáron. Aztán újra megvettem. Örülök neki, mert nagyon finom virágos-citrusos illat. Nem az abszolút kedvenc, de szeretem. Mindenképp 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

mariann33

2017. október 5.

Az eredetin gondolkodtam,de nem voltam benne biztos ezért az utóbbi egy év jó tapasztalatai és egyre jobb véleményei után az utánzat mellett döntöttem.Azért kissé haboztam az itteni véleményeket olvasva,de kérem ha ilyen lenne a kipufogó szag,kellemes illat lenne az utakon,neadj isten rácuppannánk páran a kipufogócsőre😅!Annyira jó döntésnek bizonyul,hogy nem is veszek (egyenlőre) belőle eredetit.Ugyanaz az illat,de még ha nem is lenne az,akkoris olyan jó illatú ez az utánzat,hogy önálló parfümként is csak öt csillagot adhatok rá!Semmi alkohol szag,sőt,frissen kifújva kifejezetten finom!
Ja,és az üvege élőben nagyon kis szolid,elegáns,valahogy sokkal szebb mint itt a képen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 5.

Zany

2016. február 15.

Életem első és utolsó hamisítványa.
Az első 1 órában valóban hasonlít az eredetire, de utána, büdös, mint a dög.
Az édeskés illat mellé képzeljünk, olyan torokfojtogató erős kipufogószagot, ami a torokra megy.
Na kb. ez a 2 keveredik, és az a szúrós illat a nyerőbb....
Vagy egyszerűen nem is tudom mihez hasonlítsam ezt az érdekes, korántsem jó illatot.
2.000 Ft-ért vettem egy butikban....büntetés.
Lehet, hogy az én bőrömön nem jó csak, hiszen az előző véleményezők nem húzták le ennyire...de úgy sajnálom, annyira hittem, hogy ha másnak bejön, nekem miért nem.
Ha közelről szaglászom a bőrömet, 6 óra elteltével is érződik, illetve ott inkább az édeskés illat jön.
De magamon ezt a fura illatkombinációt érzem.
Szóval koppintott olcsó parfüm...sírok, de nem jött be elsőre.
El kell telnie egy kis időnek, amíg esetleg rászánom magam egy másik koppincs kipróbálására.

Sok kommentet olvastam, nemcsak erről a parfümről, hanem sok utánaztról.
Így döntöttem amellett, hogy kipróbálok én is egy utánzatot, mivel csillagászati összegeket költök krémekre.
Gondoltam spórolok egy picit a parfümön...hát sajna ez nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 15.

Életem első és utolsó hamisítványa.
Az első 1 órában valóban hasonlít az eredetire, de utána, büdös, mint a dög.
Na kb. ez a 2 keveredik, és az a szúrós illat a nyerőbb....
2.000 Ft-ért vettem egy butikban....büntetés.
De magamon ezt a fura illatkombinációt érzem.
Szóval koppintott olcsó parfüm...sírok, de nem jött be elsőre.

Sok kommentet olvastam, nemcsak erről a parfümről, hanem sok utánaztról.
Gondoltam spórolok egy picit a parfümön...hát sajna ez nem jött be.

hjh666

2015. április 16.

Ma érkezett meg, a gyűjteményem újabb jeles darabja. Nagyon tartottam tőle, mivel alapból az édes meleg illatokat szeretem, de nem bírtam ki, hogy ne tehessem magamévá.Vakon rendeltem az eredetiről írt vélemények alapján. Egyáltalán nem bántam meg. Nem tudom milyen az eredeti illat, de ami ebből az üvegből jön, az valami fantasztikus. Különleges. A végén válik édeskéssé, inkább nem megfogalmazható, lehetetlen definiálni. Tartós.
Update..... hááát.....kicsit elvitt a hév.......sőt! nagyon elvitt! A tartósságát illetően. Illata szuper, viszont a tartósság négy fújás minimum egy helyre, és inkább bőrközeli. Nagyon elszomorít. cote termékben még nem csalódtam ekkorát!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 16.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Limonene, Geraniol, Isoeugenol, Linalool, Citronellol