Creed

Ár:   53 000 Ft és 70 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Norella, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Ár:   53 000 Ft és 70 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fejjegyek: gyömbér, mandarin

Szívjegyek: pacsuli, szantálfa, vetiver

Alapjegyek: mósusz, nyír, sztóraxfa, tonkabab

Ár: 5ml/5000 10ml/9000 , Eladó: Dudor
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előreutalás után posta/foxpost vagy személyes átvétel

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ursus

2020. február 9.

Hát ez egy dög 😍
A férjemnek kerestem új illatokat, amikor belebotlottam. Új Aventus? Hmmm... Az"eredetit" ismerjük, de ez kicsoda?
Nem kell ide feromon, csak ez az illat. Leteszteltem a barátnőimet, hát kitágultak a pupillák. Szóval uraim, lehet hogy Nálatok nem arat osztatlan sikert, de a hölgyeknél... 😏

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 9.

Hát ez egy dög 😍

Dankov

2019. június 28.

Számomra sajnos csalódás. Lehet azért mert túl sokat vártam. A nyitása egy nagyon zöld, citrusos, könnyed nyitás, az aventus alapillatával, viszont gyümölcsök nélkül. A leszáradása után pedig egy vetiveres, musk-os, szerintem nagyon gyenge illat marad. Az igazat megvallva nagyon sokszor futottam bele borzalmas Aventus batchek-be, de azt kell mondanom, hogy nem fogok áttérni az öreg fekete dobozos császárra erre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 28.

n4nom4n

2019. június 25.

Én, mint abszolút Aventus rajongó és használó azt kell, hogy mondjam rosszabra számítottam
Ezt inkább valami nyáriassabb névvel illettem volna, mert inkább ezt rakom fel ha meleg az idő...
Szóval nálam bejött a dolog...
(ma kaptam meg úgyhogy ezek az első benyomások...)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 25.

Szóval nálam bejött a dolog...
(ma kaptam meg úgyhogy ezek az első benyomások...)

Lapo

2019. június 3.

Optimista, de ugyanakkor picit kétkedő várakozás előzte meg a próbát és azt kell, hogy mondjam, a nemzetközi oldalakon jelzett végtelen megosztó értékelések csak tovább fokozták az izgalmakat részemről..

Egyrészt maximálisan megértem, ha valaki már attól frászt kap, hogy egy ilyen sikert megélt alapillatból kiadnak egy elcsépelt nevű, de a legkevésbé sem kreatív illatot sejtető "Cologne" változatot, az "utóhullám" meglovagolásaként akár (csak) üzleti célból. Nyilvánvaló, hogy ez is benne van..butaság lenne egy nyereségorientált cégtől ha kihagyna egy ilyen óriási ziccert, hiszen ha csak fele akkora siker lesz mint az alap illat, akkor is szép summát tudhat majd magáénak a Creed ebből a változatból is. Mindenesetre azt gondolom, sokan, bármi nemű próba nélkül, már a parfüm nemzetközi oldalra történő regisztrációját követően dobtak rá egy "dislike"-ot..

Másrészt, azok számára akik szeretik az alapillatot és próbálták a Cologne változatot, nehezen gondolom, hogy csalódást okozott volna. Véleményem szerint egy nagyon korrekt, nyilvánvalóan frissebb, légiesebb, könnyedebb, kifújást követően citrusosabb, nyáriasabb változat, természetesen (árához mérten elvárható) elképesztő minőségben és természetességben. Az utóbbi időkben kiadott végtelenül gyümölcsös (és kevésbé kedvelt) Aventus batch-ek után, érezhető a leszáradásában némi (mára már) nosztalgikus és sokak által keresett akkord az anno kiadott első szériás Aventus batch-eket megidézve.

Aki egy teljesen új illatot vár, csalódni fog..de szerintem számottevő létjogosultsága van. Bőven hoz annyi új színt az Aventus kedvelők táborába, ami minimum elvárható egy ilyen új változattól.
A hatósugara csodás és az olvasott véleményekkel ellentétben tartósság szempontjából sem kell szégyenkeznie.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 3.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Salicylate