Crabtree&Evelyn

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bogibooo, az összetevőket feltöltötte: Falatka, Módosítva: 2012. december 29.

Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Ajakápolók

A krémes, csodás ajkak elérése érdekében, használja nyugtató ajakvajunkat, ami enyhe színt, és érzéki, kellemes fényt ad ajkainak. Gazdag, finom ízű.

• védi és hidratálja az ajkakat
  • enyhe színt és érzéki csillogást ad
  • kényelmes, egyszerűen alkalmazható és bárhová magával viheti

Kaható: vaníliakrémes, citromos-mézes és mentolkrémes változatban

2015. február 12.

Svivko mangós-mentolos példányára csaptam le itt KM-en, és nagyon örülök neki, mert tényleg jó kis cucc ez. Színt azt nem ad, csak némi csillogást (mondjuk ez a változat eleve fehér színű, szóval ennél nem releváns a szín kérdése), de alapvetően ápolásra vettem, és arra nagyon jó. Pár napja használom, tegnapig csak napközben kenegettem, nem volt különösebb baja az ajkaimnak, de aztán megfáztam, tegnapra már alapból jól kiszáradt a szám mert most azon veszem leginkább a levegőt, meg esti programhoz tartós rúzsoztam is ami még inkább rontott a helyzeten, így gondoltam, hogy kipróbálom tud-e annyit mint a Carmex, ami ilyen esetekben reggelre mindig rendbe hoz. Este lefekvéskor bekentem vele a számat, és reggelre szépen helyrejött. Úgyhogy megérdemli az öt csillagot. Szaga/illata nem igazán van, ez előny nálam, íze csak egy pici édeskés, szóval az sem zavaró. Összességében ajánlani tudom, bár a teljes ára kicsit húzós, de legalább valóban használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

svivko

2014. november 16.

Abszolút pasi-barát. Se íz, se szín, pici illat. (Nem is tudom, hogy tudják azt kivitelezni, hogy lágyan illatozzon, de a szájba ne másszon bele....) Elég nagy adag. Remek ápolás (!!!), könnyű használhatóság. Így télen egy picikét megkeményedik, de még így is kenhető, ha a zsebemben felmelegszík, akkor nem folyós. Tartós,hatékony,és rendkívül barátságos összetevőket tartalmaz. Tényleg, jó ránézni az összetevőkre.
Egy kifogásolható dolgot fedeztem fel, méghozzá a csomagolásban.
Kopik a felirat, a díszítés- ami amúgy nagyon igényes, és jó is volt ránézni, egy hétig.. majd a kabát ér farmersebben csúnyán kopásnak indult... :/

A leírását kiegészíteném egy p-betűvel, és az illatok pontos leírásával ,
mentás-mangós (nagyon érdekel)
vaníliás creme brulée-s (ezt választottam én)
és a citromos mézes.
Az ára pedig kereken 3000 Ft.

A creme brulées amúgy nagyon érdekes illatú, először felkenve vaníliás sütis, aztán érezni azt a kis karamellizált cukor illatot, ami eszembe juttatja a kis desszert aranybarnás tetejét. :) Nagyon kellemes.
Amúgy mindezt nagyon lágyan, nem az a... málnás blistex például, ami, hogyha beszélek ömlik a számból a málnás szörp illat. Nem. Ezt csak én érzem. Csak az enyém. :)

A csomagolást leszámítva ötös. A gyönyörű összetevők miatt nem vonok le pontot.

ELADÓ a mentás-mangós verzió. Sok újdonságot nem nyújt, sem az íze, sem az állaga - bár mintha picit könnyebb lenne, mint a vaníliás.
Egyedül az illata mentolos, de csak nagyon minimálisan, közelről illatolva, amúgy kellemes édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Egy kifogásolható dolgot fedeztem fel, méghozzá a csomagolásban.

A leírását kiegészíteném egy p-betűvel, és az illatok pontos leírásával ,
mentás-mangós (nagyon érdekel)
vaníliás creme brulée-s (ezt választottam én)
és a citromos mézes.
Az ára pedig kereken 3000 Ft.

A csomagolást leszámítva ötös. A gyönyörű összetevők miatt nem vonok le pontot.

vivuss87

2013. február 23.

Én is a vaníliás cream brulée-s változatot választottam. Nagyon finom, enyhe illata van, és pici édeskés íze. Abszolút nem ragad. De én akárhogyan nézegetem, nincs ennek színe, csak enyhe fényt ad, az amúgy fehér krém. Szépen eloszlik az ajkakon, és nem kell félni, hogy rátelepszik, mint más ajak vajak. A lányok a boltban azt mondták, hogy ez nem kimondottam cserepes ajkakra való, csodát ettől ne várjunk. De nagyon jól hidratál. Az ára kicsit borsos, de elnézve az összetevőket, és hogy ÁLLATOKON NEM TESZTEL, naná, hogy jár az 5 csillag:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 23.

bogibooo

2011. december 14.

szerintem az ajakápolók királya! diszkrét színek,nincs kellemetlen illat és utóíz, beszívódik és érezhetően szebbek tőle az ajkak. az ára sem borsos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 14.

Hidratálók: Lanolin, Polyglycerin-3

Kokum fa magjából kivont zsíradék, melyet leginkább emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. A kokumvaj állítólag segít a bőr regenrálódásában, így gyakran használják bőr helyreállító krémekben. Az összetevő gazdag esszenciális (a szervezet számára szükséges, de meg nem termelt) zsírsavakban és E vitaminban. A kokumvaj nem tömíti el a pórusokat, könnyen beszívódik a bőrbe és kellemes állagúvá teszi a krémeket.

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.