Creed

Ár:   31 000 Ft, 51 000 Ft és 58 400 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml és 120 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Musil, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2018. április 26.

Ár:   31 000 Ft, 51 000 Ft és 58 400 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 75 ml és 120 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A Silver Mountain Water – mely a mesterparfümőr, Olivier Creed személyes kedvence – a svájci Alpok szikrázó, élénk hegyi patakjait idézi. A síbajnok Mr. Creed gyakran piheni ki magát ebben a tiszta és romlatlan környezetben. A parfüm üvege olya, akár egy svájci hegycsúcs szűz hóval a tetején, a kupak pedig mint egy ezüstösen csillogó hegyi patak. A Silver Mountain Water maga az üdítő luxus és tisztaság egy üvegben.

Ár: 3500 Ft, 5800 Ft , Eladó: zoszt
Állapot: 5ml, 10ml fújós üvegcse, Helyszín: Bp. XI. ker, XII. ker, XIII. ker, XXII. ker, Budaörs, fizetés: Személyes átvétel. Előre utalás után posta, foxpost lehetséges, a postaköltség a vevőt terheli.

Rhodesian Ridgeback

2019. január 26.

Ez egy viszonylag hosszantartó (kb. 8 óra), kellemes, könnyed, légies illatcsoda, de nem az erős fajtából, minimális hatótávval. Szóval, aki egy ütős, erős illatot vár, az csalódni fog. Hidegben, illetve 20 fok alatt szerintem nem is működik igazán. Szerintem ez az egyik legjobb Creed alkotás, mert sokoldalúbb, mint a Millesime Imperial, sokkal különlegesebb, mint a Himalaya, de nem olyan népszerű, mint az Aventus. Érdekes, mert kifújásnál inkább nőiesnek mondanám, de a leszáradás után az egyik legjobb férfi illat, amit valaha éreztem. Ügyesen meg lett alkotva.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 26.

Melion

2018. október 24.

Imádom ezt az illatot! A Creed illatok között, szerintem a legjobb. Nőn is, férfin is el tudom képzelni. Olyan mint egy hűvös, tiszta hegyi levegő. Áhh imádom ❤️

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

eveartstar

2018. július 31.

Friss sportos tucat illat férfiaknak, de semmi olyan egyedi vonás nincs benne, amiről egyből beugrana hogy ez egy creed illat....
Ha telik egy luxi cabrióra a többi mellé a garázsba, akkor megveheted ezt is...végül is akkor már tök mindegy hány forintot szórsz el parfümre a hónod alá...
Addig meg használj mondjuk Adidast..azok között vannak ettől sokkal jobbak is, és ugyanígy használhatod négyévszakosan. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 31.

Laci

2016. augusztus 23.

Na jövök felpontozni. :-) Egyszerűen imádom ezt az illatot. Annyira friss, tiszta, nekem különleges aromája van, megfelelő bőrön csodává tud alakulni. Nem csodálom, hogy Olivier kedvence, egy igazi tájfesfő illatot alkotott, a történet nagyon találó. Csobogó jéghideg hegyi patak, ropogós hó, olvadozó gleccserek, hósipkás hegycsúcsok, ezt mind érzem, a minőség pedig kifogástalan. El tudom képzelni minden évszakban. Mikor használtam annyi kérdést kaptam, mi ez a tiszta, luxus illat. Megrendeltem Rasasi hasonmását, mivel sok jót olvastam róla, ma jött meg, jelentem csodálatos, a termék feltöltés alatt. Gyakorlatilag ezt tudnám hozzá is írni, minimális eltérések vannak. A Creed természetesebb egy picikét, cserébe a Rasasi tartósabb, projekciója erősebb. Számomra 5 csillag, nem tudok kevesebbet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 23.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Methyl 2-Octynoate, Limonene, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Butylphenyl Methylpropional, Alpha-Isomethyl Ionone, Farnesol, Linalool

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.