Creed

Ár:   40 290 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Piri11, Módosítva: 2015. december 7.

Ár:   40 290 Ft
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fej: bergamott

Szív: írisz, rózsa

Alap: ámbra

Creed Fantasia De Fleurs EDP FÚJÓS
Ár: 5 ml 2500 Ft, 10 ml 4800 Ft , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

noisette

2016. január 15.

Muszáj vagyok írni róla még úgy is, hogy rajtam nem működik...

Sissy császárné gyönyörű, hosszú hajzuhatagát illatosította ugyanezzel a parfümmel; a Creed ház az ő részére alkotta 1862-ben. Szinte látom magam előtt az akkori világ legszebb Nőjét ebbe az illatba burkolózva. Nagyon mély, tekintélyt parancsoló, én leginkább az ámbrát érzem ki belőle, amely bizony itt eredeti. Döbbenetes, mennyivel egyénibb, mellbevágóbb, mint az illatjegy szintetikus utánzatai. Kendőzetlen, könyörtelen és magával ragadó. A rózsa mélyíti még tovább, a bergamott és az írisz pedig észrevétlenül simul ebbe az alapba, szinte csak egy lehellet, varázslatos.

De. Számomra olyan, mintha egy zenekar üres akkordot szólaltatna meg. Hiányzik valami. Valami poros, száraz, füstös részlet, ami belesimítja a bőrömbe és az aurámmá tenné ezt az amúgy mély, sötétben megbúvó lényt. Nem tudom megmagyarázni, nem jön elő, nem érzem a zenéjét:( Sajnálom, mert nagyon vágytam rá, és irigylem azokat, akiknek megmutatja magát. Ennek ellenére természetesen 5*:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

Muszáj vagyok írni róla még úgy is, hogy rajtam nem működik...

Piri11

2015. december 14.

Galagonyanyának teljesen igaza van. Ez egy csodálatos illat, igaz rajtam az ámbra intenzíven érződik az első fél órában, de utána nagyon finom, nagyon elegáns virágillatba burkolja a viselőjét. Ehhez az illathoz azonban megfelelő stílus is szükségeltetik. Sajnos én 3 gyerek mellett, állandóan rohanásban nem tudom őt viselni. Tudom, hogy nagyon furán hangzik, mert korábban mindig ferde szemmel néztem azokra akik ilyet írtak, de ezzel az illattal rá kellett jönnöm, hogy igenis vannak olyan illatok, amit megfelelő módon és megfelelő öltözékkel lehet csak szépen viselni. Nagyon fájó szívvel de megválok tőle :( Egy kis mennyiséget azért kivettem belőle, hogy emlékezni tudjak rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. december 14.

galagonyanya

2015. december 10.

Amikor még az enyém volt ő, a Creed illatok királynője, lusta voltam ide feltölteni. Most hogy Piri "megörökölte" tőlem, és azon nyomban feltöltötte, nem vagyok rest elsőkênt vêleményezni. Szépséges, elegáns, klasszikusan nőies. Mély, ámbràs rózsaillat, íriszfátyollal. Tiszta, gyengéd, érzelmes, mentes mindenféle sallangtól és divathóborttól. Az általam ismert Creed parfümök közül magasan a legjobb, a Love in White a nyomába sem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Isoeugenol, Limonene, Linalool, Lyral