Crazy Rumors

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,2 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. május 21.

Kiszerelés:   4,2 g
Kategória:   Ajakápolók

A bevétel egy részét a Leaping Bubby programnak adományozzák

100%-ban természetes és vegán ajakápoló. Jojobaolaj, extra szűz olívaolaj és sheavaj alapú, nem tartalmaz mesterésges színezéket és illatanyagokat, sem tartósítószert!

Kiszerelés: 4,2 g

Kimi

2017. május 22.

Ez volt az első Crazy Rumors ajakápolóm és imádtam. Nem olyan régen rátaláltam egy külföldi webshopra ahol sokkal, de sokkal jobb áron beszerezhetők ezek a csodák és nem haboztam, rendeltem egy másik fajtát. Az illata tartósan töményen édeskés, ezért nem használtam minden nap csak mikor kedvem volt hozzá. Szívesen költöttem erre a pénzem, mert jó célt szolgál ráadásul minőségben se utolsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

kalmaniki

2015. december 8.

Isteni finom, èdes illata ès íze van, mint egy cukorkának. Átlagosan ápol, de a cserepes ajkakat nem hozza rendbe,így tèlen kevès nekem.
Nagyon drága, ezèrt a teljesítmènyèrt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Nagyon drága, ezèrt a teljesítmènyèrt.

Antioxidánsok: Tocopherol