Crest

Ár:   20 000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   40 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szluca, Módosítva: 2015. május 6.

Ár:   20 000 Ft
Kiszerelés:   40 db
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Crest 3D White Professional Effects fogfehérítő az Advanced Seal technológiával is rendelkezik, amelynek köszönhetően erősen tart a fogakon és nem csúszkál, ezért a matrica applikálása közben alatt akár ehet, ihat, vagy zuhanyozhat is.

A Crest fogfehérítő matricák a fogorvosok által a professzionális fogfehérítés során használt összetevőkön alapulnak. A fogfehérítés ezekkel a matricákkal ugyanolyan vagy jobb, mint a lézeres fogfehérítés, ami akár 500,- dollárba is kerülhet a fogorvosnál. A Crest matricák klinikailag teszteltek és nem károsítják a fogzománcot, használatuk abszolút kockázatmentes, ráadásul a fehérítés egyszerűen, fokozatosan megy végbe az otthona kényelmében.

Használat: napi 30 perc, 20 napon keresztül

Tekka

2019. szeptember 19.

Én másfél év alatt amióta rátaláltam, most járok talán a második doboz felénél. Nem rendszeresen használom, csak néha amikor eszembe jut vagy olyan alkalom van, de azt hiszem látványosan fehérít, mert már többen is kérdezték hogy mit csináltam a fogaimmal. Főleg persze közvetlenül azokban a napokban, miután használtam, szerintem ahhoz hogy hosszú távon szembe tűnő legyen az eredmény, gyakrabban kéne használni, de mivel olvasni hogy ez erős cucc stb, és nem akarom érzékennyé tenni a fogaimat, így nem kísérletezek. A használata amúgy nagyon egyszerű, tényleg nem csúszkál, azt hiszem mintha elvileg enni-inni is lehetne a használata közben, de én azt nem szoktam azért. Mellékhatást nem tapasztaltam, szerencsére bírják a fogaim, de ezért is nem használom gyakrabban. Meg igazából szerintem felesleges is lenne mondjuk heti szinten, szinten tartásra tökéletes, és összességében nagyon jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

amygdala0131

2019. április 7.

Ez az egyetlen fogfehérítő termék, ami valóban kifehérítette a fogaimat. Első alkalommal kb 5-6 napon át minden este feltettem egyet, elég jól bírta a felső fogsorom, de az alsón egyáltalán nem tudtam használni, mert már 10 perc után rettenetesen fájtak a fogaim. Már ez a pár alkalom is sokat használt, és ez után hetente 2x használtam a tapaszokat. Nagyon szép eredményt lehet vele elérni, de tény, hogy nem mindnki fogsora bírja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

Alice83

2019. március 19.

Nagyon szépen fehérít..a leírás nem hazudik alig jön le a fogamról előtte szépen nyálmentesíteni kell a fogakat..érzékenyít igaz de a legkevésbé amit eddig használtam..én szintfenetartásra ajánlom..ára szerintem horror ha összevetjük azzal h az alsó fogsorra való tapasz nagyon rövidke..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

szederke

2018. október 29.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 29.

JuditTTT

2018. szeptember 28.

Kb. másfél, két éve használom, nem leírásnak megfelelően. Nem dobálom a fogamra egymás utáni napon, mert attól kikészülne.
Kis gyorstalpaló fogfehérítés ügyben. rendelői fogfehérítésre jártam kerek 3 hónapon keresztül (!) Nagyon ellenálló a fogam, nincs nagyon besárgulva, vigyázok rájuk, nem iszok alkoholt, tea után fogmosás, szinte csak víz, amit bejuttatok folyadékban, így van egy adott színe a fogaimnak, ami sárgás. Az orvos azt mondta, h. ilyen lehet a csontszínem. Az volt az alapvető probléma, h. egyik- másik sárgább volt, mint a többi. Ilyen össze- vissza színezetűek. Ezt szerettem volna egységesíteni. A legerősebb létező fehérítőt tette rá, külön kellett rendelni, 2-3 hetente mentem egy órás kezelésre... képzelheted. Nos, ettől szuper fehér fogakat várna az ember, de legalábbis vmi hatást, ami elmaradt. A fogam, kb. egy árnyalattal lett fehérebb, a frontális, amelyik kimondottan sárgább volt a mellette lévőnél nem sokat javult színügyileg. A kezelés nyilván érzékenységet okoz, a fehérítő anyag kiszívja a nedvességet a fogból, ezért fáj. Dehidratált lesz tőle. Ezért nem is szabad egymás utáni napokon fehéríteni. Az enyémek eléggé jól bírták, de kb. ennyi. Utólag, a rákövetkező fél év és Himalaya herbals fehérítő fogkrém mellett tapasztaltam némi utólagos világosodást. Már nem ütöttek el a sárgásabb fogak annyira a fehérektől. Tehát ha vigyázol a fogadra, nem eszel iszol össze minden színezőt és mosol fogat rendesen, akkor marad a fehér szín.
És, hogy miért volt erre a felvezetőre szükség? Nos, a Crest stripe-ok sokkal jobbak, mint a rendelői fehérítés... tudom ez erősen hangzik, de ez a tapasztalatom.
Vettem egy 10-es csomagot, h. kipróbáljam. 4-5 naponta tettem fel egy csíkot belőle, sőt olyat is csináltam, h. kis darabokra vágtam és random módon, amikor időm volt rá, a sárgább fogakra felraktam a kis darabkákat, h. azokat jobban fehérítse. Már olyan 4-5 használat után jobban fehérített, mint a fogorvosi cucc. Érdemes azért egy- egy kezeléssorozat között hagyni időt. Olyan fél évet mondanék kb. Tehát, ha veszel egy 10-es, vagy 20-as csomagot (félreértés elkerülése érdekében tudnod kell, nincs benne 40 darab, nehogy azt hidd. Az alsó és felső csík együtt 40 darab, de amúgy csak 20 kezelést tudsz vele csinálni), akkor az, ha ésszel csinálod, elég lesz egy fehérítésre. Tényleg ne rakd fel egymás utáni napokon! 3-5 naponta egy kezelés, mellé szenzitív fogra való fogkrém, kezeléssor után fehérítő fogkrém sokáig fenntartja az eredményt. Blanx, Himalaya Herbals a legjobb, ill. a Crest saját fogkréme. Utána egy fél évvel megint lehet fehéríteni. Max. egy 20-as csomagot használj el egy éven! És le ne nyeld a cuccot!!! Komolyan mondom, nehogy lenyeld! Amikor felrakod a csíkokat, nyáladzani fogsz, ez garantált. Ez egy peroxidhabos nyál a szádban, ami maró anyag. Semmiképp ne nyeld le! A rendelőben is nem véletlenül peckelik ki a szádat és rakják be a nyálszívót, h. nehogy lenyeld. Nekem rendelői fehérítésnél véletlenül hozzáért a szám az anyaghoz egy pillanatra és teljesen szétmarta! Akármilyen gyenge, ami a Crest-ben van, az is peroxid. Tedd fel fürdés közben, köpködj a zuhanytálcába, vagy WC-papírba, akárhová, de ne nyeld le!
Jelenleg meg vagyok elégedve nagyjából az eredménnyel. Az én fogaim soha nem lesznek vakítóan fehérek, de nem szeretnék porcelán veneers-t, mert nem egy embertől hallottam, h. x év után szétment alatta a foga :/// meg amúgy is nagyon ijesztő az egész eljárás. Ha borzalmasak a fogaid és csak ez a megoldás rá, akkor csináld, de ha nem vagy celebke, akinek a mosolyáért fizetnek, akkor elég lesz a Crest is, nem kell a porcelán műfog :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

szederke

2018. augusztus 10.

10 db-os csomagot rendeltem az E-bayről kb3 hónapja. A kommenteket és egyéb véleményeket olvasva eszembe se jutott egymás utáni napokon használni. Hetente feltettem egyet, vagy kéthetente, 30-40perc max. Az első pár alkalomnál már látványos volt a változás, és semmi mellékhatás nem volt. Kb az 5-6. tapasznál kezdtem én is érezni a fájdalmat a fogaimban, estére tettem fel gondoltam átalszom, de még másnap a levétel után kb 10-12 órával is fájtak a fogaim. Érzékenyek és igazi kemény nyilalló fájdalom járta át őket. Nagyon tetszik az eredményt, de már félve nyúlnék az utolsó tapaszért, mert nem olyan jó ez az érzés. A hatása tényleg 5*, az ára is rendben van, de a fájdalom miatt marad a 3*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

vikihollo

2017. október 28.

Tényleg működik! Szépen kifehérítette a fogaimat! Hosszú távon azért tényleg okoz egy kis érzékenységet, de ebből tanulva én nem használom 2 egymást követő napon, így nincs gond csak fehér fogak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 28.

BaraB

2017. május 5.

Szuper termék! Igaz,hogy a hidrogén-peroxid és a véleményekben írt fogérzékenység miatt fenntartásaim voltak,végül megrendeltem, és még milyen jó, hogy megrendeltem! A 10 napos változatot rendeltem Ebay-ről. Rendeltetés szerint használtam: előtte nem szabad fogat mosni, a fogközökbe pedig alaposan be kell nyomkodni. A 2.naptól látható volt a változás, 5 nap alatt pedig a sárga fogakból 5-6 árnyalattal világosabb egészséges természetes fehér fogakat varázsolt mellékhatások nélkül. Biztos, hogy később újraveszem! 100* :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

anemon

2017. április 27.

Én összesen 6 napig használtam, cigitől és kávétől sárga fogaim hihetetlen szépen kifehérítette, már a 4 tapasz elhasználása után (egymást követő napok) többen is megdícsérték és megkérdezték, hogy mitől lettek ennyire fehérek a fogaim. DE! A 6. napon újra feltettem a tapaszt, fél órát hagytam a fogaimon, majd 3-4 óra eltelte után az alsó fogaim annyira elkezdtek fájni, hogy sírni tudtam volna a fájdalomtól. Nem ettem, nem ittam semmi savasat, nem tudom, hogy mi változott a korábbi napokhoz képest. Bevettem 2 Cataflamot, de semmit nem használt, a fájdalom kb 7-8 órán át tartott. kb. úgy éreztem magam, mintha valaki mini feszítővassal akarná kiszedni a fogaimat a helyükről :( Lehet, hogy pár hónap múlva megpróbálom újra, de ezt a fájdalmat nem szívesen élném át újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Deep1982

2017. február 8.

Én 6 tapaszt vásároltam.Nem vagyok elájulva a változástól.Minimálisan fehérített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

Hidratálók: PEG-8

PVP 0 0