Coverderm

Ár:   7290 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Beauty Expert Kft., Módosítva: 2013. november 22.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Krémes, foltmentesen terülő, könnyen kenhető make-up

• Olyan kisebb bőrhibák elfedésére alkalmas, mint az akné, couperose, vitiligo, elhalványult angióma, terhességi maszk, öregségi és napfoltok, pigmentáció, szeplő és arcvörösség.
  • Klinikai vizsgálatok bizonyítják, hogy biztonságosan használható aknés és aknéra hajlamos bőrre, mert nem irritálja a bőrt és hagyja lélegezni.
  • 24 órán át tökéletesen fedi akár a szeplős, aknés, rozaceás bőrfelületet is.
  • 100%-ig vízálló szélsőséges körülmények között is (sportolás, úszás szauna).
  • 20-as fényvédő faktorral rendelkezik (UVA/UVB). A bevezetésre kerülő EU-s szabályoknak megfelelően csak ásványi fényszűrőket tartalmaz.
  • Hypoallergén, és biztonságosan használható mindennap, minden bőrtípusra.

11 természetes színárnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szsophia

2018. augusztus 9.

Több évig használtam ezt az alapozót, de mostanra valami könnyedebbre cseréltem. Kicsit nehéz, de el lehet dolgozni úgy, hogy ne legyen maszkhatású. A fedése tényleg nagyon jó, sebeket, pirosságot, szinte mindent jól elfed. Nekem elég hamar átfénylett, de az púderrel korrigálható. Nem olcsó, de azt hiszem elég jól hozza amit ígér.
Aki igazán erős fedésű alapozót keres, annak érdemes kipróbálnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Aki igazán erős fedésű alapozót keres, annak érdemes kipróbálnia.

802058

2017. július 31.

Aknés arcomra vettem, mert szinte minden alapozó előhozza az aknékat, pattanásokat, ez az alapozó viszont nem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 31.

aalexaa85

2017. április 29.

Jól fed, bár az én kombinált bőrömön a hámló részeken eléggé furán mutat, foltos marad (hál istennek nem túl feltűnő helyen vannak az arcomon), illetve a homlokráncaimba nagyon bele tud ülni. A finishing powderét még nem rendeltem meg, de azt hiszem kénytelen leszek, mert más púderrel vagy finishing powderrel nem tudtam teljesen lefixálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 29.

babydoll11

2016. március 31.

Nagyon jól fed, megéri az árát, hiszen több mint fél évig elég mindennapos használat mellett. Édesanyám is ezt használja, neki műtéti heg van az arcán és bizony azt is tökéletesen elfedi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 31.

ingyombingyom

2015. május 1.

10 éve használom , a legjobb alapozó. Szinte mindent elfed .Másokat is megfertőztem már vele. Néha bepróbálkozom mással is és akkor mindig rájövök milyen jó kis krém ez.
Örök kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 1.

Örök kedvenc.

esztikhlm

2015. április 13.

A legjobb alapozó, amit eddig használtam. Minden bőrhibát eltüntet, mégsem lesz 'maszk' hatású az arcom tőle. Ajándékba kaptam, de nagyon hálás vagyok érte, és szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Fényvédők: Titanium Dioxide, Octinoxate
Parabének: Propylparaben
Tartósítószerek: Propylparaben

Részletesebb információ a smartskincare-en.