Creed

Ár:   33 800 Ft és 54 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2018. június 7.

Ár:   33 800 Ft és 54 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ez volt az első CREED illat, amely nem Franciaországban, hanem a tengerentúlon debütált.

Fejjegy: narancs

Szívjegyek: írisz, jázmin, magnólia, nárcisz, rizs, rózsa

Alapjegyek: ámbra, szantálfa, vanília

Creed Love In White (több illat is egyben)
Ár: 4000Ft , Eladó: Picur81
Állapot: Lásd a leírásban , Helyszín: Érd, fizetés: postán maradó ajánlot, személyes átvétel

henicatt

2021. március 23.

Nagyon tetszik ez az illat! Pár ml próbához volt szerencsém, és azóta folyton az eszemben jár, nagyon szeretnék belőle egy üveggel. Tisztaság, frissesség, ápoltság - ezek jutnak róla eszembe.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 23.

vadbarack

2020. október 18.

Szintén 5 ml próba érkezett hozzám, ajánlás útján, hogy na majd csak lássam meg milyen jó. Ez volt az első niche parfüm amit kaptam, előtte sosem volt ilyenem. Apró adalék: a brutál, bőrös, csíkhúzós fülled dög illatokat nem tudom magamon elviselni,viszont a tartósság fontos szempont. Ez az illat is inkább tiszta, mégis friss és élénk, mandarint is érzek benne a gyorsan megbontott mikulás csomagból,később lepuhul de még akkor is tart, ekkor éreztem benne valami fehér virágos- rizses hatást. Visszafogott de van benne valami élénk, vidám kitörni akarás, nem hivalkodó, de mégis észrevehető és egyedi ,teljesen beleszerettem. Télen és tavasszal nekem is jobban működik, jobban passzol.Állítólag Michelle Obama is nagyon bírja, de nyilván nem ez volt a választás fő szempontja :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 18.

Lillla31

2020. június 24.

Abszolút szerelem nyárra. Első felfújásra Fabulon naptej illata van, visszarepített a gyerekkori Balaton partra egy pillanat alatt. Tetszik a harsány, hűvös nyitány, de a vaníliás, rízses leszáradásért is odavagyok. A parfüm különböző stációin látszik, mennyire igényesen és szépen megformált illat. Semmi disszonancia nincs benne, szép kerek egészet alkot. Egy olyan illat, ami nagyon rendben van. Nem erőlködik, nem akar kitűnni, a maga visszafogott módján létezik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

TallodiZsofi

2020. június 15.

Számomra ez egy kifinomult, nagyon összetett illat, sok stációval. Narancsos-fanyar-keserű nyitány. Aztán valami picit édes-picit megfoghatatlan nyers illat-ez a maszkulin rizs illat. Picit szantálos is. Aztán jön az édes-vaníliás-fahéjas tejberizs illat, ami átevez a viragoskertbe. Nárcisz, jázmin, magnólia, háttérben a tejberizzsel, de már a diétás, cukormentes verzióval. Ennyi illatjegyet ritkán tud elkülöníteni az orrom, de itt piramisként jelennek meg. Téli-tavaszi illat, semmiképpen nem nyári. Elegáns, de nem nagyestélyis. Hétköznapokra is tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 15.

Gigike

2020. január 21.

Már megint az üveg... És a jó vélemények... SOHA többet!!!
Engem az sose érdekelt mennyibe kerül valami, inkább az illat az ami döntő nálam, de ez...
Te jó ég... Ezzel a szaggal vallatni lehetne...
Kőkemény muskátli szag... Semmi nárcisz, jázmin vagy rózsa nincs benne... Semmi...
Gyönyörű üveg, pocsék illat. Rettentő...
És ráadásul lemoshatatlan! Ha valakinek ez tetszik akkor csak jól jár vele :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 21.

Már megint az üveg... És a jó vélemények... SOHA többet!!!
Te jó ég... Ezzel a szaggal vallatni lehetne...
Gyönyörű üveg, pocsék illat. Rettentő...
És ráadásul lemoshatatlan! Ha valakinek ez tetszik akkor csak jól jár vele :)

melike_0817

2020. január 18.

Nálam ő mindig pengeélen táncol, a szeretem-nem szeretem között. Le kell szögezni, hogy egy csodaszép, fehérvirágos illat, ami hihetetlenül tartós és számomra egyedi is, nem találkoztam még hasonlóval. A rizs jegyet például ebben a parfümben éreztem először - egyrészt szerintem ez ad neki egy kis csavart, másrészt pedig ezt nem bírja az orrom sem :D Nagyon szerettem volna szeretni, de minden alkalommal, amikor megszagolom, szúrja az orromat a rizs. A másik gondom vele, hogy, habár tudom, butaság egyes illatokat a viselőjének megjelenése alapján bekategorizálni, nekem ő az én 30 éves, sokszor inkább kényelmes ruhákat viselő énemnek meglehetősen "komoly" és elegáns, így én (rizs ide vagy oda) valószínű csak alkalmakkor tudtam volna viselni. Mindez nem von le sokat nálam az értékéből, szerintem szép illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

tiffanyriti

2019. november 1.

Nagyon nőis, finom virágillat, nem édes, nem hivalkodó, mégis aki a közelembe van még napközben is érzi rajtam. Valóban friss tisztaságillat, virágillattal, nekem nem sablonos, inkább különleges, szeretem hogy nem tömeg illat. Való igaz, nem olcsó, sajnos. nyáron kezdem el használni, periódikusan felváltva a Montale parfümömmel. Mikor olyan nagyon lágy, nőies hangulatom van, olyan mikor puha és selymes ruhába bujsz, és igazi nőnek érzed magad, na én akkor viselem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

Tiziana

2019. szeptember 29.

Love in white:leginkább esküvőre szánt illatnak gondolnám...bár tealevél nem szerepel sehol,
mégis az első kifújásnál azonnal egy finom naranccsal ízesített tea illata ugrott be.Gyümölcsös a kezdés,
mondhatni ártatlan.Rajtam tartós, nem illan el sőt...egy idő után a virágok mellett előjön egy zavaró, már-már szúrós illat,
innentől kezdve már nem kedvelem annyira.Ha az esküvői hasonlatnál maradunk, ez a menyasszony nem annyira
ártatlanka, csak első szippantásra. Van valami kemény, és nagyon eltökélt ebben az illatban.Tiszta, ez igaz,
de úgy, amikor a tisztaság nem csak a mosást jelenti,hanem a keményre fehérített, szigorúan egyformára hajtogatott,
rendmániás polc rendezgetést.
Ellentmondást nem tűrően mosolyog,"kedves" de ne próbálj vele ujjat húzni, mert megbánod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

rendmániás polc rendezgetést.

sammy

2019. szeptember 5.

A Neroliban "tisztaság" (pézsmás) illatokat mutattak nekem, a hatból ez volt az első, amit kicsuktam, nem ezt vártam. Krémet és puhaságot egyáltalán nem éreztem, éles, bántó szúrást inkább. Több virágos illatot sem tudok elfogadni, biztos, hogy nem az írisz és nem a rózsa zavart, nem tudom melyik másikat éreztem ki, amivel engem üldözni lehetne. Jó lenne pedig tudni mit kerüljek még a pacsuli mellett. Ez egyéni izlésficam, ezért nem is akarom totál lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

muvesz

2019. augusztus 21.

Imádom! Újravettem, ha lehetne, minden nap minden szakaszában ezt viselném. S persze viselem is amikor csak lehet. (De inkább tavaszi-nyári illat) nem nagyon szoktam értékeléseket írogatni, de amikor megláttam, hogy ezt a csodát így lehúzták, hát elnézést kérek... Olyan nő vagyok, aki imádja és éli a minőséget minden téren. Azt gondolom, ez NEM tömegcikk, tudni kell viselni. Letisztult az illat, felerősíti a finom nőiességet, de bele kell hogy illeszkedjen egyfajta stílusba, nekem ez a világos kosztümös, csipkeruhás illat, amit konferenciákon hordok, ha azt szeretném hogy mindenki megkedveljen és könnyedén elfogadjon. Rajtam a rizspor, a rózsa és a jázmin érződik leginkább, az emberek szeretnek a közelemben lenni és megdicsérnek, hogy milyen jó illatom van, kérik hogy áruljam el, mi ez? :) Kívánom, hogy soha ne hagyjanak fel a gyártásával. ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral, Methyl 2-Octynoate, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone