Crystal Nails

Ár:   2980 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   körmös szakboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bbnb04, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   körmös szakboltok, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Tip-oldóval vagy Acryl Removerrel leoldható, új összetételű UV zselé saját köröm erősítéséhez. 3 perc alatt (LED 15 másodperc alatt) keményre köt, ugyanolyan erős, mint a hagyományos zselék, mégis lereszelés helyett leoldással eltávolítható, így a saját köröm egyáltalán nem sérül. Minden eddigi sajátköröm erősítő zselénél rugalmasabb és jobban tapad. Pedikűrnél is tökéletesmegoldás saját köröm erősítésre.

Amaranthus

2019. szeptember 23.

Első próbálkozásnál csalódott voltam, mert ha csak simán felkentem az alaplakkra, nagyon hamar felvált a széleknél... azóta viszont úgy készítem, hogy a fixált manit visszareszelem, erre kenem rá az erősítőt, még egy szín ha szükseges, fedőlakk, majd újra fixálás. Kicsit időigényesebb, de atombiztos végeredmény!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

bubilany

2018. szeptember 13.

Nagyon jól terül és könnyen kezelhető. Builder Base Gel-el felváltva használom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

roxana1120

2018. április 19.

Egyszerűen imádom, a körmeim nagyon gyengék próbáltam megerősíteni őket de natúran mindig lemezesen váltak szét. Elkezdtem a géllakozást ugyan úgy felvált. Ezt és a primert együtt használva tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

manobeka

2018. március 10.

Amióta használom, lerobbanthatatlan a géllak, hála az égnek, nem pattog, nem jön föl, nem kopik, múltkor véletlenül belevágtam ollóval és 1 nap alatt visszasimult, valóban rugalmas, pedig az én munkámban nincs kímélve.További előnye, hogy enyhén lehet vele a köröm formáján csalni is, sokkal teltebb körömágyat lehet vele varázsolni.:-D
Mindig használom alá a base gel-t is. Ha ez valakinek így lejön, akkor rosszul van felkenve vagy előkészítve a köröm.Ennél a zselénél, nem elég csak lekaparni a letapadt bőrt, egy cuticule remover folyadékot is célszerű beszerezni, hogy biztosan eltűnjön minden oda nem illő dolog a körömágy tövéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 10.

Szabcsyka

2018. március 5.

A legjobb erősítő zselé! Én géllakk alá használom, és azóta sokkal tartósabb a lakkozás. Imádja mindenki, mert hosszúra meg lehet növeszteni vele a körmöt. 10/10

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

xbarbarella

2018. január 30.

Nagyon elégedett vagyok vele, amióta ezt használom, törhetetlen a körmöm. Sima alapozólakkal ez gyakran előfordult, de ha nem is tört be, szinte papírként hajlottak a körmeim. Jó sűrű, így könnyebben lehet vele bánni, nem folyik szét rögtön. Mint mindent, ezt is 30 mp-ig köttetem a kis UV lámpám alatt, és eddig mindig tökéletes lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Csicsurilla

2017. augusztus 8.

Az elején nagy örömmel kezdtem el használni, mert szerettem volna kicsit erősíteni vele a körmeimet. Első használatnál szépen be is vált, bár furcsálltam, hogy 4 hét helyett már 2 hétnél elkezdett feljönni a körmöm szélén a géllakk. Fél éve használom, és azt vettem észre, hogy konkrétan leoldás nélkül is le tudom húzni a géllakkot a körmömről, ha ezt is felkenem. LED lámpával használom, és nem 15 mp-t, hanem 20 mp-t hagyom benne, biztos, ami biztos. szépen megköt. Adtam neki esélyt, hátha a többi résztvevő a rossz (bár mikor ezt nem kentem, sosem tudtam leoldás nélkül leszedni, és 4 hétig hibátlanul bírta). Felkentem, megkötött, szép hosszú körmeimre fehér géllakk, csodás volt. 2 napig. Leszedtem, hagytam a körmeimet pihenni. Alig telt el 3 nap, beszakadva a körmeim, szivacs puha mind.. Következőleg nem kentem rá, az akkori leoldásnál semmi gond nem volt, a körmeim ugyan olyan hosszúak. Utána megint tettem rá. megint beszakadtak a körmeim.. Könnyű kenni, tök jó, hogy leoldható, hamar megköt, de nem az én barátom, sajnálom, hogy megvettem. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

kissbarbara1990

2017. február 21.

Géllak alá kötelező :) Nagyon elégedett vagyok vele, amióta ezt használom alapnak sose törnek le a körmeim! Jól terül, könnyen kezelhető, gyorsan megköt, könnyen eltávolítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 21.

Betti92

2016. augusztus 10.

Rendszeresen használom a körmeimen, akármilyen hosszúra nő meg sosem törik le :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

sziszo

2016. július 27.

Nagyon szeretem, kb 8 éve van ez a körmeimen minden egyes nap. Nincs vele problémám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)