Crabtree&Evelyn

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: peregrina, Módosítva: 2013. június 17.

Lelőhely:   online külföldről

Illat: Rejtélyes keveréke a füstös fekete teának, meleg gyömbérnek és fűszereknek, arany indiai magnóliának, valamint az érzéki pacsuli, exotikus fák és „bőrös”jegyeknek.

Kiszerelés: 100 ml

svivko

2014. július 13.

Jót mosolyogtam a leírásom, mivel nem esik szó citrusos jegyekről, holott ez egy erősen citrusjegy alapú illat.
Citrom; narancslevél, és még mandarin is került bele. Egy csodálatos porceláncsészébe töltött fekete teába. Reszeltek bele csöpp gyömbért, frissen őröltek rá rózsaszín borsot, megbolondították sárga virágokkal, pacsulival és bőrkesztyűben fogyasztották. Azt hiszem.
Nessy darabja boldogít, és minden cseppje boldogság ebben a melegben. Ez egy minőségi citrusos kedves "ez-a-parfüm-semmit-nem-akar" illat (Tankcsapda után szabadon), csak mosolyogni mindenkire. Vidám, könnyed,és frissítő illat.
Imádom, ahogy a citrusok savanyúságát, és tolakodását kordában tartják a jegyek.
Tartóssága EDT megnevezéshez méltó 4 órán át illatozik, a testápolója nélkül.

Ha valaki érdekel , miért ez lett a neve; A HB illat felidézi a felfedezetlen szépséget, és az inspirációt, amit a korai brit felfedezők élhettek meg. Az illat elvisz Téged a Himalája szívébe, egy mitikus csapáson át, mely kék pipaccsal van tarkítva. (C&E)
Párja nincs hölgyikéknek ajánlott; kik szabad elméjűek és kalandos lelkületűek.
Hehe, imádom ezeket a kreatív leírásokat.
De attól ez még egy citrusos fekete tea, extra jegyekkel, és gyönyörű antik porceláncsészében tálalva. Nem látok én itt hófödte lankákat... :)

Elfogult ötös.
Viszlát Crabtree! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

Tartóssága EDT megnevezéshez méltó 4 órán át illatozik, a testápolója nélkül.

Párja nincs hölgyikéknek ajánlott; kik szabad elméjűek és kalandos lelkületűek.
Hehe, imádom ezeket a kreatív leírásokat.

Elfogult ötös.
Viszlát Crabtree! <3

Nessy

2014. január 19.

Ugyan a vizsgaidőszakomnak még nincs vége(középszerű joghallgató vagyok...) de megleptem magam egy Himalayan Blue ajándékcsomaggal, hogy tartsam magamban a lelket...és mert akciós volt. Tusfürdő, testápoló, egy 100 grammos kézkrém és ebből a cuki parfümből 30 ml.
Egyszer már kipróbáltam előtte és akkor nagyon tetszett. Sajnos az téli időszakban olyan sokszor fájt a fejem hogy semmilyen parfümöt nem tudtam használni. Szerencsére ilyen szempontból nincs baj ezzel a kis aranyossal. Csak sajnos az illata meglehetősen középszerű és nem tartós. Kicsit talán túl borsos. Összességben megérte, de a én arra számítottam első próba utána hogy kb. ez lesz a signature illatom. Annyira sajnos nem jó...Picit bőrös csak, frissítő, de fűszeres...érdekes lehetne de nem az.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Citral, Cinnamyl Alcohol, Methyl 2-Octynoate

Részletesebb információ a smartskincare-en.