Crystal Nails

Ár:   990 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pinky89, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Körömbőr oldó folyadék, mellyel kíméletesen távolítható el az elhalt körömbőr. Kb. 2 perc behatási idő után a bőrfeltolóval a feloldott bőr lekaparható.

Nora85

2019. március 24.

Filléres cucc, de nagyon jó!! Maradéktalanul fel tudom kaparni a letapadt részeket. Első használat óta számomra kötelező alapdarab. Maximálisan 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 24.

lenochka

2018. május 9.

Kiválóan fellazítja a bőrt, egy-két perc alatt olyan puha lesz, mintha egy félórát ázott volna vízben a kezem.
Az ára korrekt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 9.

Az ára korrekt.

bubilany

2018. február 13.

Nagyon elégedett vagyok vele, tényleg teszi amit ígér és ezen felül mivel kis mennyiség is elegendő belőle, sokáig kitart egy üveg :) 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Vadkuku

2017. április 12.

Maximálisan egyetértek az előttem szólókkal. A kemény ujjvégek is puhák és formázhatóak lesznek. Újra fogom venni ha elfogy, de ahogy elnézem, ez az üvegcse sokáig elég lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 12.

orsolyanovak

2017. február 28.

Nem csíp, nem büdös, kényelmes használni, gyorsan hat. Nekem nem igazán van gondom a körömágybőrömmel, de nagyon meglepett, hogy ennek a használatával mennyivel hátrébb tudtam tolni, mint enélkül. Használtam már körömágyápoló olajokat is, de ha ezt használom, mindig szebb és egészségesebb eredményt kapok.
Megrágott férfi kezeknél is jó szolgálatot tehet szerintem! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Megrágott férfi kezeknél is jó szolgálatot tehet szerintem! :D

pmarcsi

2016. április 3.

A kevésbé igénybevett kezek manikűrözésénél használom áztatás helyett. Remekül teszi a dolgát. Én öt perc után törlöm le, majd kaprom, vágom a letapadt körömbőrt. Nagy segítség, igazán szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Sig

2016. január 10.

Hetente egyszer használom, nagyon jó termék. Rendszeres használat mellett kevesebbet vagy egyáltalán nem kell vágni a bőrt. Összehasonlítási alapom nincs, de olyan jól teszi a dolgát, hogy nem tervezek hűtlenkedést! :-)
Nagyon sokáig elég, kb egy éve használom és még mindig van az üvegben. Nem csíp, nem mar, abszolút semleges illatra is. Nagyon jó az üveg és az ecset is, nem sűrűsödik (amennyiben jól van bezárva), az utolsó cseppig használható.
Arra viszont érdemes figyelni, hogy kb 5 perc után a maradék folyadékot is érdemes letörölni, a végén pedig alaposan kezet is mosni, mert szárít ha sokáig van a bőrön.
Manikűrösnél találkoztam vele először, de otthoni használatra is mindenkinek érdemes beszerezni. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 10.

mnikc

2015. július 3.

Alltalaban ferfi vendegeknel hasznalom nagy segitseg :) termeszetesen vagni igy is kell de gyorsabb mint 1 aztatas :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 3.

tatarbobi92

2015. március 25.

Hatékonyan oldja a körömágybőrt, nekem picit kell vágni még ezután is belőle de megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

Moonlight

2014. február 9.

Működik! Teszi amit ígér! Megbízható cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

Működik! Teszi amit ígér! Megbízható cucc.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak