Crazy Rumors

Ár:   890 Ft   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: Cipriana, az összetevőket feltöltötte: setrof, Módosítva: 2015. június 2.

Kategória:   Ajakápolók

100%-ban természetes és vegán ajakápoló. Jojobaolaj, extra szűz olívaolaj és sheavaj alapú, nem tartalmaz mesterésges színezéket és illatanyagokat, sem tartósítószert!

4 ízben kapható:

• Orange Juice - Narancslé egyenesen az ültetvényekről.
  • Pink Grapefruit Juice - Az édes és a fanyar frissítő keveréke.
  • Lemonade - Savanyú és mégis olyan édes!
  • Limeade - A citrom kistestvére.

Kingucii

2016. április 5.

Én a Pinkpandáról rendeltem a Limeade ízűt. Elsősorban azért akadt meg rajta a szemem,mert vegán, másrészről sheavajat tartalmaz, ami nagyon szépen hidratál,pici fényt ad az ajkaimnak és hihetetlenül finom citrusos illata van.:) Azt,hogy meddig elég, nem tudom, de mindenképp megéri,mivel nem szárít, nem kell kenegetnem állandóan a számat,mint a Labellonál.:)
UPDATE: Azóta eltelt egy kis idő, és esténként ezzel az ajakápolóval kenem a szám. Szépen hidratál, sokat segít! Nagyon meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Gabcica:3

2015. január 3.

Én imádom!!
Amikor először rá beszélt a barátnőm hogy megvegyem hülyeségnek tartottam..de aztán egy héttel már szinte a mániám lett!!!
Komolyan mondom megmagyarázhatatlan hogy milyen jó termék!
Nem szárad ki a szád, véd a hideg ellen, apró sebekre is nagyon jó és ad egy kis fényt és illatot a szájnak! <33

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 3.

Én imádom!!
Komolyan mondom megmagyarázhatatlan hogy milyen jó termék!

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Szójaglicin, melyet a szójababból nyernek ki. A kozmetikumokban a szójaglicint sokféle formában használják (szójabab kivonat, olaj és fehérje.) Paula Begoun szerint a szójabab kivonat hatásos antioxidáns és gyulladáscsökkentő anyag. A szójában található genisteinnek állítólag kollagén termelést elősegítő hatása van, valamint befolyásolja a bőr rugalmasságát és vastagságát is, így egyre többször találkozhatunk a szójababbal és annak különféle formáival anti-aging termékekben.

Néhány állatokon végzett tanulmány szerint a szója tej és más szójabab származékok is védik a bőrt az UVB sugárzás ellen. Van olyan tanulmány is (a Johnson and Johnsontól), ami szerint a szójának hajnövekedés serkentő és pigment folt elleni hatása is van.

Sokan allergiásak a szójára, ezért a szójaglicin-tartalmú termékeket körültekintően kell alkalmazni allergia esetén.