Creed

Ár:   33 800 Ft és 54 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amanda, az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2018. június 7.

Ár:   33 800 Ft és 54 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 75 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Ez volt az első CREED illat, amely nem Franciaországban, hanem a tengerentúlon debütált.

Fejjegy: narancs

Szívjegyek: írisz, jázmin, magnólia, nárcisz, rizs, rózsa

Alapjegyek: ámbra, szantálfa, vanília

Ár: 700+pk , Eladó: Zdorci
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Dunaharaszti, fizetés: Fizetés banki utalással. Postán vagy csomagautomatába küldöm. Személyes átvétel Dunaharasztin
Creed Love In White fújós
Ár: 7000 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml., Helyszín: --, fizetés: Előre utalás,ajánlott postán maradó
tiffanyriti

2019. november 1.

Nagyon nőis, finom virágillat, nem édes, nem hivalkodó, mégis aki a közelembe van még napközben is érzi rajtam. Valóban friss tisztaságillat, virágillattal, nekem nem sablonos, inkább különleges, szeretem hogy nem tömeg illat. Való igaz, nem olcsó, sajnos. nyáron kezdem el használni, periódikusan felváltva a Montale parfümömmel. Mikor olyan nagyon lágy, nőies hangulatom van, olyan mikor puha és selymes ruhába bujsz, és igazi nőnek érzed magad, na én akkor viselem,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 1.

legallybrunette

2019. október 2.

Megpróbáltam vele barátságot kötni, mert alapvetően vonzódom a fehérvirágos illatokhoz, csak nagyon kevés fajta az, ami valóban be is jön. A legtöbbtől megfájdul a fejem valamiért. Sajnos ennél is jött a fejfájás. Csak legalább megértettem volna, hogy mit esznek úgy rajta... De nem sikerült. Szerintem nagyobb a körítés meg a hype, mint amit ez az illat ennyi pénzért produkál. "Zavaró, már-már szúrós", ahogyan előttem írták. Trussardi Donna, Omnia Cristalline és társai semmivel sem rosszabbak elfogadható áron, sőt, ha ingyen kínálgatnák őket, akkor sem a Creedet választanám.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 2.

Tiziana

2019. szeptember 29.

Love in white:leginkább esküvőre szánt illatnak gondolnám...bár tealevél nem szerepel sehol,
mégis az első kifújásnál azonnal egy finom naranccsal ízesített tea illata ugrott be.Gyümölcsös a kezdés,
mondhatni ártatlan.Rajtam tartós, nem illan el sőt...egy idő után a virágok mellett előjön egy zavaró, már-már szúrós illat,
innentől kezdve már nem kedvelem annyira.Ha az esküvői hasonlatnál maradunk, ez a menyasszony nem annyira
ártatlanka, csak első szippantásra. Van valami kemény, és nagyon eltökélt ebben az illatban.Tiszta, ez igaz,
de úgy, amikor a tisztaság nem csak a mosást jelenti,hanem a keményre fehérített, szigorúan egyformára hajtogatott,
rendmániás polc rendezgetést.
Ellentmondást nem tűrően mosolyog,"kedves" de ne próbálj vele ujjat húzni, mert megbánod.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

rendmániás polc rendezgetést.

sammy

2019. szeptember 5.

A Neroliban "tisztaság" (pézsmás) illatokat mutattak nekem, a hatból ez volt az első, amit kicsuktam, nem ezt vártam. Krémet és puhaságot egyáltalán nem éreztem, éles, bántó szúrást inkább. Több virágos illatot sem tudok elfogadni, biztos, hogy nem az írisz és nem a rózsa zavart, nem tudom melyik másikat éreztem ki, amivel engem üldözni lehetne. Jó lenne pedig tudni mit kerüljek még a pacsuli mellett. Ez egyéni izlésficam, ezért nem is akarom totál lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

muvesz

2019. augusztus 21.

Imádom! Újravettem, ha lehetne, minden nap minden szakaszában ezt viselném. S persze viselem is amikor csak lehet. (De inkább tavaszi-nyári illat) nem nagyon szoktam értékeléseket írogatni, de amikor megláttam, hogy ezt a csodát így lehúzták, hát elnézést kérek... Olyan nő vagyok, aki imádja és éli a minőséget minden téren. Azt gondolom, ez NEM tömegcikk, tudni kell viselni. Letisztult az illat, felerősíti a finom nőiességet, de bele kell hogy illeszkedjen egyfajta stílusba, nekem ez a világos kosztümös, csipkeruhás illat, amit konferenciákon hordok, ha azt szeretném hogy mindenki megkedveljen és könnyedén elfogadjon. Rajtam a rizspor, a rózsa és a jázmin érződik leginkább, az emberek szeretnek a közelemben lenni és megdicsérnek, hogy milyen jó illatom van, kérik hogy áruljam el, mi ez? :) Kívánom, hogy soha ne hagyjanak fel a gyártásával. ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 21.

LocseiZsuzsanna

2019. július 26.

Édes, virágos és meglepően tartós. Azt mondanám, hogy egy érett illat, egy hölgynek, aki szeret fehér ruhát viselni. Szépnek találom, tele gazdag, valódi virágokkal, amit az orrom nem tud leírni (melyik). Szeretem, de azt hiszem, hogy nem vagyok elég idős hozzá, elképzelek egy idősebb hölgyet, egy fiatalos, energikus, még mindig friss nagymamát az 50-60-as éveiben, mindig mosolyogva, tele szeretettel, jó reménnyel és pozitív hangulattal, aki játszik az unokáival anélkül, hogy aggódnia kellene az életről, akinek stílusa van, de nem túl bonyolult. A "Love in White" név egy telitalálat, az illatról a tisztaság, a fehér szín és a meleg érzelmek jutnak eszembe. Nagy üveg ígéretes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 26.

Marcsi66

2019. május 31.

Jócskán alul értékelt szerintem,és nem ő az egyedüli aki itt így járt,,,,én nagyon ajánlom a mintát,minden esetben,Vannak olyan parfümök,ízléstől,kortól,meg minden mástól függetlenül,h nem lehet "fogást" találni,nincs mibe belekötni,hacsak nem magunkba,..Egy egész életen át kísérhet az illata,valamit visszalop hozzánk,azt a korszakot idézi fel nekem leginkább,,,ártatlan,őszinte,a szelleme patyolat,még hibát nem ejtett,sem magában,sem másokban.
Menyasszonyt is kísérhet az oltárhoz,alkalmi de hétköznapok boldogsága is.Rajtam ez inkább citrusos virágos,majd porszerű,de nem száraz,a leszáradás hozza ezt a frissen kaszált fű érzetet,,elképesztő h milyen szabadon szárnyal a szépsége,Kihagyni nem érdemes,luxus-komfort,szuper tartóssággal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 31.

Andi0415

2019. március 1.

Abszolút nem gondolnék „bóvli” embernek, „tartás nélküli" nőnek senkit, mert nem fúj magára minden rózsás gyantás füstös nehézgázt kizárólag a drágasága miatt...
Ebben a parfümben sem fogott meg a nagy hype, amivel a cukipofa arisztokrácia kezeli.
Az illat amit viselünk legyen nekünk kellemes, ne idegeneknek elég elit.
A villamos is van olyan, mint a béjemvé...
De ez a parfüm kötelező darab lett nekem. Semmit sem érzek first ladykből, sem eleganciából, hálistennek nem a leírásokat érzem rajta, meg sem próbáltam volna, ha nem kapok egy kis mintát ajándékba. Egye fene, kipróbáltam.
Frissen tépett fű, kevéske virág, háttérben talán vaníliával, enyhe citrusos valamivel, csodálatos illat. Egész nap érezni, kicsit drága mulatság munkahelyre használni, de bent lenni egész nap... és amikor fel-felbukkan az illata, a szabadban érzed magad... akkor érdemes felfújni magadra, bárhová mész. Felszálltam vele egy tömegközlekedési járműre, és láss csodát nem gyulladtam meg, csak úgy otthon befújtam magam pólóban és nem kérte, hogy csipkét vegyek fel selyemmel.
A jó parfümöt nem tudni kell viselni (az kényszer), hanem öröm viselni.
Nem mindegy.
💖

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 1.

Az illat amit viselünk legyen nekünk kellemes, ne idegeneknek elég elit.
A villamos is van olyan, mint a béjemvé...
A jó parfümöt nem tudni kell viselni (az kényszer), hanem öröm viselni.
Nem mindegy.
💖

Phoenix19

2018. december 26.

Az összetevő lista keltette fel az érdeklődésem, kiváncsi voltam milyen lehet parfüm illatjegyként a rizs. Nagyon kellemes, rizsporszerű illata van, de nem púderesen, inkább csak porszerűen. Burya nagyon jól leírta a rizs jellegét, teljesen egyetértek, ugyanígy érzem. Maga az illat összességében egy harmonikus, üde, enyhén virágos, nyárias, pozitív kisugárzású, bájos, tiszta, ártatlan. A magnólia és a rizs érezhető leginkább. Az üveg és a névválasztás tökéletesen passzol az illathoz, valóban egy hófehér illat. Grace Kelly-t juttatja eszembe, gyönyörű, elegáns és arisztokratikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 26.

Fanika

2018. július 16.

Csodás összhangja ez virágoknak, friss, zöld erdőnek, citrusoknak és vaníliának. Leszáradáskor kissé fanyar, tehát aki az édes-szörpös illatokat szereti, ebben csalódni fog. Összességében nőiességet, tisztaságot és eleganciát sugároz, viselni tudni kell. Én nagyon szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 16.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral, Methyl 2-Octynoate, Hydroxycitronellal, Geraniol, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone