Cougar Beauty

Ár:   6290 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lindsay24, Módosítva: 2020. július 9.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hidratáló és tápláló arcolaj hialuronsavval. A segítségével a bőr könnyebben magába zárja a nedvességet így csökkentve a mikro ráncokat. A sárkánygyümölcs olaj számos vitamint és ásványi anyagot tartalmaznak amelyek a bőrbe beépülve fiatalos ragyogást és rugalmasságot biztosítanak. C vitamin tartalmának köszönhetően segít a pattanások megelőzésében.

virumiru

2020. szeptember 18.

szerk.: idegesített, hogy még a lábszáramra se tudom elkenni, úgyhogy újra elővettem. bár a benne lévő mennyiséget látva én meg se merném említeni a hialuronsavat, de gondoltam egy próbát megér, ha ezt is felkenés után, még nedvesen lezárom krémmel. használhatóbb így, és nincs az a kényelmetlen érzés, mint amikor hagyom megszáradni. több csillagot nem kap, mert ettől függetlenül ugyanúgy haszontalan termék😅

nem mondanám kiemelkedőnek, egy sima arcolaj...eléggé híg, emiatt tényleg hamar felszívódik, fura, filmréteget hagyva az arcon😩 az illata brutál erős, édes, első használatnál még tetszett, de most már sok az orromnak:S a hialuronsav tartalma szerintem elenyésző, a hatása meg sem közelíti az eddig használt szérumokat, szóval nem vált ki egy magas hatóanyagú terméket. ez inkább csak "simán" hidratál. az üvege-ami műanyag-rémesen gagyi, de legalább a pipettája nem esett még szét:)
én akciósan vettem 1700 körül, de az eredeti ára elég húzós ...annyit semmiképp sem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Kajla

2020. július 17.

Leárazva sikerült lecsapnom rá, rögtön kettőt rendeltem belőle. Nagyon meglepett, hogy hiába olaj-állagú, mégis szinte azonnal beszívódik a bőrbe, kb 30 mp-ig még ragacsos érzete van. Nagyon puha lesz utána a bőröm, az illata kicsit erős, de nem érzem zavarónak, frissítő, gyümölcsös, másnak lehet túlzás.
Éjszakára és smink-alapnak is nagyon jó, mert hidratálja a bőrt, viszont nem színezi el az alapozót, és nagyon szépen meg is tartja.
Az üvegcséje tényleg gagyi, de az akciós ár miatt ezt elfogadom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 17.

Az üvegcséje tényleg gagyi, de az akciós ár miatt ezt elfogadom.

Lindsay24

2020. július 6.

Az első arcolaj, amit kipróbáltam, így nem igazán van összehasonlítási alapom, de elégedett vagyok a hatásával. Az illata nekem nagyon bejön, édeskés-gyümölcsös illat, és az én bőrömöm elég tartós, néhány óra múlva is érezhető. A viszkozitása számomra meglepően híg, az olajok miatt sűrűbb cuccra számítottam, de örülök neki, hogy ilyen, mert szupergyorsan beszívódik, olyan gyorsan, hogy sietni kell a felvitelnél vagy vizes arcra kell kenni, hogy el lehessen dolgozni. Nem hagy olajos, fénylő réteget az arcon, érezhető, hogy lélegzik alatta a bőr. Pihe-puha, jól hidratált bőrt hagy maga után, nekem sminkalapnak is működik. Az egyetlen negatívum, hogy kifejezetten gagyi hatású műanyag "üvegcsében" van, ezért az árért szerintem elvárható lenne, hogy üveg legyen a csomagolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Ubiquinone, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

A nyári szarvasgomba kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrvédő hatású összetevő.

Forrás: truth-in-aging, BFT