Crazy Rumors

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Mimiti, Módosítva: 2015. szeptember 11.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Ajakápolók

Karácsonyi limitált kiadás

Természetes, vegán, jó minőségű ajakbalzsam sheavajjal, körte és borsmenta ízesítéssel.

4 féle ízváltozatban kapható: Peppermint Twist, Pear & Peppermint, Pineapple & Peppermint, Plum & Peppermint

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.