Creed

Ár:   98 000 Ft és 156 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   250 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ancsa7219, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. augusztus 28.

Ár:   98 000 Ft és 156 000 Ft
Kiszerelés:   250 ml és 75 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Illatösszetevők: bourbon vanilia, tonkabab, citrom, pézsma, bergamott, vaníliás orchidea

Fújósok, Creed Sublime Vanille
Ár: lásd a leírásban , Eladó: Ritalinka
Állapot: új, frissen fújva, Helyszín: Budaörs, fizetés: posta, Foxpost, személyes átvétel Budaörs, időnként Bp.
Creed Sublime Vanille vintage
Ár: 7300 , Eladó: Fapapucs
Állapot: Alig használt! Képen látható hiánnyal. , Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom + postáért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Milka71

2021. április 22.

Megérkezett a mintácskám, 2 fújás a csuklómra és várom a csodát... A csodából csalódás lett. Rajtam egyáltalán nem működik. Kifújáskor szintetikus citrom “illat”, aztán előjön egy kis bourbon, de a műanyag citrom még mindig ott van. A tartósságáról meg jobb nem is beszélni. Sajnálom, de ez csak 1 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 22.

misspeterpan

2021. március 26.

Nos, első próbálásra nem értettem, hogy mi ez a nagy felhajtás miatta. Aztán nem tudom mi történt, a második illatolás után már IMÁDTAM. Csak az ára ne lenne ennyire elrugaszkodott...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Tiziana

2019. szeptember 29.

Háát, ez annyira Sublime, mintha ott sem lenne! Édes citromos vanília (süti) illat,
amit egyébként nagyon szeretek, de egy ilyen PARFÜM-től mást, és sokkal többet várok.
És ez az ár!!! számomra értelmezhetetlen, egy másik univerzum.Leginkább Shalimar Souffle de Parfum-jére
hasonlít, vagy még inkább a Souffle de Lumiére-re bár az, ennél sokkal citromosabb.
Az igazsághoz tartozik hogy a Creed előbb született 6 évvel, a Guerlain ház nagyon megirigyelt valamit...
nem tudom mit, mert attól függetlenül hogy kellemes, mint parfüm egyszerűen nem működik.
Nem teszi a dolgát. Sillage-a nincs,és max. 15 perc alatt eltűnik a bőrről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

Nem teszi a dolgát. Sillage-a nincs,és max. 15 perc alatt eltűnik a bőrről.

Pamador

2019. május 15.

Hááát. Nem is tudom... Nagyon tetszik is , meg nem is. Azt gondolom, hogy ilyen összegért valahol egy kicsit blöff. Első percben valamire nagyon emlékeztetett. Rájöttem. Shalimar citrommal. Aztán szelídült, egy végtelenül kedves citromos álomtorta érzés kerített hatalmába. Végülis a citromtortát nagyjából mindenki szereti, a szőkéket is (melírom van) úgyhogy nagy baj nem lehet belőle. De az ára azért nagyon pimasz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

oaxaca

2019. március 26.

Szerintem ennek van valami drogériás dupe-ja, mivel ez 100%ban a 80 éves nagymamám signature illata. Sajnos emiatt, nekem ez nagyon “öreges” illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

mglilla

2017. december 12.

Megunhatatlan , az első pillanattól kezdve imádom , sajnos csak 10ml fújós birtokosa vagyok, ha elfogy biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Norella

2017. augusztus 16.

Legelviselhetőbb vanília illat amit eddig éreztem , kortól ,évszaktól ,alkalomtól független illat .Megunhatatlan, örök darab !!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

Anne74

2016. december 16.

Kiszámíthatatlan vagyok illatok területén... Képes vagyok hosszú pillanatokat elidőzni, hogy aznap melyik illatot viseljem, vagy épp egy vacsorához mit viseljek. Tudom, hogy az illat öltöztet. S nagyon fontos, hogy mikor mit.
Néha ragaszkodom, hogy szinte észrevétlen legyen s máskor pedig a legkülönlegesebbekhez nyúlok.
Nos a Credd eme illata az amelyik rendkívül elegánsan kiemel a tömegből. Összetéveszthetetlen.
Fehér kézzel készített csipkeruha volt rajtam egy eseményen...s tudtam ezt az illatot szeretném viselni... A legtökéletesebb választás volt...

Nagyon finom, nagyon kellemes és különleges illat.

A párom az est közben megfogadta, hogy beszerezz nekem plusz üvegecskét ebből az illatból, mert ennek mindig kéznél kell lennie.
Nos egy cseppet sem bántam ezt az ígéretét... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 16.

Nagyon finom, nagyon kellemes és különleges illat.

Nos egy cseppet sem bántam ezt az ígéretét... :)

Nina29

2016. július 26.

Mit is lehetne rád írni,nagyon finom citrusos-vanilia rajtam...imádok mindent ami ilyesmi illat. Nagyon tetszik de az ára miatt nem fogom megvenni...sajnos nagyon szépen bevan árazva. Tartósnak se mondanám. Pedig olyan szép is lenne ha egész nap ő kisérne. Illata nagyon ismerős,éreztem már..de nem tudom melyik parfümre hasonlít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 26.

Aimet

2016. július 2.

annyira finom, puha, lágy vaníliás illat kis citrommal hogy csak na .ajánlom mindenkinek aki igazán mesteri kompozícióban szeretné érezni a vaníliás-citromos illatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 2.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Coumarin, Citral