Creation Lamis

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ginatural, Módosítva: 2019. április 12.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Saranhuone

2020. február 20.

Meghatározhatatlan (legalábbis nekem), finom, fűszeresen édeskés és tartós illat. Van benne valami "selymes". Az eredetit nem szagoltam még, így ahhoz nem tudom hasonlítani de a tavaszi parfümöm ez lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

Ginatural

2019. április 12.

Nagyon különleges, simogató illat. Nem nagyon tudnám semmihez sem hasonlítani. Ami szerintem legjobban jellemzi az a pikánsság!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Lyral, Geraniol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Coumarin, Citral, Eugenol